Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.10.2006, 12:48   #11
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał SuRvEy
Nie mają prawa się usunąć
Mają prawo, bo mi się raz usunęły i kilku osobom, które znam, również.

Ale na szczęście robię zawsze kopie zapasowe i mogę wkleić dane z powrotem do Moich dokumentów i wszystko jest.
Isi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2006, 12:54   #12
Mechaniczna Pomarańcza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :)

Powiem szczeże , że od kąd instaluje Simsy to jeszcze nigdy mi się tak nie stało . Ale zawsze na wszelki wypadek robie backup plików . Natomist często bywa tak , ze odinstalowywują mi dodatki z neta - nie wiem czym to jest spowodowane ale jakoś się tym nie przejmuje ^^
 
stare 14.10.2006, 22:01   #13
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm.... W książeczce WB jest informacja, że gdy instaluję własny Biznes, to muszę zrobić kopie zapasowe, a dodatek zainstalować w innym folderze, nie tam gdzie zainstalowałam The Sims 2, bo on się na tę grę zagra i albo nie będzie działać, albo będą jakieś inne problemy W tym wypadku trzeba zrobić reinstalke
 
stare 15.10.2006, 10:02   #14
Mechaniczna Pomarańcza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W każde książeczce tak jest napisane a jakoś nigdy mi się tak nie dzieje dla mnie to jest troche naciągane ....
 
stare 15.10.2006, 12:38   #15
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mechaniczna Pomarańcza
W każde książeczce tak jest napisane a jakoś nigdy mi się tak nie dzieje dla mnie to jest troche naciągane ....
widocznie mialas szczescie. ale naprawde lepiej zawze zrobic kopie zapasowa niz potem uzalac sie nad swoimi simowymi postaciami. a raczej ich brak^^
 
stare 17.10.2006, 17:58   #16
mroffeczqa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi też nigdy się nic takiego nie stało ale ja niedawno miałam format kompa i musiałam WSZYSTKIE dodatki dać na płyte...hmm...tylko że wziełam tylko dodatki , bez simów itepe...więc mam dodatki na płycie , a simów narazie mam mało
 
stare 23.10.2006, 21:56   #17
sims_rules
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam pytanie co do instalacji...

Czy jeśli chcę połączyć zwierzaki z innym oddatkiem, to muszę ten inny dodatek wkładać przy instalacji (tak, jak to się robi z płytami The Sims 2)? Jeśli tak, to jestem udupiona, bo jedna z moich płyt do "Na studiach" jest w koszmarnym stanie dzięki mojemu ganialnemu kuzynowi... (założę się, że nie widzieliście nigdy tak porysowanej płyty ;]).
 
stare 24.10.2006, 11:29   #18
Muszkkka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Głupoty opisujecie tutaj. Jeżeli zapisy znikną, to nie można wklejac starych saveów, bo sobie tylko wszystko sopiecie. Trzeba wszystko odinstalować, zainstalować wszystko co macie oprócz zwierzaków. Wywalić folder TheSims2 z moich dokumentów, skopiować i wkleić stare savey i dopiero wtedy zainstalować zwierzaki (oczywiście tak jak jest napisane w instrukcji w oddzielnym folderze) i odpalić grę. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd
:wacko:
 
stare 09.01.2008, 11:56   #19
ejkej
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Instalacja nowego dodatku a stare dane

a nie jest przypadkiem tak, że dodatki trzeba instalować w jakiejś ustalonej kolejlości? pamiętam, że tak chyba było w the sims 1.
 
stare 09.01.2008, 13:37   #20
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Instalacja nowego dodatku a stare dane

Ale to jest TS 2.Dodatki instalujesz w jakiej kolejności chcesz
avenly jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023