Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.08.2013, 16:08   #331
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

zasadniczo mogłabym, ale wtedy to kicha, bo stówa w błoto Poza tym, to jeden z moich ulubionych dodatków
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.08.2013, 16:50   #332
Ziqu
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 13.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Spróbować można, może problem się rozwiąże. Lepiej grać bez CPR niż z ciągłym wyłączaniem się.
Ziqu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2013, 17:13   #333
dirty_job
 
Avatar dirty_job
 
Zarejestrowany: 19.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 479
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

gra mi się wyłącza kiedy próbuję uruchomić jakieś otoczenie z internetu. czy ktoś jeszcze miał taki problem?
__________________
dirty_job jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 19:32   #334
bambus199810
 
Zarejestrowany: 21.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Siemka, mi się w czasie gry: http://freeware.info.pl/blue-bird.html pokazuje błąd "program the sims 3 przestał działać". Poza tym, na frapsie pokazuje mi 3000 klatek na sekundę, nie chce zeby m isie karta graf. spalila, co mam zrobić ?

Ostatnio edytowane przez bambus199810 : 10.10.2014 - 12:03
bambus199810 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2013, 03:18   #335
Ejp
 
Zarejestrowany: 20.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Gra wyłącza się podczas tworzenia sima

Witam, mam bardzo dziwny i dość duży problem. Mianowicie podczas tworzenia sima gra całkowicie się zwiesza i wyskakuje błąd "program przestał działać". Od dwóch dni szukam rozwiązania, przeinstalowałem grę 3 razy. Płyta podstawowa oryginalna.
Myślałem że to wina dodatków ze store i giełdy wymiany, ale bez tych dodatków problem ciągle jest. Co do wymagań sprzętowych to gra śmigała bez żadnych problemów w przeszłości, dopiero teraz robi takie rzeczy. mam wszystkie dodatki i akcesoria, pełno miejsca na dyskach i zero pomysłów co może być tego przyczyną.

Czynności które wykonałem żeby sie tego pozbyc to to co przeczytałem na tym forum, czyli wyczyściłem kompa od środka, wyłączyłem wszystkie rpocesy w tle, uruchomiłem simsy w trybie zgodności z 95, skanowałem pobrane obiekty Sims3Dashboard'em...
Naprawdę już nie wiem co robić, liczę na jakiekolwiek pomysły i baaaaaardzo proszę o pomoc.
Ejp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2013, 14:06   #336
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Hej mam problem
Gram na 2 kompie który ma zainstalowany windows 7 jak mój 1 i wczoraj stworzyłam simkę i jej konia i było ok ale jak dziś włączyłam simsy to po 1-3 minutach grania gra się wiesza i pojawiają się 2 kursory (taki jak jest w simsach i normalny) i pisze że program the sims 3 przestał działać co do dodatków z netu itd to mam tylko wgrane grzywy i ogony dla koni i pose player i różne mody typu Nrass,żeby róg jednorożca itd były odblokowane w Cas mam również wgraną 1 maść dla konia i tyle
Pomożecie? byłabym wdzięczna
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2013, 17:27   #337
ajditia
 
Avatar ajditia
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Skąd: Hidden Springs
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Dodatki z Internetu! Wywal na pulpit folder mods i sprawdź czy dalej tak się dzieje
__________________
[IMG]http://i43.************/2mqs4m8.jpg[/IMG]
Piękna sygnatura by Diana (dziękuję )
ajditia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2013, 18:23   #338
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Post Gra wyłącza się przy zapisywaniu

Zastanawiałam się, czy nie napisać tego posta w temacie "Gra się wyłącza. Ostateczny temat", ale doszłam do wniosku, że to nie do końca tam pasuje.
Mam pewien problem z grą, postaram się to jasno wytłumaczyć, chociaż może mi wyjść nieco przydługo

Zainstalowałam TS3 kilka tygodni temu. Cały czas grałam jedną simką i nie było żadnych problemów, gra cudnie śmigała i wgl. Kilka dni temu zechciałam zrobić nową rodzinę. No i ok, zrobiłam, z tym że najpierw na osobnym zapisie, ale potem dołączyłam do zapisu z tamtą simką a ten nowszy zapis z nową rodziną wywaliłam. Późnej grałam u tej nowej rodziny, dobudowałam piętro w ich domu (który stał pusty w otoczeniu), obłożyłam ładną tapetą i ogrodziłam parcelę. Ponieważ nazwa tego zapisu była zrobiona tak "na szybko", postanowiłam zrobić całość jako jeszcze jeden zapis (w sumie wychodziłyby dwa zapisy, licząc wcześniejszy, kiedy tylko jedna simka mieszkała w SV, i nowszy, gdzie były już dwie moje rodzinki) o nazwie Sunset Valley, żeby był porządek. No i wzięłam "Zapisz jako...", wpisałam nazwę, zaczęło się zapisywać, a nagle bach - wywaliło mnie na pulpit (który był bez ikon i nie dało się ruszać kursorem, ale to drugorzędna sprawa), a po kilku sekundach pojawił się mój ukochany niebieski ekran (wrrr!). Uznałam, że to błąd komputera, bo blue screen już mi się parę razy wyświetlał. No więc po chwili weszłam do gry, do tej samej nowej rodziny, musiałam znowu podłączyć ich do tamtego zapisu i znowu zrobiłam to co wcześniej - dobudowanie piętra i ogrodzenie. Chciałam znowu spokojnie wziąć "Zapisz jako...", bo byłam pewna, że to tylko mój komp miał taki kaprys i włączył blue screena akurat przy zapisywaniu. I tym razem co się stało? Po wpisaniu nazwy i kilku sekundach zapisywania wyświetlił się komunikat "Wystąpił problem i program sims3 przestał działać. Jeżeli jesteś w trakcie pracy twoje wyniki mogły zostać utracone" itd. Później zrzuciło na pulpit. Ale był to systemowy komunikat, nie w grze. Przy następnej próbie postanowiłam wziąć po prostu "zapisz". Przed zapisaniem zrobiłam takie same zmiany dotyczące przebudowy domu. I jak wzięłam "zapisz", znowu mnie wywaliło z takim komunikatem, jak wyżej napisałam T_T
Kolejne podejście. Znowu weszłam do nowej rodziny, ale tym razem tylko zmieniłam drzwi frontowe i ogrodziłam, nie dobudowywałam piętra. Wybrałam "Zapisz jako..". I ZAPISAŁO
No to wyszłam do menu głównego zadowolona, że się naprawiło. Skasowałam stary zapis, kiedy tylko jedna moja sima mieszkała w SV i nie było jeszcze nowej rodziny. W efekcie został mi jeden zapis, mam go do tej pory. Weszłam do tego zapisu żeby cośtam jeszcze porobić przy chatce, a dokładniej to dobudowałam to piętro kolejny raz i przerobiłam salon. Wzięłam samo "zapisz". WYWALIŁO T_T
Jeszcze następnym razem próbowałam przebudować tak samo ich dom a później bez zapisywania zmienić aktywną rodzinę, i zapisać całe miasto u mojej simki. Znowu wywaliło, a tego się nie spodziewałam!
Więcej prób na razie nie było :x
Podejrzewam, że ma to związek z przebudowywaniem. Bo jak jeszcze nie miałam tej drugiej rodziny i grałam tylko jedną simką w mieście, to nie wywalało mi ani razu, a gra zapisywała się bez zarzutu. Tylko że tamtej mojej simce też raz całkowicie przebudowywałam dom i było dobrze. Ale jedna różnica - u tamtej simki nie dobudowywałam piętra. Może ma to więc związek z tym cholernym pierwszym piętrem?
Gry nie aktualizowałam ani razu (oprócz tej aktualizacji przy instalowaniu). Mój laptop spełnia wszystkie wymagania gry i dodatku (mam oryginalną podstawę - tą nową wersję społecznościową i dodatek CPR). Dodatków z neta mam na razie niewiele, tylko takie do tworzenia simów (nic do trybu budowy i kupowania), i to z raczej zaufanych stron, więc raczej to nie jest wina nieoficjalnych dodatków. Żadnych modów. Gram niecały miesiąc, a już takie bajery :/
Nie wiem, czy ma to związek z tym blue screenem na początku, więc o tym napisałam. W końcu może gdyby nie ten niebieski ekran, to też wyświetliłby się ten błąd?
Mój post jest trochę długi, ale prosiłabym o przeczytanie i pomoc, jeśli ktoś wie, co robić
Pomocy DDDDD:

EDIT: Przenieśli mojego posta
Ale nieważne, pomóżcie z tym ._.

EDIT2: Znalazłam powód. Jak ktoś umie pomóc to proszę o odpowiedź w tamtym temacie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Diana : 20.09.2013 - 19:53
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2013, 12:47   #339
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Dobra, na podstawie tego, co wcześniej pisałam.

Cytat:
Jakiś tydzień temu robiłam reinstalkę gry, bo wcześniej się wyłączała (dodam, że było to po zainstalowaniu CPR). Działała normalnie, nic się nie wyłączało, było dobrze. Jakieś trzy dni temu zainstalowałam trzy dodatki - Zwierzaki, CPR i Pokolenia i chciałam sprawdzić, czy będzie działać. Pograłam godzinę, myślałam, że wszystko pójdzie ładnie, zdążyłam wyprowadzić wszystkie rodziny z Sunset Valley i wprowadzić dwie swoje. Jedną rodzinkę zrobiłam całkowicie, drugą zapisywałam, i w momencie zapisywania gra się wyłączyła. Dodam, że już wcześniej się zminimalizowała, ale to dlatego, że wcisnęłam coś na klawiaturze, więc nie wiem, czy to ma coś do rzeczy... Reklamacji zgłosić nie mogę, bo chyba wywaliłam paragon , poza tym, CPR kupowałam kilka dni po przemierze... Nie wiem, co mam robić. I przy okazji - nie mam ŻADNEJ zawartości zmodyfikowanej, dwie zapisane gry, a od reinstalki zdążyłam zrobić zaledwie kilkanaście zdjęć. Mam kompa z czasów trójki, gdzieś tak 08-09, więc myślę, że wszystkie dodatki trójki powinny być przystosowane na kompy z roku jej wydania. Co mam robić? Nie mam zamiaru kupować CPR po raz drugi ;____________; Czy to może być wina karty graficznej? Bo CPR na pewno mają wysokie wymagania, jeśli chodzi o grafikę, a JESTEM PEWNA, że to ten dodatek "psuje" grę. Czy czegoś innego? Mam windowsa xp.
Tylko piszcie, jeśli wiecie, co może być przyczyną. Bo grać bez tego dodatku po prostu nie umiem Nie mam żadnych dodatków z netu. ŻADNYCH.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2013, 14:20   #340
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Ja też miałam taki problem, że grę wywalało mi do pulpitu i komunikat, że program przestał działać... bla, bla, bla.
Po przeinstalowaniu systemu tego nie mam, póki co (odpukać).
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023