Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.02.2006, 19:34   #1
m.g.a
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie NŻ:nie ma opcji „Rozejrzyj się”...

W NŻ jest taka opcja jak "Rozejrzyj się" jak sie kliknie na sima i jak sie kliknie na innego sima to jest chyba cos takiego ja "Przyjrzyj sie" ....chyba, nie jestem pewna. Ja nie mam tych opcji...:/ troche sobie pomagalam SimPe i sciagalam duzo dodatkow moze to dlatego... JA nie wiem. Moze ktos pomoze...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.02.2006, 19:40   #2
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Opcja rozejrzyj sie jest dostepna wtedy kiedy jest ktoś na ulicy (jak sie z nim przywitasz) , natomiast jest opcja flirtuj > przyjrzyj sie jest ona dostepna po troszke blizszym zapoznaniu , nie od razu.
Mysle ze pomoglam
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2006, 23:12   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał asia_sm
Opcja rozejrzyj sie jest dostepna wtedy kiedy jest ktoś na ulicy (jak sie z nim przywitasz)
Chyba nie o tą opcję chodziło. Ta opcja pojawia się, gdy klikamy na naszego Sima i po jej wybraniu Sim rozgląda się na boki. Z tego co zauważyłam u siebie w grze, to nie pojawia się ona zawsze i nei wiem, czy jest to spowodowane błędami czy czymś innym (tak samo jest z opcję "Przybiegnij tutaj", która czasem sie pojawia, a czasem nie). I wydaje mi się, że Sim w pomieszczeniu również może się rozglądać.
A z "Przyjrzyj się..." jest tak, jak mówi asia_sm.
Jeśli opcja "Rozejrzyj się" nigdy się nie pojawia, to możliwe, że winne są jakieś dodatki, ale trudno ustalić, które...
Tutaj jest link do poradnika, w którym z kolei jest link do ściągnięcia programu CleanInstaller, który "wyłapuje" szkodliwe dodatki:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706
Może sie przyda.
Więcej na ten temat nie wiem.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 15:23   #4
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał girl_nr_6
tak samo jest z opcję "Przybiegnij tutaj", która czasem sie pojawia, a czasem nie
To chyba działa jak simy mają w osobowości aktywność powyżej 5 punktów. Więc nie każdy sim może biegać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 15:29   #5
Aly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał katherina
To chyba działa jak simy mają w osobowości aktywność powyżej 5 punktów. Więc nie każdy sim może biegać.
A mnie się zawsze wydawało, że ta opcja pojawia się, gdy Sim ma energię na odpowiednio niskim poziomie, bo inaczej przybiegnie przy wydaniu polecenia "Podejdź tu"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 15:33   #6
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aly
A mnie się zawsze wydawało, że ta opcja pojawia się, gdy Sim ma energię na odpowiednio niskim poziomie, bo inaczej przybiegnie przy wydaniu polecenia "Podejdź tu"
Ach no nie wiem. Ja byłam przekonana, ze jak się ma powyżej 5 punktów aktywności, ale może ty masz rację. Chociaż moje simy nigdy nie biegaja ot tak sobie przy wysokiej energii.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 16:55   #7
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie opcja "Rozejrzyj się" pojawia sie dopiero wowczas jesli dany sim juz jest zdecydowany co do jakiejs plci Innymi slowy takiemu swiezemu simowi kaze najpierw na kimkolwiek wybrac -> Flirtuj -> Przyjrzyj sie simowi a dopiero potem "Rozejrzyj sie" Zawsze dziala
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 21:08   #8
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aly
Cytat:
Napisał katherina
To chyba działa jak simy mają w osobowości aktywność powyżej 5 punktów. Więc nie każdy sim może biegać.
A mnie się zawsze wydawało, że ta opcja pojawia się, gdy Sim ma energię na odpowiednio niskim poziomie, bo inaczej przybiegnie przy wydaniu polecenia "Podejdź tu"
Z energią na pewno to "przybiegnij" nie ma związku, bo miałam kilka postaci (do fotostory), używałam na wszystkie kod "maxmotives" (czyli miały 100% energii) i nie wszystkei mogły przybiec. Czyli chyba jednak to zależy od aktywności.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023