Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2011, 16:16   #1
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pare błędów- znikanie simów itp.

Jak dzisiaj odpaliłam simy, prawie od razu zauważyłam parę błędów, które są straznie albo i jeszcze bardziej wkurzające:
1. Znikanie simów, czyli cos w stylu teleportacji: robie cos, przestaje, znikam, pojawiam sie metr dalej
2. Niewidoczne simy: to co wyżej plus peleryna-niewidka
3. Uwięziona w domu, czyli ide na koncert, do sklepu, wychodze z samochody, PIK, i pozniej patrz punkt pierwzy, tyle ze zamiast metr dalej, w domu.
Próbowałam resetSim, pomogło, ale chwilowo. nie mam juz sily, i wylaczylam to ustrojstrwo, bo zaczelo mi dzialac na nerwy to znikam-pojawiam, teleportuje, znikam-pojawiam, sram.
myslalam o reinstalce, bo w sumie za bardzo mi nie zalezy na rodzince ( tak to jest jak strazak ginie przez sfajczenie tyłka), ale jesli ofc nie jest konieczna, to przemysle ta sprawe.

EDIT: mam podejrzenie, zze to przez kody!
EDIT2: wszystko zaczelo sie dziac dopiero po narodzinach dziecka.
EDIT3:hm, teraz zzauwyzalam, ze jak dziecko zmienilo grupe na male dziecko, to problemu najpiewr nie ma, a potem jest. po prostu XD

Ostatnio edytowane przez tallje : 04.01.2012 - 14:00
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.01.2012, 19:37   #2
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

masz mody?
jaja jest offline  
stare 12.01.2012, 18:59   #3
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

nie.

cykcykckykkyck
 
stare 12.01.2012, 19:19   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

Znam problem i sobie z nim nie poradziłam w danym zapisie, ale pomogło NA TROCHĘ DŁUŻEJ przeprowadzenie rodziny do nowego miasta.
To o czym piszesz, to niestety błędy gry, które u mnie doszły w Po Zmroku.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 12.01.2012, 21:38   #5
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

Ja też tak miałam po instalacji Po Zmroku, ale tylko w Bridgeport. Minęło po jakimś czasie, być może pomogła jakaś łata, albo mod NRaas Overwatch. Możliwe też, że po części pomogły poprawki trasowania z mts.
anie_1981 jest offline  
stare 12.01.2012, 23:06   #6
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

Mam taki problem z jednym nastolatkiem w Sunset Valley... Cóż, teoretycznie z nastolatkiem, bo w drzewie genealogicznym nagle zmienił się w raczkującego brzdąca. To w sumie nie jest żadna tragedia, bo gdyby udało mi się go odzyskać, mogłabym bez problemu zmienić mu grupę wiekową. Co do przywracania tego konkretnego sima, Overwatch jest tutaj bezradny... To chyba jakiś cięższy przypadek Wątpię, aby kiedykolwiek udało mi się go odzyskać. Grę aktualizuję na bieżąco, więc chyba nic z tego...

@down:
Dzięki, Anie. Wypróbuję ten sposób przy najbliższej okazji.

EDIT: Nie ma go na liście... Zapomniałam dodać, że choć w drzewie genealogicznym się pojawia, to jego ikona w panelu kontaktów jest szara (tak, jakby znajdował się za granicą, w Egipcie czy Francji).

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 20.01.2012 - 23:09
ultraviolence jest offline  
stare 13.01.2012, 12:22   #7
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

Mod NRaas Master Controller to potrafi. Klikasz Simem na podłogę (np.), NRaas\Master Controller\Dodaj Sima("Add Sim"). Szukasz na liście Simów tego konkretnego i jest dołączany do rodziny. Skoro jest w drzewie itd, to znaczy, że gra go nie skasowała, czyli można go odzyskać... Ja miałam podobnie z synem Dr. House'a. Mieszkał sam, ale gra go hajtnęła z jakąś babką (pomimo, że miał cechę "niechętny do związków"). Babka urodziła mu syna, mieszkając sama i się zestarzała. Nie pamiętam jak to się stało, że gra ją skasowała, a dzieciak nadal był noworodkiem. Nie chciałam go zabijać, ale zaprosić noworodka się nie da. Pomógł mi właśnie NRaas, ściągnęłam go House'owi NRaasem, a potem podrzuciłam jakiejś niewinnej rodzinie
anie_1981 jest offline  
stare 13.01.2012, 13:37   #8
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pare błędów- znikanie simów itp.

zauwazylam ze pomoglo przeprowadzenie docnowego domu, wlasciwie z koniecznosci ( ciaza=blizniaki...: P) no i co, na razie bledu nie widac!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023