Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.09.2005, 19:16   #11
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi sie podoba, jesli ktos ocenia tylko ortografie to przykro mi, ale ta osoba czepia sie pierdół a na patrzy na ogól
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.09.2005, 19:34   #12
Tiffany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyznaję dużo błędów i niektóre zdanka są źle zbudowane. Ale ogólnie może być. Czekam na nastepny odcinek i po nim także ocena.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 19:57   #13
karolinka1326
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zapowiada się całkime nieźle Zniecierpliwością czekam na następny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 20:33   #14
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie odcinek 2

Dziekuje wszystkim czytającym :* (zwłaszcza Adi'emu)
Odcinek 2 "Nowy Dom"

Ten rok minoł na patrzeniu jak tata czuje sie coraz gorzej i jak Alex dorasta i ukańcza szkołe.Byliśmy szcześliwi mieszkając z tatą,a w sumie to ja była.Don chyba chciał zamieszkać gdzieś indziej.Nie rozumiał tego że musiałam sie zając też schorowanym tatą.

Życzenie Dona sie spełniło kiedy powiedziałam mu przyobiedzie że jestem w ciąży.Czekaliśmy tak długo w naszym małżeństwie by mieć dziecko ,wiec pogodziła sie z tym ze nie bedziemy go miec.Don zawsze mi powtarzał,że nie chce mieć dzieci,ale ja chciałam.Kochałam go tak mocno że nawet nie polenizowałam z nim.Don był bardzo zadowolony ,że wkońcu sie przeprowadzimy i bedziemy tworzyc własną rodzine.Myśle ,że to wszystko trapiło tatę,ponieważ wiedział że teraz zostanie sam.. ponieważ Alex dostał sie na studia.


Kupiliśmy miły domek niepodal taty ,wiec nadal mogłam mieć go na oku i wkońcu Dom mógł mieć wreszcie tą swoją "niezależność".9 miesięcy później urodziła się Adrianna.Imie wzieło się ztąd że Don chciał ją nazwać imieniem po swojej zmarłej mamie.Postanowiliśmy jednak je skrócić na "Adriann".

Byłam nieprawdopodobnie rozradowana rolą rodzica,ale z czasem zrozumiałam że to Dona nie bawiło.

Pewnego dnia nasza nowa sąsiadka,Nina Caliente przyszła zapytać czy mamy pożyczyć cukier, a skończyło sie to na tym ,że została i u nas i użądzała sobie pogawentki z Don'em.Wielkie mi rzeczy?Prawda?


Wkrótce to wszystko sprawiło ,że razem zaczeli uprawiać jogging.Ja w tym czasie opiekowałam sie Adriann.Don stawał sie przez to szczuplejszy.Nina oczywiście wyglądała przecudownie na joggingu co sprawiało że czułam się gorsza, ilekroć przychodziła popisywać swoją wyższość przedmną.


Wkrótce,Nina zaczeła odwiedzać nas zasadniczo regularnie, co sprawiało że jej nie lubiałam jeszcze bardziej.Byłam stale bombardowana i narażona na jej fałszywy,głosny śmiech i na jej denerwujący sexowny akcent.Mogłabym żec że to wszystko było poto by uwieść mojego męża, ale bezgranicznie wierzyłam w Dona.

Byłam taką szczęściarą bo miałam wspaniałego,czystego,miłosiernego i lojalnego męża.


Moja wiara w Dona troche podumarła kiedy zobaczyłam go filtrującego.Wtedy właśnie konsumowałam chamburgera i zobaczyłam to przez okno jadali.Byłam wstrząśnięta jego zachowaniem i od tego momentu zaczełam coś podejrzewać.Tak wogóle to nie lubiłam Niny,ale miewałam wizje jak zatrówam jej jedzenie albo jak popycham ją pod koła samochodu.Szalenie to brzmi nie?

Oczywiście,nigdy nie winiłam oto Dona,tylko Nine.Zawsze nazywałam ją po imieniu.W sumie nigdy nie zaufam tej rudej wiedzmy z Hadesu.


Domyślałam się że coś mieszy nimi iskrzy,ale nie chciałam by myśl dotarło do mojego umysłu.Nie chciałam uwierzyć że Don może być zdolny do zdrady.Oczywiście nie wiedziałam ,że Don i Nina mają romans.


W następnych miesiącach, dalej martwiłam się związkiem Dona z Niną.Z tego wszystkiego zaczynałam chorować i miałam taki kaprys aby wziąść test ciążowy i odkryć moję nagorsze obawy.Tak, znowu zaszła w ciąże.Nie wiedziałam co z tym zrobie i co najważniejsze jak otym powiedzieć Don'owi ? On przecież nawet nie interesował sie Adriann lub mną.Prawda była taka , że Don stał się nieporządny w małżeństwie od kiedy się przeprowadziliśmy.Jak to nowe dziecko przyjmnie się w naszym już pokruszonym małżeństwie?


Znalazłam na to wszystko odpowiedzi tydzień później.Pamietam wszystko dokładnie co się wtedy stało.Przyszłam do domu wcześnie z pracy by sprawdzic jak sie czuje Adriann.Była chora w tym tygodniu i Don oznajmił mi , że może zwolnić sie z pracy na jakiś czas by zostać z małą.Uznałam to za bardzo słodkie poczym ucałowałam go i pochwaliłam go za troske. Prawdopodobnie chciał się zrealizować w roli lepszego ojca i to był początek jego "reikarnacji".

Natychmiast po przyjezdzie do domu udałam sie do pokoju Adriann i znalazłąm ją spiącą w swoim łóżecku.Byłam bardzo szczęśliwa na myśl że ją mam i z tego powodu że będe mieć drugie dziecko.Gdy chciałam ją pogłaskać nagle usłyszałam dziwne odgłosy dochodzące z sypialni.


Pocichutku zamknełam drzwi do pokoju Adriann i udałam się hallem za przytłumionym głosem.Chciało mi się troche śmiać gdy pomyślałam ,że Don prawdopodobnie znowu rozmawia przez sen.Gdy otworzyłam drzwi do sypialni ,moje życie stało sie okrutnie odosobione....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 20:53   #15
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Albo mi sie zdaję, albo a tym odcinku jest jeszcze więcej błędów niż w tamtym _-_
Ciągle te spacje. I literówki. Argh. Proponuję pisać w wordzie, albo cos.
Ale treść pierwszorzędna, mam na myśli te opisy i wogóle... ładnie, wszystko poukładane. Tylko te li
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 21:13   #16
Nox
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Całkiem fajne 8/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 08:14   #17
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajniutkie!!! Dawaj kolejny odciek bo umrę...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 08:22   #18
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm...Coś w tym FS Jest...Podoba mi się O dziwo Sa literowki i troche krotkie...Moznaby to troche rozbudowac 8/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 09:09   #19
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

wiesz co , kurcze fajne to fs, pomysł też ciekawy, ale te błędy!są porazające! proszę, napisz następny odcinek najpierw w wordzie, a potem go wrzuć na forum, będzie się o wiele lepiej czytało. 7/10 . duży minus za błędy
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 09:54   #20
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Buzka rozi nieczepiaj sie a ciekawe jak ty byś napisała a popierwsze nawet w twoim niku są błendy \na temat:super czekam na kolejny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Pamiętnik Julii Kupag krowunia The Sims Fotostory 1 01.06.2005 21:51


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023