Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2011, 10:08   #71
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Cześć II

Krótka, ale bardzo ciekawa Wreszcie wszystko zebrałeś do kupy i wytłumaczyłeś o co chodzi Nie wiem dlaczego, ale wyjątkowo mi się podobało.

Teledysk


Świetne. Naprawdę niejednego przekona do dalszego śledzenia losów Kaliny

Ps. Teraz najbardziej jestem ciekaw wątku miłosnego pomiędzy Zardisem a Kaliną

pozdrawiam.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2011, 15:39   #72
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Zapraszam na siódmy odcinek serialu.


Ostatnio edytowane przez mario : 02.09.2013 - 04:59
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2011, 18:54   #73
revive
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Już sie nie mogę doczekać następnego odcinka...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2011, 15:04   #74
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Z przykrością informuję, że muszę zawiesić prace nad serialem. Z braku czasu nie mogę go skończyć w tej chwili. Z pewnością jednak go dokończę, tylko nie w najbliższym czasie. Prawdopodobnie w wakacje. Bądźcie cierpliwi, a ja wszystkie informacje podam wtedy, kiedy będę mógł.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2011, 06:41   #75
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Oglądanie tego serialu było dla mnie naprawdę "bolesną eskapadą". Podchodziłam do niego kilka razu po oglądnięciu pierwszego odcinka i jak już pisałam pierwszy mi się nie podobał. Tak jak wielu osobom piszę, że akcja dzieje się za szybko, to tu aż się prosi by w końcu coś się wydarzyło (piszę o pierwszych odcinkach serialu - w zasadzie o całej pierwszej serii).

Najbardziej mnie denerwowały spotkania Kaliny z Piotrem. Takie nudne przerywniki. Ja wiem, że musiałeś przedstawić zwykłe życie dziewczyny, by skontrastować to z tym, co dzieje się w drugim wymiarze, ale jednak trochę się tymi odcinkami zniechęciłam.
Druga seria już nieco lepsza, coś zapowiada się jakaś akcja.

Dziwi mnie trochę postawa Kaliny - tak szybko pogodziła się ze swoim przeznaczeniem.

Czasami nie podobają mi się dialogi, są jakieś takie dziecinne, sztuczne, np. ten o spaniu na ławce - moim zdaniem niepotrzebny.

Podobają mi się natomiast ruchy kamerą, efekty specjalne są super. Nadal serial mnie nie wciągnął, ale nawet jestem ciekawa jak to się potoczy, więc na pewno jeszcze tu zaglądnę.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2011, 14:30   #76
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Dziękuję za tę opinię. Jest dla mnie bardzo cenna i przede wszystkim po części zgadzam się z nią. Myślę, że zbyt lekceważąco podszedłem do produkcji tego serialu. Z odcinka na odcinek uważam mój serial za gorszy. Ostatnio odcinki robiłem naprawdę na ostatnią chwilę i praktycznie brakowało mi pomysłów. Dlatego też przerwałem kręcenie, aby dokończyć serial wtedy, kiedy będę miał naprawdę do tego ochotę. Przy montażu sam widzę, że dialogi, które wymyślam, są czasami dziecinne i staram się zrobić wszystko, by tego uniknąć, ale po prostu czasem się nie da. Co do szybkości akcji, to również się zgadzam, że to wszystko za wolno idzie. To pewnie wynika z braku rozplanowania scenariusza. Całą fabułę wymyślam podczas kręcenia, co zawsze się sprawdzało przy moich wcześniejszych produkcjach, ale widocznie straciłem tę umiejętność przy Bolesnej Eskapadzie. Cieszę się natomiast na myśl, że prawdopodobnie w wakacje włożę w to więcej pracy i po prostu nakręcę to bez żadnego pośpiechu i zgodnie z tym, co pierwotnie zakładałem rok temu. I teraz już wiem, że serialu nie powinno się robić, "żeby był". Oczywiście nie uważam, że Bolesna Eskapada jest robiona na siłę, bo to nieprawda. Jak już kręcę, to nie mogę sobie pozwolić na jakieś skandalicznie złe ujęcia czy później przy montażu jakieś błędy. W tej kwestii jestem perfekcjonistą. Zachęcam więc do powrotu do serialu wtedy, kiedy zdecyduję się go kontynuować, a zapewniam, że odcinki będą lepsze. Pozdrawiam.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2011, 19:40   #77
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Bardzo dobrze, że potrafisz przyjąć krytykę i w ogóle, że jesteś samokrytyczny.
Moim zdaniem Twój błąd polegał na tym, że powyznaczałeś sobie terminy pojawienia się danego odcinka i starałeś się za wszelką cenę tej daty dotrzymać, chociaż nie zawsze miałeś na to czas/ochotę i to odbiło się na serialu, bo mogły pojawić się niedociągnięcia w związku z presją, jaką zapewne odczuwałeś.

Trzymam kciuki za Twoje samozaparcie i liczę na wielki powrót w wakacje. Wierzę, że nie będę miała się wtedy czego przyczepić. Powodzenia!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2011, 19:55   #78
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

To prawda. Niby były dwa tygodnie przerwy między każdym z odcinków, ale zazwyczaj odkładałem to na później, a właściwie na ostatnią chwilę, co sprawiało, że robienie tego serialu zaczęło mnie trochę (tylko troszeczkę irytować. Już na pewno nie popełnię więcej tego błędu.

Dzięki.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2012, 19:47   #79
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

Po dość długiej przerwie przybywam z wiadomością, że serial na pewno zostanie ukończony w tym roku. Myślę, że uda mi się to zrobić jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. Oczekujcie Bolesnej Eskapady, bo w ostatnich odcinkach dużo będzie się działo. Więcej informacji niebawem.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2012, 13:38   #80
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Bolesna Eskapada - serial The Sims™ 3

No a ja dopiero zaczęłam oglądać i muszę powiedzieć, że zyskałeś nowego widza
Pisząc ten komentarz, nadrabiam odcinki, więc mogę na bieżąco opisać każdy z nich
Odcinek I - dzięki niemu bardzo mi się spodobał Twój serial. Odcinek tajemniczy, ciekawi mnie los dziadka. Efekty specjalne i ruchy kamerą są naprawdę świetne No a czołówka powala, co to za muzyka?
Odcinek II - Czołówka! <3 Dobra, a jeśli chodzi o odcinek... Jak Kalina dzwoni do dziadka, to sygnał "dzwoni" w rytm muzyki hahahah Wgl. świetnie dopasowujesz kawałki do sytuacji, to muszę przyznać. Ten moment, kiedy pojawił Się Mhroczny Kosiarz, te efekty, ohh No i nagła wiadomość o śmierci - wszystko to składa się na bardzo ciekawy serial Mam pytanie, jak nazywa się ta nutka pod koniec odcinka?
Odcinek III - Jak nazywa się nutka w czołówce? zapomniałam się wcześniej spytać
Między Kaliną a Piotrkiem coś iskrzy! ^^ NARESZCIE! xD Jak nazywa się nutka w 3:04 ? xD Końcówka jak zwykle interesująca!
Na ten moment to koniec komentarza, ale jak tylko obejrzę resztę to edytuję i dopiszę
Ocena? 9/10. Pozdrawiam
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023