Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2012, 21:53   #31
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Dalej, dalej, dalej proszę.
Ciągle nie mogę zrozumieć, jak zrobiłeś/aś tych cudnych japończyków, marzę o takich odkąd mam simsy, a wychodzą mi takie dziwadła że lepiej nie mówić. Chcę zobaczyć kolejne dziecko w rodzince!! *_*
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2012, 11:14   #32
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

No dobra, tak się składa, że już miałam gotową relację, ale z powodu pewnych problemów z internetem na moim kompie nie mogłam jej dodać. No, a poza tym Mroczne Tajemnice mnie wciągnęły No, ale daję kolejny odcinek. Uwaga, będzie przeskok.

Zwyczajne perypetie rodziny Imada, część 4
Nocna wizyta; narodziny brata

Zacząć muszę od tego, że Kiyoko skończyła rok szkolny z bardzo dobrymi ocenami i nastały wakacje. Niestety, jej najlepsi kumple - Alex i Valerie wyjechali, jedno na obóz skautów, drugie na Hawaje.
Jakiś czas temu, w nocy w domu rodziny Imada zjawił się złodziej! Cwaniaczek myślał, że uda mu się coś zwinąć...

Ale się przeliczył, zaraz odezwał się alarm i zbudził wszystkich w domu. Nieproszony gość nie zdążył rzucić się do ucieczki, bo zaraz zjawił się policjant i rzucił się na niego - z pięściami. To się nazywa sprawna policja...

Zbudzeni ze snu państwo Imada, wraz z córką, obserwowali zaciekłą bójkę między wyjętym spod prawa a jego przedstawicielem (poniekąd). Naoki: panie, uważaj bo mi pan telewizor rozwalisz!

Nawet ciężarna Junko pozwoliła sobie na komentarze: ten złodziej walczy jak baba! Faktycznie, jak nietrudno zgadnąć, włamywacz dostał solidne lanie.

Jesteś aresztowany, masz prawo zachować milczenie. Wszystko co powiesz, może zostać użyte przeciwko tobie - padła odwieczna formułka. Zapewne nieproszony gość pójdzie za kratki - policjant w rozmowie z Naokim powiedział, że ten gagatek ma sporo "za uszami". Biedaczysko, nawet nie zdążył nic zwinąć (he he). Uff...
Wraz z wakacjami, nastały upały. Kiyoko zmieniła fryzurę, żeby długie włosy nie grzały jej niepotrzebnie szyi i pleców...

Dziewczyna urozmaicała sobie wolny czas, grając w szachy. Czasem z mamą, choć ta zwykle siedziała w domu (twierdząc, że na dworze jest jednak za gorąco - choć taras, na którym stał stolik do szachów, był w cieniu przez większość dnia).
I w końcu nadszedł czas porodu. Poza tym, że Junko dostała skurczy około trzeciej nad ranem i zaczęła panikować...

... to obyło się bez większych „przygód”. Naoki zachował zimną krew i zawiózł żonę do szpitala, polecając wybitej ze snu córce, by pilnowała domu. Co nie przeszkodziło Kiyo zasnąć na kanapie w salonie. Niedługo potem obudził ją telefon – jest braciszek!
Mama wróciła jakieś dwa dni później, jako że w szpitalu robili nowonarodzonym dzieciom profilaktyczne badania; nowy obywatel okazał się jednak zdrów jak ryba. Tak, jak było zaplanowane, dostał na imię Toshiro*, tak jak znany na całym świecie japoński** aktor.

Powyżej szczęśliwa mama z maluszkiem, załapał się również dumny tato.
Kiyoko oczywiście też się cieszy, choć zarazem jest nieco zdumiona, że braciszek jest taki malutki. Dawno nie miała do czynienia z małymi dziećmi, a z tak małymi – chyba nigdy.
C.D.N. i będzie więcej o małym Toshiro

O, zapomniałabym o bonusie - coś w rodzaju plakatu z Aleksem, który zrobiłam dla żartu:


*dla dziewczynki zaplanowałam imię Ayame;
**pomijając to, że o ile mi wiadomo, Toshiro Mifune (bo o niego chodzi) z pochodzenia był Chińczykiem
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 11:33   #33
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Relacje MofD

No! Nareszcie! Liczyłam na Braciszka Fajny odcinek tyle że nie pasuje mi to że był w szpitalu tylko 2 dni! taki szczególik
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 12:31   #34
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Co ten złodziej sobie wyobrażał? Tak po prostu okraść japońską rodzinę?! Phi!
Kiyoko całkiem ładnie wygląda w wakacyjnej fryzurce, szkoda, że nie ma z nią przyjaciół.
Toshiro jest śliczny! Ciekawe co z niego wyrośnie!
Czuję niedosyt, niestety. :<
Ahahaha, no i bonus. Ten hipster przejdzie do historii OJSG! XDD
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2012, 15:48   #35
aniak99
 
Avatar aniak99
 
Zarejestrowany: 02.07.2012
Skąd: woj. zachodniopomorskie
Płeć: Kobieta
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Już od dawna czytam to OJSG i jest super. Grafika po prostu nieziemska. Można wiedzieć w czym przerabiasz fotki? Toshiro jest słodziutki, ogólnie cała rodzina jest piękna. Czekam na więcej
aniak99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2012, 16:52   #36
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Nadrabiamy...

Biednie, biednie!
I w komentarze i w nowe odcinki... No nieładnie :<

Wakacje z przygodami? Włamanie, narodziny braciszka... Też jestem ciekawa, co z niego wyrośnie No i już nie mogę się doczekać zdjęć z okresu dzieciństwa - małe dzieci są meeeega słodkie :>
Kiyoko ładnie wygląda w nowej fryzurce :>
A jestę hipsterę miazdży <33
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2012, 18:06   #37
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Jestę hamę, bo nie skomentowałem, a czytam od kiedy zaczęłaś :<
Moi Zielonkowie, też są teraz w Chinach
W ogóle, te wszystkie simy u CB takie piękne są :< ja tak nie umiem <foch forever> i masz dać nowy odcinek! sie doczekać nie mogę!

Aha i czytałem nowy odcinek jak go dodałaś i... zobaczyłem to foto: to foto, i po prostu fascynujące, że też mam tą fryzurę w grze, tzn. ja sam przeteksturzyłem sobie, ale chyba na tą samą teksturę xD
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2012, 14:39   #38
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

No dobra, jakoś mi ostatnio "nie po drodze" z Simsami 2, zatem niestety nie mam nic ciekawego. Będziecie musieli się zadowolić bonusem

Zwyczajne perypetie rodziny Imada - bonus nr 1
Mały Toshiro


Cała rodzinka po prostu zwariowała na punkcie małego.

Niczego mu nie brakuje, ma nawet własne krzesełko.

Jest regularnie karmiony, kąpany...

... i grzecznie śpi przez całą noc...

... co oznacza tyle, że stawia cały dom na nogi dopiero o szóstej rano

Ale jest tak słodki, że trudno się na niego gniewać. Przynajmniej na razie...

Cóż, na razie to tyle, mam nadzieję, że mi wybaczycie to czekanie Postaram się dać kolejną, tym razem pełnoprawną relację już wkrótce. Tymczasem - plakatu z Aleksem 'Jestę hipsterę' możecie używać, tylko bez przypisywania go sobie i hotlinkowania
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2012, 15:04   #39
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Relacje MofD

O jejku jaki słodki! Tylko moim zdaniem ubranka powinny być bardziej kolorowe Wtedy byłby taki "żywy" ale i tak jest super
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2012, 16:38   #40
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Przesłodki!Czekam na więcej dłuższych odcinków!Ciekawe czy Kiyoko wybiera się na studia, a jeżeli tak, to jakie. *_*
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023