Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2006, 16:24   #31
Kallisto
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
Nigdy nie zapomne jak w the sims Zwierzaki.......pies zginął w tragicznym wybadku w kuchni ;(;(;(;(;(I co noc odwiedzał nas.Zawsze jednak chodził do salonu.am miał swój kojec gdy żył.Pozostał tam nawet po śmierci.Jego duch codziennie stąpał po dywanie w salonie ;(;(;(;(
To czemu zapisałaś grę??
A piersia mi żal daj jakąś jego fotke
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2007, 16:13   #32
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Przychodzą duchy? Ja mam cały cmentarz i mi jeszcze kurczę nie wyszły a tak chciałam mieć taki nastrój grozy))
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 15:03   #33
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Jean
E...nie wiem co odpisać
Bardzo ciekawy post.Raczej sposób nabijania postów.

A tak wracając do tematu to mam pytanko. Czy ta muzyczka jak wychodzą duchy jest bardzo straszna czy np.taka jak przychodzi złodziej?I czy to w końcu muzyka czy piosenka?Bo przyznam szczerze boję się takich dźwięków.Brrr...I mój pięcio-letni brat tak samo Teraz już nie boi się Frankensteina ale za to największego pietra ma przed Kostuchą

Ostatnio śniło mi się kilka snów z kostuchą na dnie oceanu przywiązaną łańcuchami(nie wiem do czego chyba do piachu.Wiem moje sny nie są normalne).To że ją tam spotykałam to tylko przypadki.W końcu śniło mi się "H2o" że jestem syreną i właśnie pływałam w oceanie.Patrzę a tam kostucha( )próbuje się uwolnić od łańcuchów(była bardzo realistyczna :laugh: ).No to ją uwolniłam a ona popłynęła i była potem w moim domu.Miałam małego pietra.Potem gdzieś zadzwoniła i zdjęła kaptur.Okazało się że ma twarz mojego brata! :laugh: Coi za zbieg okoliczności! Ja jednak tak jakby nie wiedziałam że to on.Uśmiechnął się ,wyszczerzył zęby i poszedł :laugh: :laugh: :laugh:

Edit: Pytanie anulowane.A jednak na przyśpiesonym tempie jest gorzej bo tak nagle się włącza ta muzyczka.Ale ona wcale nie jest straszna!
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<

Ostatnio edytowane przez Vegeta : 18.11.2007 - 19:25
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2008, 13:00   #34
Ritty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Nie lubię tej melodii. Zawsze daję speeda w nocy, żeby mnie te duchy i złodzieje ominęły ;p

Cytat:
Napisał hekate. Zobacz post
No właśnie jest jeszcze jeden sposób na duchy (oprócz wykasowania trumien )
Często opłakiwać zmarłych. Mnie też zawsze ruszały te muzyki. A pioseneczka gdy przychodzą duchy to już się nie mogę ruszyć z fotela jak ją słyszę!
:1smutny:
A u mnie jest odwrotnie. Jak sim opłakiwał zmarłego (dobre parę simowych godzin), to on przyszedł w nocy i zaczął go straszyć...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2008, 13:29   #35
Lara_Croft
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Ritty looknij na date^^ O.o
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2008, 14:48   #36
Ritty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Looknęłam i postanowiłam odświeżyć temat. Może ktoś inny odpowie? (;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2008, 13:21   #37
baranek yellow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Ja nie bałem się złodzieji, wyłączałem głos w nocy, jednak kiedyś podczas przyjęcia na którym musiałem się zupełnie zajmować gośćmi którym się nic nie podobało, przylazł mi złodziej!!!!!! w środku dnia!!!!!! Oczywiście nie omineła mnie ta straszna muzyka!!!!! Omal zawału nie dostałem! aż się nawrzeszczałem jak szalony Od teraz zupełnie boję się grać w nocy po tym traumatycznym przeżyciu (płacze)
A duchów się nie boję Ta melodia nie jest straszna, taka dziwna, gorsza jest ta jak rybka umiera Tej również nie znoszę. Oraz melodia pożarowa!! Czy oni tam zwarojowali?! Mamy się dobrze bawić a nie chować ze strachu!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2008, 13:32   #38
mateusz812
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

kiedyś w ts1 zabiłem kasandre (pożar) i jak pojawiła sie kostucha to sie tak bałem że kompa wyłączyłem! xD ale teraz mi śmierć nie straszna ;p i tak mi simy nie kitują xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2008, 16:17   #39
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał lacoste Zobacz post
to mogą przyjsc duchy zwierzakow?Nie wiedzalam...Buhahah smieszne.przezroczysty pies :lol:
To wcale nie jest śmieszne. To autentyczne fakty.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2008, 16:30   #40
mateusz812
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

hehe raz staruszke widmo ;p przestraszył duszek z teleskopa! xD wyskoczył i powiedział ,,cześć mała, czy chciałabyś wystąpić w spocie reklamowym?'' xDDDD
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023