Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2014, 18:09   #1771
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Searle ja pogodziłam się już z tym bugiem bo nie udało mi się znaleźć innego rozwiązania. U mnie pojawił się on z aktualizacją wymaganą do zainstalowania Skoku w Przyszłość (1.63 o ile dobrze pamiętam) wcześniej ta interakcja działała jak należy. U Ciebie też pojawił się ten błąd po którejś aktualizacji?

Olson ściągnij sobie MasterController i zrób reset miasta (spokojnie, nic się nie pousuwa ) Wydaje mi się, że to powinno pomóc.
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.07.2014, 12:36   #1772
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Czy jest jakiś mod na to, aby całe miasto się nie starzało? coś w stylu The Sims 2 tylko w The Sims 3 Bardzo dziękuję za pomoc
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2014, 16:32   #1773
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał KarolinaJ Zobacz post
Searle ja pogodziłam się już z tym bugiem bo nie udało mi się znaleźć innego rozwiązania. U mnie pojawił się on z aktualizacją wymaganą do zainstalowania Skoku w Przyszłość (1.63 o ile dobrze pamiętam) wcześniej ta interakcja działała jak należy. U Ciebie też pojawił się ten błąd po którejś aktualizacji?
Też mi się wydaje, że wcześniej ta opcja działała bez problemu. No trudno - da się bez tego żyć na szczęście
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2014, 12:27   #1774
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Mam problem z zainstalowaniem Sims 3 podczas instalacji wyskakuje mi błąd transferu składnika
Plik:E\Caches\Sunset Valley.objectCache
Błąd danych (CRC)
Potem zacina się i nie instaluje gry.I tak za każdym razem. Kiedyś instalowałam tą gre na innym słabszym komputerze i działała a tu nie da się zainstalować.
Prosze o pomoc z góry dziekuje
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2014, 17:53   #1775
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

amiii - zapewne płyta jest porysowana. Przetrzyj ją delikatnie i spróbuj, a jak nie to pobierz grę przez Origin.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2014, 11:33   #1776
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Instaluję grę od nowa i chcę ją trochę usprawnić. W tym celu jestem gotowa zrezygnować z instalacji trzech dodatków, a w zamian za to zainstalować sobie więcej obiektów ze store. Pytanie moje brzmi: co bardziej niekorzystnie wpływa na działanie gry, dodatki czy store? Czy obiekty ze store w dużej ilości bardziej ją zamulą niż zainstalowanie wszystkich dużych dodatków?
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2014, 11:51   #1777
Luflee7
 
Zarejestrowany: 25.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Simka nie może wrócić ze szkoły z internatem

Dwie simki bliźniaczki w wieku szkolnym wysłałam do szkół z internatem (do dwóch różnych). Po kilku dniach wyskoczyła informacja, że jedna z bliźniaczek ukończyła szkołę i czy chcę aby nadal tam została czy wróciła do domu. Wybrałam więc drugą opcję i simka wróciła do domu już jako nastolatka. Na temat drugiej bliźniaczki nie było żadnej informacji, więc pomyślałam, że może tamta szkoła dłużej trwa. Na drugi dzień włączyłam grę i na zdjęciu rodziny nie było bliźniaczki, która wciąż siedziała w internacie. Na panelu sterowania owszem była, zamalowana na szaro, ale bez żadnego zdjęcia. Chciałam więc wydalić ją z internatu. Próbowałam kilkoma simami, ale za każdym razem gdy wybiorę opcję, że mimo tego, że nie ukończyła szkoły chcę, aby wróciła, sim się resetuje i nic się nie dzieje. Chciałam też przeprowadzić tą zaginioną bliźniaczkę z dorosłym simem do innego domu, ale komunikat "Przetwarzam..." cały czas się ładuje, pozostaje tylko wyłączyć grę menadżerem zadań. Próbowałam resetować miasto MasterControllerem (ostatnio jak to robiłam dzieci, które były w internacie już w nim nie były), ale nie podziałało, simka nadal tkwiła w internacie. Co robić? Jak przywrócić ją do rodziny albo chociaż usunąć z rodzinki?
Luflee7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2014, 12:32   #1778
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Instaluję grę od nowa i chcę ją trochę usprawnić. W tym celu jestem gotowa zrezygnować z instalacji trzech dodatków, a w zamian za to zainstalować sobie więcej obiektów ze store. Pytanie moje brzmi: co bardziej niekorzystnie wpływa na działanie gry, dodatki czy store? Czy obiekty ze store w dużej ilości bardziej ją zamulą niż zainstalowanie wszystkich dużych dodatków?
Według mnie - tak.

edit: Mi dopiero store zaczęło podmulać grę. Dziesięć dodatków z pomocą NRassa chodziło jak złoto. Szczególnie obciążające dla gry są dodatkowe światy, tak przynajmniej ja to czuję u siebie.
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde

Ostatnio edytowane przez Agor-ia : 01.08.2014 - 16:18
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2014, 20:34   #1779
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Agor-ia dzięki za odpowiedź.
W sumie bez Store też da się grać, więc chyba wszystko odinstaluję. Wolę mieć bardziej płynną grę, chcę sobie spokojnie pograć zanim wyjdzie czwórka

Luflee7 czy wizerunek zaginionej simki widnieje w kontaktach innych członków rodziny? Jeśli tak może spróbować wpisać kod "testingchetasenabled true/false" i przytrzymując klawisz "Shift" kliknąć na wizerunek simki, a możliwe, że pojawi się opcja "usuń obiekt".
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2014, 20:54   #1780
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Luflee7, próbowałaś różnymi opcjami NRassa? Np. Gospodarstwo domowe-Dodaj sima? Nigdy nie wysyłałam sima do szkoły z internatem więc nie wiem, czy to zadziała
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problemy, pytania i odpowiedzie, sims gra grafika komputer


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023