Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.08.2010, 09:27   #21
heroa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Zrobiłam format i zainstalowałam win 7 - gierka się nie zacina w żaden sposób i drzewa wyglądają jak powinny.

Czy wgrywasz aktualizacje windowsa?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.09.2010, 18:27   #22
lordkrychu24
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

W viście format pomaga naprawia błąd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 19:10   #23
mari131
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

mam podoby problem tylko ze zrobilo mi sie to od jakiegos czasu wczesniej wszystko dobrze chodzilo i tylko w podrozach a w miescie gra normalnie chodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2010, 13:12   #24
Neloa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Moja siostra miała ten sam problem, więc sprawdziła, czy to tylko jedna rodzinka czy całe miasto i okazało się, że problem tkwi właśnie w Bridgeport. Poradziłam jej, aby zrobiła kopię rodziny, a następnie stworzyła nowe miasto i poskutkowało. Ostatnio jednak mówiła, że problem wrócił... Więc nie wiem, czy opłaca się cały czas powtarzać ten proces.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2010, 18:56   #25
Nel
 
Avatar Nel
 
Zarejestrowany: 20.11.2010
Skąd: Biłgoraj
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Ehh, mam ten sam problem, ale jak dotąd gra zacinała się w Shang Simla po upływie mniej-więcej 3 dni.

Czy naprawdę nie ma innej opcji niż format? -.-
Nel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2010, 12:50   #26
izzzaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Mi pomogło przeniesienie rodziny do biblioteki rodzin a następnie usunięcie miasta w którym się znajdowali i wprowadzenie ich od nowa jako nową grę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2010, 10:20   #27
Lepir
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

widze ze nie tylko ja mam problem z takim zacineniem co 3min(w grze)...ktos zauwazyl ze problem sie nasilil po powrocie z wycieczki z chin...ja tez to zauwazylem...izzzaaa sposob dobry ale nie jesli masz sporo inwestycji w miescie bo wszystko sie traci...kontakty tez ale to akurat pol biedy...gorzej te tysiace $...

btw...format nie pomaga...ja sobie wlasnie strzelilem(nie z powodu simsow) i blad dalej sie powtarza...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2010, 22:46   #28
Inkantator
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Cześć.

Jestem na 99% pewny, że te "zacięcia" są związane z samymi simami, a nie z komputerem, płytą, czy czymkolwiek innym.
Pomocny będzie kod: | resetsim * |
Gdzie[*] oznacza "wszystkich bez wyjątków".

U mnie problem występował w Chinach i tylko po splądrowaniu kilku grobowców. W każdym razie, jeżeli sprawdzicie podziemia jeszcze raz i znajdziecie tam jakiś durnych paprazzi, którzy stoją w miejscu zamiast się stamtąd wynieść, a gra zacina się akurat wtedy gdy się "zamyślą", to znaczy, że natrafiliście na źródło swoich kłopotów.

Mnie to pomogło. Swoją drogą, to ci paparazzi sprawiają same kłopoty. Aż szkoda, że nie ma na nich jakiś... "specjalnych" interakcji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 13:42   #29
asti76
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Mnie również dotknął ten problem: Sim się "ścinał" a listki na brzózkach powiewały beztrosko nadal U mnie natomiast to dotyczyło otoczeń innych niż Bridgeport. Mam wiele pięknych miast, ale w każdym sie dziej to samo,. Tylko w Bridgeport działa poprawnie, dlatego gram tylko tam, ale nie ukrywam, że bardzo chciałabym osiedlić Simów również w innych miastach....
Więc jak to w końcu rozwiązać, bo przeczytałam wszystkie informacje powyżej i nadal nic nie wiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 19:40   #30
Inkantator
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

asti76
Spróbuj wpisać kod resetsim *

U mnie problem pojawiał się, gdy jakiś sim chciał się dostać do miejsca, do którego z jakiś względów nie ma dostępu. Wtedy gra się zacinała, zegar stanął, a liście na brzozach, fale etc. dalej robiły co swoje. A kiedy się "odwiesiło", sim się ciskał, że nie może się tam dostać. W Chinach działo się tak u mnie, gdy zafajdany paparazzo pognał za moją simką do podziemi i nie umiał później z nich wyleźć.

Więc po prostu : Ctrl+Shift+c (lub Ctrl+Shift+Windows+c dla visty i win7) i wpisz resetsim *.
Ten kod anuluje interakcje wszystkich simów w mieście i odeśle ich do domów.
Sprawdź i zdaj raport Powinno pomóc
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023