Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.11.2010, 22:08   #111
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

moją simkę jak wampirzyca dziabnęła pod Kujonem to steleportowało pod jej dom na drugim końcu miasta
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.11.2010, 22:29   #112
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Tak w sumie poza moim problemem ze skillami to nie mam bugów. I w sumie nigdy nie miałam żadnego powaznego w trójce. Za to po łatkowaniu odechciewało mi się gry, bo się bugi pojawiały...!
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 10:54   #113
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Kurcze, skasowano posta pomiędzy moimi dwoma u góry tej strony i teraz wygląda, jakbym napisała dwa posty pod rząd... Chciałabym, żeby więcej ludzi wypowiedziało się na temat ryb z PZ w akwarium z NA. Ja rozumiem, gdyby wszyscy tak mieli, to znaczy, że jest błąd w grze, który wymaga łatki. Ale skoro jedni mają ten błąd a inni nie... No to to już nie jest normalne. Ja przeinstalowałam całą grę, zaktualizowałam w pełni wszystkie dodatki/akcesoria, uruchomiłam grę totalnie bez modów, nieoficjalnych dodatków, ani dodatków Store. Była kompletnie czysta. A i tak nie było tych ryb. No zaraz mnie coś weźmie i zacznę strzelać piorunami. Nienawidzę złośliwości rzeczy martwych, z reguły z ni mi wygrywam, więc będę drążyć aż się dowiem o co biega...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 11:04   #114
>>>FiShIp<<<
 
Zarejestrowany: 09.07.2005
Skąd: KrK
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mam mały problem.Otóż zbudowałem sobie klub dyskotekowy i dałem te głośniki co są wszędzie w klubach ale w moim akurat z tych głośników leci tylko muzyka klasyczna i to zawsze i o każdej porze
Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić??
>>>FiShIp<<< jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 11:36   #115
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał >>>FiShIp<<< Zobacz post
Mam mały problem.Otóż zbudowałem sobie klub dyskotekowy i dałem te głośniki co są wszędzie w klubach ale w moim akurat z tych głośników leci tylko muzyka klasyczna i to zawsze i o każdej porze
Czy macie jakiś pomysł co z tym zrobić??
Mam tak samo i też nie wiem co z tym zrobić.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 11:40   #116
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

A jak klikniecie na głośniki, to nie można zmienić stylu muzyki? U mnie to zawsze leci Hip-Hop czy coś w tym guście.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 11:50   #117
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Nie ma takiej opcji.
A propos rybek, u mnie tych kupionych w sklepie też nie widać, choć nie mam żadnych modów.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 14:44   #118
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Dzięki Ci! No bo u mnie to jest tak, że wszystkie ryby widać w nowym akwarium naściennym. Totalnie wszystkie. Więc mam tam te 3 nowe gatunki, pływają razem z innymi i jest miodzio. Wszystkie ryby widać też bez problemów w kuli z podstawy. Specjalnie kupiłam rybę "Gurami Całujące" (tylko ten gatunek z PZ da się kupić w sklepie) i wpuściłam do zwykłej kulki.. pływało bez problemów. Ale jeśli chodzi o akwarium z Nowoczesnego Apartamentu... to widać w nim tylko ryby z podstawy i Wymarzonych Podróży. Te 3 gatunki z Po Zmroku nie są widoczne w tym akwarium. Niby nic, ale chciałam sobie zrobić akwarium z samymi Gurami całującymi i się nie da.

Chciałam, jeszcze opisać moją jakże pomocną korespondencję z Obsługą Klienta... No normalnie ich pomaganie graczom jest opracowane do perfekcji, można by pisać o tym legendy... Pytam się, dlaczego nie widać nowych ryb w akwarium z NA, a oni na to, że nie odpowiadają na pytania dotyczące rozgrywki... ROZGRYWKI!? Jakiej rozgrywki, to jest problem techniczny, a nie "jak mam grać.." No ręce opadają.

No i spytałam też, czy gra jest w pełni aktualna, jeśli aktualne są tylko podstawa i najnowszy dodatek. Odpisali, że tak, więc wygląda, że niepotrzebnie wariowałam z tymi łatami. Z resztą, to mi się nie zdarzyło jeszcze, żeby instalowanie kompletu łatek pomogło w jakimś problemie w grze. No cóż trzeba czekać na łatę... Najchętniej dorwałabym w swoje ręce Granta Rodieka i jego ekipę i powiedziała im coś bardzo nieprzyjemnego
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 14:46   #119
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A jak klikniecie na głośniki, to nie można zmienić stylu muzyki? U mnie to zawsze leci Hip-Hop czy coś w tym guście.
Trzeba kliknąć Shift + Ctrl i wybrać z menu "Szalej do" wybrany gatunek muzyki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2010, 14:55   #120
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

no możliwe że "zapomnieli" o tym,że w PZ dają nowe ryby których akwarium z NA może nie widzieć.
"zapomnieli" też o tym,że windy mogą się zaciąć,że simów czasami teleportuje bógwiegdzie...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023