Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 04.07.2006, 21:54   #1
Oshin
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Dziwne bliźniaki

Hey. Mam trochę nietypową sprawę i postanowiłam napisać, może komuś już też się to przytrafiło ale... urodziły mi się bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeden nie był murzynkiem (chłopiec) a drugi mulatem (dziewczynka) Trochę mnie to zdziwiło no bo zazwyczaj bliźniaki są w "jednym kolorze"
Aaa żeby nie było nie używałam żadnych kodów typu "twinzr2cute", a więc wszystko przebiegło w sposób NATURALNY

Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata no i jak nadszedł czas porodu okazało się, że jest tak a nie inaczej... Teraz mam pełno roboty, bo dwójka dzieci w Simsach to ręce pełne roboty....

PoZdRaWiaM Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taki przypadek w swojej simowej rodzince, bo wyjątkiem raczej nie będę... Ale zdziwiło mnie to BARDZO, aż piszę to wszystko tutaj
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023