Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.06.2005, 12:13   #1
Dorzata
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Brak zarobkow, brak symboli karier.

Witajcie.
Problem mam nastepujacy - moze ktos mial juz taki:
1. Sim jest w pracy - w okienku, ktore jest w narozniku nic nie ma. Tak samo jest ze szkola.
2. Gdy otwieram zakladke pracy (tam tez jest godzina, zarobki, stanowisko itd.), to obok stanowiska nie ma obrazka zawodu - jest pusto.
3. W chwili awansu nie pokazuje sie zadna informacja w tym temacie.
4. Sim wraca z pracy i nie zmienia sie ilosc simoleonow. Chyba niedlugo umra z glodu, biedaczki
5. Kiedy klikam "podejdz tu", to w okienku w narozniku ekranu (pokazujacym dzialanie), zamiast sladow stop jest NIC.
Dziwne to wszystko.
Bede wdzieczna za rade.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.06.2005, 12:19   #2
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wywal wszytsko z downloads (przenies w inne miejsce) i sprawdz czy gra bedzie dzialac.. jak bedzie tzn, ze wina jakiegod dodatku, jak nie to napisz pomyslimy nad innym rozwiazaniem.

punkt 2 http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=17019

ps. jak bedziesz odpowiadala to napisz czy masz "studia", i czy sciagalas np jakies kariery.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 12:37   #3
Dorzata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[/QUOTE]ps. jak bedziesz odpowiadala to napisz czy masz "studia", i czy sciagalas np jakies kariery.[/QUOTE]

Oczywiscie gra, jak i dodatek NS, sa oryginalne. Nie sciagalam zadnych karier. Z plikow wyswietlajacych sie na czerwono, w programie S2PCI, mam trzy, ale to nie one powoduja blad, gdyz byly w grze juz wczesniej.
Pewnie czeka mnie mrowcza praca z przegladaniem wszystkiego od zarania Czasu na zabawe mam - nestety - malo, wiec bede to musiala odlozyc na pare dni. Mialam nadzieje, ze to jakis standardowy problem.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 12:46   #4
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

s2pci niestety ma przestarzala baze.. i nie wyswietla najnowszych hackow i blednych obiektow.. wiec przede wszytkim proponuje sprawdzic czy zadziala bez dodatkow.. przynajmniej bedziesz wiedziala czy to ich wina czy trzeba szukac gdzie indziej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 12:54   #5
Dorzata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ameretat
s2pci niestety ma przestarzala baze.. i nie wyswietla najnowszych hackow i blednych obiektow.. wiec przede wszytkim proponuje sprawdzic czy zadziala bez dodatkow.. przynajmniej bedziesz wiedziala czy to ich wina czy trzeba szukac gdzie indziej.
Zajme sie tym w wolnym czasie. Bardzo Ci dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 13:03   #6
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam ten sam problem, usunęłam dawnloads i nadal jest nie tak jak trzeba!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 14:01   #7
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a wgrywalas jakies kolekcje? kiedy to zaczelo sie dziac? moze po jakims zdarzeniu? ciezko w ciemno cos radzic..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 18:15   #8
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ameretat
a wgrywalas jakies kolekcje? kiedy to zaczelo sie dziac? moze po jakims zdarzeniu? ciezko w ciemno cos radzic..
Zainstalowałam na studiach jakiś tydzień temu a zaczęło się walic przedwczoraj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2005, 15:24   #9
Dorzata
Guest
 
Postów: n/a
Sad Ratunku

Ekhm, teraz to mam BIG problem Strrrrasznie mnie wciagnela ta dziwna sprawa i postanowilam dzialac pozbawiajac sie smacznego snu. Oto, co osiagnelam: wyrzucilam wszystko z folderu "Downloads" i... nie pomoglo. Pomyslalam, ze moze zmiana wpisu w foledze "Scripts" (walls.txt - przezroczyste sciany) cos namieszala, ale przywrocenie stanu wyjsciowego tez nie pomoglo, wiec zmienilam z powrotem na przezroczystosci. Ostatnim pomyslem bylo wywalenie z folderu "Collections" wszelkich plikow pozwalajacych na kupowanie bez ruszania sie z domu (oryginalne zostawilam, rzecz jasna). I tu sie cosik popsulo... Teraz gra w ogole nie chce sie odpalic. Oczywiscie przywrocilam wszystko tak, jak bylo wczesniej, ale efektow BRAK.
Jesli byloby to mozliwe, moze ktos z Was przeslalaby mi mailem oryginalne pliki (z wgranym NS) z folderow "Scripts" i "Collections". Ale naprawde takie, ktore nie byly niczym zmienione.
Nie wiem, czy pomagacie sobie w ten sposob, ale to moja ostatnia szansa. Jesli nic z tego, to cala gre mam do wyrzucenia
Podkreslam - choc juz o tym pisalam - mam oryginalna gre, jak i dodatek NS.
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2005, 13:38   #10
Eudoksja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałam podobnie, wywaliłam całe Downloads i nic nie pomogło. Musiałam zainstalować grę od nowa, ale już OK. U mnie było tak przez "the Urbz''.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023