Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz to fotostory ?
5 gwiazdek - Odlotowe 208 65.00%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 76 23.75%
3 gwiazdki - Przeciętne 22 6.88%
2 gwiazdki - Zgroza 5 1.56%
1 gwiazdka - Strach się bać 9 2.81%
Głosujących: 320. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2006, 19:04   #11
*Luna*
Guest
 
Postów: n/a
Grin <tak> ...

No, zaciekawiło mnie to. Tylko jak już ktoś wcześniej napisał, wydaje mi się że wszystko dzieje się zbyt szybko ... Czekam na następny odcinek

.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2006, 07:44   #12
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Strasznie się cieszę, że wam się podoba. Szczerze to nie sądziłam, że będzie tak dobrze . Postaram się wykrzykniki i pytajniki (znaki zapytania) pisać bez spacji. To powtórzenie jednego ze zdjęć to czysty przypadek który zauważyłam dopiero teraz i go naprawię . Co do odcinka to muszę was trochę zmartwić. Dostałam Własny Biznes w który gram przez cały czas (znaczy się tak mnie wciąga), a poza tym w pon. do szkółki czyli wychodzi na to, że około czwartku pojawi się kolejny odcinek, bo w poprzednie dni mam po 7 ciężkich lekcji, jeszcze we wtorek do dentysty :wacko: . Podsumowując strasznie się cieszę, że wam się podoba, ale odcinek najwcześniej w czwartek 16 marca.
Wytrzymajcie!
Pozdrawiam

Edit: poprawiłam to powtarzające się zdjęcie i zmieniłam z "jej broda po cichutku zaczęła drżeć" na "jej broda zaczęła leciutko drżeć", myslę, że tak lepiej

Ostatnio edytowane przez ~Asiulek94~ : 11.03.2006 - 07:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 08:26   #13
Caro'tka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O nastepny talent !? : )))) Podoba mi sie to fotostory i zachęcam Cię do daleszego pisania : PP

Pozdrawiam
Wasza Boska Caro'tka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 12:28   #14
Ineyasha
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Bardzo fajne fs tylko, że ten motyw na samym początku znichęcił mnie troszeczkę... :con:
Ale ogólnie bardzo ładnie i cacy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 12:48   #15
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ładnie, bardzo ładny teskt i zdjęcia jednak sa drobne uwagi jak np. jedno zdanie i zdjęcie, urozmaić ten tekst.
Z oceną się wstrzymam,

Pozdro;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 13:45   #16
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Parę szczegółów się tutaj nie zgadza. Np. napisałaś, że kobieta usiadła na krześle, a na zdjęciu stała przy mężu. Napisałaś też, że zawsze o tej porze, w salonie paliło się światło, ale na zdjęciu w pokoju jest ciemno. Poza tym nie widzę dwóch zdjęć. Staraj się, aby tekst jak najbardziej pasował do fotek.
Zadzwia mnie też zachowanie tych ludzi. Córka jest chyba już dorosła, a chodzi do szkoły... Matka zamiast wytłumaczyć wszystko dziewczynie wychodzi z domu. A ona zamiast poczekać, aż wszystko się wyjaśni - wyjeżdza... Przemyśl trochę bardziej zanim coś napiszesz. Mam nadzieję, że kolejny odcinek będzie lepszy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 15:13   #17
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nieźle sie zapowiada Fs mnie zaciekawiło ( co jest u mnie rzadkoscią ) Z niecierpliwością czekam na twe kolejne wypociny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 17:00   #18
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amethyst43217
dlaczego ta dziewczyna jest taka wściekła, jak kupuje bilet?
A dlaczego wyjeżdża z domu? Ma się uśmiechać i śpiewać z radości, skoro jej rodzice się rozwodzą?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2006, 14:51   #19
egi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niby spoko, ale nie do końca. Niedopracowane, oj i to bardzo. Po każdym znaku interpunkcyjnym musi być spacja, nie przed. Odstępy między zdjęciami a tekstem robisz raz bardzo duże, raz w ogóle ich nie ma. Dla estetyki propnuję jedną, dwie linijki. W opowiadaniach wszystkie cyfry piszemy raczej słownie, to ułatwa czytanie. Widzę tu też pełno powtórzeń, słowo "zdjęcia" pojawiło się aż trzy razy. Fotki nie do końca wtapiają się w tekst, czasem nie piszesz o czymś, co zostało na nich przedstawione, np. na zdjęciu przedstawiającym dziewczynę kupującą bilet ma ona wściekłą minę, chociaż nic o tym nie napisałaś, a na poprzedniej jest uśmiechnięta. )

Mam nadzieję, że następny odcinek bedzie lepszy! ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2006, 15:16   #20
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam takie wrażenie, że znam przebieg akcji i fabułę. Ale mam nadzieję, że nie bedzie to przynudzajaca telenowela. Bardzo skupiłas się na fabule zupełnie tak jakbyś chciała szybko zakończyć to fotostory, a to źle. Powinnaś bardziej skupić się na uczuciach i opisach, bo początek był świetny. Jak na pierwsze opowidanie to całkiem nieźle.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023