Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.07.2007, 21:18   #11
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Też Tak miałam. Ona czarna- on biały, a dzieci dwie dziewczynki. Jedna- czarna, a druga - "opalona". Poza kolorem skóry były identyczne. )
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.07.2007, 14:36   #12
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

ale to głupie uważam że kolor skóry powinien być 'wypośrodkowany' tak jak w normalnym życiu ;d
 
stare 11.07.2007, 17:57   #13
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Cytat:
Napisał Oshin
Hey. Mam trochę nietypową sprawę i postanowiłam napisać, może komuś już też się to przytrafiło ale... urodziły mi się bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeden nie był murzynkiem (chłopiec) a drugi mulatem (dziewczynka) Trochę mnie to zdziwiło no bo zazwyczaj bliźniaki są w "jednym kolorze"
Aaa żeby nie było nie używałam żadnych kodów typu "twinzr2cute", a więc wszystko przebiegło w sposób NATURALNY

Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata no i jak nadszedł czas porodu okazało się, że jest tak a nie inaczej... Teraz mam pełno roboty, bo dwójka dzieci w Simsach to ręce pełne roboty....

PoZdRaWiaM Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taki przypadek w swojej simowej rodzince, bo wyjątkiem raczej nie będę... Ale zdziwiło mnie to BARDZO, aż piszę to wszystko tutaj

tez tak miałam.bo moja simka była biała(liliana przyjemniak-czek i szczepan marzyciel.chyba ich znacie tzw.(karnacje)czarna i biała.i wyszedł murzyn i mulat.a to ze blizniaki to nic ze inne.bo sa jedno jajowe i dwu jajowe.czyli jedno to takie same a dwu to inne ale w tym samym czasie sie rodzą.nic dziwnego
 
stare 05.08.2007, 14:08   #14
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

A ja miałam taki przypadek: Nina Kaliente urodziła bliźniaki z moim podstawionym simem. Wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że jedno z tych dzieci miało zdeformowaną twarz! Dziewczynka była normalna, a chłopiec miał dziwnie wydłużoną brodę (prawie jak Czesio z WM :laugh: ). Śmiesznie to wyglądało.. I to mają być bliźniaki?
ultraviolence jest offline  
stare 05.08.2007, 15:17   #15
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Cytat:
Napisał Oshin
Hey. Mam trochę nietypową sprawę i postanowiłam napisać, może komuś już też się to przytrafiło ale... urodziły mi się bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeden nie był murzynkiem (chłopiec) a drugi mulatem (dziewczynka) Trochę mnie to zdziwiło no bo zazwyczaj bliźniaki są w "jednym kolorze"
Aaa żeby nie było nie używałam żadnych kodów typu "twinzr2cute", a więc wszystko przebiegło w sposób NATURALNY

Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata no i jak nadszedł czas porodu okazało się, że jest tak a nie inaczej... Teraz mam pełno roboty, bo dwójka dzieci w Simsach to ręce pełne roboty....

PoZdRaWiaM Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taki przypadek w swojej simowej rodzince, bo wyjątkiem raczej nie będę... Ale zdziwiło mnie to BARDZO, aż piszę to wszystko tutaj
Nie lubię gdy ktoś pisze trawką... czyżby Ci się klawiatura popsuła?
A co do tematu, to moja simka miała romansik najpierw z murzynem, a dzień później z normalnym miałym simem, i później okazało się, że jest w ciąży. Urodziły się dwie dziewczynki, jedna była murzynką, a druga biała Czyli nie jesteś pierwsza.
Pozdrawiam
Kasia

Ostatnio edytowane przez Kasiunia14lat : 05.08.2007 - 15:18 Powód: Poprawiam błędy
 
stare 08.08.2007, 12:43   #16
elianka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

heh wczoraj przeczytałam ten wątek zaczęłam grać i pierwszy raz w grze urodziły mi się bliźniaki i to w różnych kolorach z taty Ciemnoskórego i mamy Mulatki czyżby to forum miało jaki wpływ na moją grę? heh
 
stare 31.08.2007, 14:09   #17
Werk@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Ja miałam jeszcze bardziej dziwne bo miałam : UFO i białego człowieka :wacko:
 
stare 01.09.2007, 11:08   #18
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Mi za to urodziły się... zbyt podobne do siebie bliźniaczki Rozróżniałam je tylkopo tych zdjęciach
__________________
Lorette jest offline  
stare 08.09.2007, 10:20   #19
sympathique.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

A ja miałam jeszcze dziwniejszą rzecz.... z dwóch białych Simów urodziło się dwóch Murzynów.. :o
 
stare 14.09.2007, 18:57   #20
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Ciekawe te przypadki... mi najczęściej (jeśli chodzi o bliźniaki) rodzą się mulaci. Czasem bliźniaki są takiej samej karnacji, a czasem jedno ma tą jaśniejszą, a drugie tą ciemniejszą. A jeśli chodzi o pojedyncze dzieci to różnie bywa :con:
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023