Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.07.2012, 18:40   #1
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Tajemnica tkwi w brązie...

Witam

Po kilku uwagach w sprawie mojego pierwszego domu prezentowanego na forum, postanowiłem zrobić coś nowego, podobnego, ale już bez pewnych błędów.
Więc tak, dom należy do młodego artysty i samotnika. Diego Talente skrywa w sobie dzikość którą kryje pod maską spokojnego i szarego człowieka.
Jednak jego psia natura często powoduje różne komplikacje, ale o nim będzie głośniej w mojej histori która pojawi się po wydaniu NZTŚ.
Lubi nowoczesny styl, połączony z klasyką. Jako gigantyczny pedant pilnuje porządku, co widać po nim i jego mieszkaniu.
Przepraszam że niektóre pomieszczenia są z innej prerspektywy, to przez ich rozmiar.


Na początku widać bujny ogród i bryłę, która wzkazuje na równie klasyczne wnętrza, jednak takie mniemania są błędne.











Nie byłbym sobą gdyby dom rodziny z psem nie miał dla niego zagrody.
Diego jednak rozumie psi instynkt i dla tego wybieg służy psu tylko na wypadek gości.





Kącik do wypoczynku i grillowania, stąd czasem dochodzą dziwne dźwięki wycia, czyżby to była sprawka owczarka o imieniu Dante?





Do domu prowadzi zadaszony ganek z legowiskiem Dante.



Wietrznik, Diego nie lubi zbytniego chłodu w domu.



I tutaj połączony salon i jadalnia z schodami.













Ciemna kuchnia, to po prostu styl Talente.





Na dole jest jeszcze garaż i pralnia, ale gospodarz nie chciał zdjęć tych roboczych pomieszczeń.

Na piętrze spotykamy trzy połączone pomieszczenia, przedsionek z sypialnią i łazienką, Diego mieszka sam i lubi przestrzeń więc nie oddzielał tych pokoi.










Łazienka, również ciemna.







I jeszcze zrzuty.




Tutaj widać niezagospodarowany pokój, Diego nie miał pomysłu i poprostu go zamurował. Kto wie co się tam pojawi?



Mam nadzieję że dom Wam się spodobał. We wrześniu pojawi się w Moonlight wraz z nową historią.

Pozdrawiam
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura

Ostatnio edytowane przez Juhas : 23.07.2012 - 18:45
Juhas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.07.2012, 12:49   #2
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica tkwi w brązie...

Nie podobają mi się panele w całym domu, a konkretnie ich kolor, mogłyby być ciemniejsze. Usunęłabym też te dywany, te wzory do niczego nie pasują. Łazienka chyba podoba mi się najbardziej... taka w moim guście.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 26.07.2012, 12:48   #3
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica tkwi w brązie...

Cytat:
Napisał Katerina Zobacz post
Nie podobają mi się panele w całym domu, a konkretnie ich kolor, mogłyby być ciemniejsze. Usunęłabym też te dywany, te wzory do niczego nie pasują. Łazienka chyba podoba mi się najbardziej... taka w moim guście.
Chodzi o panele na ścianie, czy te podłogowe?
Bo jeśli drugie to dlatego są takie jasne że ciemniejsze nie wyglądały jak deski a prędzej jak dywan

Co do dywanów, są one zabiegiem polegającym na ożywieniu wnętrza w widoczny i wyraźny sposób

Cieszę się że łazienka przypadła Tobie do gustu
Jeszcze jestem ciekaw co sądzicie o ogrodzie, tym z przodu, rzecz jasna

Jednakże dziękuję za ocenę i pozdrawiam
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline  
stare 28.07.2012, 14:22   #4
blandest
 
Avatar blandest
 
Zarejestrowany: 12.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica tkwi w brązie...

Wybacz, że oceniam tak późno ale pojechałam wypocząć

Bryła, otoczenie - nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy naprawdę ta brama nie pasuje do ogrodzenia/muru/nazwij to jak chcesz. W każdym razie nie podoba mi się, powinna być trochę niższa. Mogłeś sobie darować te skrzynki i wiadra (?) które są obok śmietnika i albo zrezygnować z takiego pomysłu, albo wstawić tam tylko kosz na śmieci. Na przedniej ścianie bryły wydaje się być mało okien, panuje tam pustka. Ogród mi się podoba, kącik do wypoczynku również.
Hol - wiem, że w grze meble są akurat takie jednak jak wspominałeś w domu mieszka facet z psem a na szafce widzę kobiecie buty. No chyba, że to jakaś dobra znajoma o której nam nie wiadomo. Tak bezpośrednio stojący wieszak nie bardzo mi się podoba.
Salon, jadalnia - momentami jest za pusto (pierwsze zdjęcie), nie mam pojęcia dlaczego nie wiadomo skąd właśnie taki wzór pojawił się na krzesłach. Czarne meble w części salonu mi się podobają jednak jeśli łączysz ciemne ściany, meble i podłogi razem jest tam po prostu nijako i najzwyczajniej w świecie ciemno.
Kuchnia - nie rozumiem po co stoi tam ten stół. Wiem, że Simsy to Simsy ale słyszałeś o tym, żeby ludzie kupowali sobie stoły tylko po to żeby postawić na nich kwiaty? Przynajmniej jeden element (przykładowo meble) mógłby być jasny.
Hol na pierwszym piętrze, łazienka, sypialnia - podłoga nie pasuje, dobrze, że w końcu jest trochę jaśniej jednak, przynajmniej ja, nie chciałabym mieć płytek w sypialni. Znowu robisz duże pomieszczenia i wstawiasz w nie garstkę mebli, obraz z aniołem nie pasuje. Osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć drzwi w łazience, mieszka sam jednak ktoś może do niego przyjść a nie wszyscy lubią (ktoś lubi?) załatwiać swoje potrzeby na oczach innych.

Tak jak we wcześniejszej ocenie garażu nie oceniam bo garaż jak garaż, nic niezwykłego. Napiszę ci to po raz drugi i będę pisać cały czas, zrób mały domek, starter dla jednej osoby lub pary.

Ocena: 7/10
__________________
Kimkolwiek jesteś, bądź dobry.
blandest jest offline  
stare 09.08.2012, 19:38   #5
Ariall
 
Avatar Ariall
 
Zarejestrowany: 17.08.2011
Skąd: Pisz, Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica tkwi w brązie...

Świetny pomysł na kuchnię - niby prosta, ale... Ma coś w sobie. Podoba mi się.
__________________
Ariall jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023