Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2007, 09:33   #1
Kirke
Guest
 
Postów: n/a
Post Problem ze sterowaniem myszką podczas gry

Nie wiem czemu ale nie moge uzywac podczas gry pokrętła od myszy, tzn wtedy kiedy chce zmienic kąt widzenia i klikam na pokretło nic sie nie dzieje. Mam myszke bezprzewodową i domyślam sie że to dlatego, bo jakiś rok wczesniej kiedy miałam starą mysz i grałam w ts2 wszystko działało.

Dzisiaj załatwiłam sobie zwykłą myszke na kablu ale jak ją podłączyłam to wogóle nie działa, wogóle komputer chyba jej nie widzi. (nie weim czy to ma znaczenie ale ma taką zieloną okrągłą wtyczkę)

Pomoze ktoś? pozdr
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2007, 10:57   #2
_czarna_mamba_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi się tak działo parę dni temu w grze,tzn. nic nie mogłam robić myszką. ale wyłączyłam grę i wszystko było ok jak następny raz włączyłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2007, 11:07   #3
Kirke
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _czarna_mamba_
mi się tak działo parę dni temu w grze,tzn. nic nie mogłam robić myszką. ale wyłączyłam grę i wszystko było ok jak następny raz włączyłam.
nie o to chodzi, mi nie działa tylko te kółko i tylko w tej grze, i ponowne uruchamianie nic nie daje. Kółko jak kręce to działa i sie obraz oddala, ale jak na nie klikam by zmienic kąt to nic sie nie dzieje. Moze mógłby mi ktos chociaż poradzic jak podłączyc tą drugą mysz aby działała.

pozdr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2007, 18:30   #4
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dziwna sprawa :(

Moja myszka też ma zieloną wtyczkę, więc to napewno nie ten problem. Wydaje mi się, że może wsadziłaś ją do nie odpowiedniej "dziurki". Ten otwór powinien znajdować się obok klawiatury Nie widząc twojej jednostki centralnej, nie mogę ci dokładnie tego określić, ale proponuję:
1. Sprawdzić, czy dobrze docisnęłaś wtyczkę.
2. Sprawdzić, czy dobrą dziurkę wybrałaś

Ale dziwi mnie to, że przy myszcze bezprzewodowej była podobna sytuacja... Masz może jeszcze tą starą myszkę? Jeśli tak to sprawdź czy działa :*
3mam kciuki
Daj znać czy ci się udało
Pozdrawiam
Kasia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2007, 18:45   #5
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może po prostu kliknęłaś w to pokrętło. Kliknij ponownie a powinno być ok (tak jest przynajmniej u mnie).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2007, 11:05   #6
Kirke
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dzieki wszystkim za rady, myszka napewno jest sprawna, pewnie poprostu nie współgra z tą grą i tyle.

Tata podłączył mi dzisiaj tą drugą mysz i mam nadzieje ze bedzie działac, a jeśli nie to odkryłam przycisk "tab" i jakoś daje rade,

dzieki za zainteresowanie i podzr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2007, 14:38   #7
Verona
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał Kasiunia14lat
Moja myszka też ma zieloną wtyczkę, więc to napewno nie ten problem.Kasia
O ludzie... No przecież kolor wtyczki w wypadku jej sprawności NIE MA NIC WSPÓLNEGO, a wy sie zastanawiacie czy to to...eh.

Co do tematu, to ja mam ten sam problem. Również mam mysz bezprzewodową, jak i drugą z kablem i w bezprzewodowej też nie działa mi pokrętło w simsach, więc myślę, że albo to coś w ustawienia (panel sterowania itp), albo te myszy nie współpracują z grą, co jest mniej prowdopodobne.
W myszy z kablem też mi raz nie działało w simsach to kółko i jakoś to naprawiłam w ustawieniach albo gry, albo sprzętu w panelu sterowania, ale nie pamiętam już.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2007, 16:23   #8
Kirke
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

podałam kolor wtyczki dlatego aby uzmysłowic jkie jest połączenie, gdyż nie znam sie zbytnio na tym i nie mam pojecia czy są inne połączenia myszki z kompem, ale mniejsza z tym.
Problem rozwiazany ponieważ ta druga myszka działa pozdr.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023