Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2006, 18:43   #1
Fangorn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Od narodzin do śmierci/opowiadamy jak sobie gramy

Do rzeczy. Chciałbym, abyście umieszczali tu zdjecia swoich simów: od narodzin poprzez naukę chodzenia, czytania do pierwszych pocałunków, nauki na studiach pierwszej pracy aż po oświadczyny, ślub wychowywanie dzieci, emeryturę i śmierc. Nie koniecznie musi by od narodzin, możecie zacząc od nastolatków, czy innej grupy wiekowej. No dobra to chyba ja muszę zacząc.
Oto życie Bartka. Dopiero się zaczęło więc na razie kilka zdjątek bo jest jeszcze niemowlakiem . Tutaj są jego rodzice - Lilia i Arkadiusz Kentowie:

A tu bartek:

No narazie dwa, ale jutro dam kolejne . Czekam na życie waszych Simów.
Ps: Jeżeli był taki temat to oczywiście jak wszyscy mówią: USUNĄC.

Ostatnio edytowane przez Liv : 15.05.2011 - 19:20
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2006, 19:10   #2
krowunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Więc ja przedstawiam historię mojej ulubionej simki: Melindy Efyry.

Wszystko zaczęło się od romansu Miry Efyry z Donem Lotario. Kilka upojnych nocy. Związek bez zobowiązań.


Mira zmuszona została wychować dziecko samotnie.


Nigdy jednak nie żałowała tej decyzji. Urodziła się Melinda.




Tu Melinda jako nastolatka:


Melinda wkrótce poszła na studia:


I zaręczyła się.


Obecnie jest na 3 roku Matematyki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2006, 21:00   #3
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tutaj moja simkaadoptowala maledziecko-

Tutajten adoptowany chlopiec jest dzieckiem i glaszcze przybrana mame po brzuszku ktora jest w ciazy z jejwlasnym mezem {ten chlopiec nie uwaza go za przybranego ojca bo mama adoptowala tego chlopca a dopiero potem sie ozenila}-

Tutaj on jakonastolatek- SORRY ALE ZDJECIE DAM KIEDY INDZIEJ BO MUSZE ISC!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2006, 18:41   #4
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie

Barnaba jeszcze w łonie matki:

troszke później:



nie wiem czemu, ale nie mam jego zdjęć za czasów dzieciństwa ;/

1st kiss:

randki...


jako dziecko, nauczył sie bardzo ładnie grać na pianinie, jako dorosły popisuje sie tym przed dziewczyna -.-


któregoś pioęknego dnia się zaręczyli


a potem był ślub...


jako dorosły, czasami odwiedzał rodziców w starym, rodzinnym domu


jego żona z córcia


edit:
a teraz jego córcia, Mia:
z kuzynem:

ostatnie urodzinki:



z chłopakiem:

z młodszym bratem:

młodszy brat, Sławek:

Ostatnio edytowane przez Dżiglipaff : 05.05.2006 - 20:53
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2007, 14:14   #5
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Od narodzin do śmierci

Ja zaprezentuję Wam życie Davida Lithimente. Co prawda jeszcze (na szczęście) żyje więc zdjęcia będą tylko do momentu narodzin jego syna
Zaczynamy:

1. Na tym zdjęciu jeszcze malutki Davidek w łonie mamusi:


2. Tu już po przyjściu na świat mamusia go karmi:


3. Następnie w wieku małego dziecka trzymany przez mamę na rękach:


4. Tutaj tatuś uczy go chodzić:


5. Na tym zdjęciu siedzi w kącie i bawi się królikiem:


6. I tu już David w wieku szkolnym bawi się ze szczeniaczkiem:


7. A tu uczy suczkę (mamę tamtego szczeniaczka) podawania łapy:


8. Tu na swoim przyjęciu urodzinowym rozmawia ze swoją, nie wiele starszą od niego, siostrą:


9. Teraz podgląda swoją sąsiadkę Anię przez teleskop:


10. Ta sąsiadka potem do niego przyszła i zaczęło się flirtowanie:


11. No i już ich pierwszy pocałunek:


12. Pierwsza randka (ale mieli temat do rozmów ):


13. Co prawda leżą na łóżku, ale wtedy nie doszło jeszcze do ich pierwszego razu. Oni tylko leżą:


14. Już jako para oboje na studiach:


15. Tu też na studiach. Wszyscy studenci, którzy mieszkali w ich akademiku zebrali się przy stole i rozmawiali i za chwilę zrobili imprezę (poznajecie Davida? to ten w czerwonej chustce):


16. David razem z Anią toczą bitwę na balony z wodą (również na studiach):


17. No i tu już w końcu ich pierwszy raz (tak, na studiach):


18. I zdjęcie na koniec studiów:


19. Po studiach David z Anią zamieszkali razem i niedługo potem David oświadczył się Ani:


20. I tu urywki ze ślubu:






21. Narodziny syna Davida - Neo:


22. Już trochę większy Neo na rękach tatusia, Davida oczywiście:


23. Pewnego dnia David otrzymuje anonimowy miłosny list:


24. Potem wręcza swojej żonie prezent na imieniny:


25. A tu kąpie swojego psa:


I to jak na razie wszystko Jak David stanie się emerytem itd. to zedytuję post.
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2007, 15:30   #6
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Od narodzin do śmierci

Cytat:
Napisał ĈĦĂŇĖĻ
List dostaje się gdy sim był z kimś na randce (raz lub pare) i bardzo sie lubili.
Zauważ, że w chyba tzw "plecaczku sima" (tam gdzie są nagrody aspiracji i pracy) jest ten list. Weź go i postaw na stoliczek. będzie widocznie zdjęcie -ale juz niepamietam kogo :shifty: Sympati albo anonimowca
A to Moje fotki

Namiętne pocałunki przyszłych rodziców:



(potem było bara bara )


Pania CHanel rodzi:



Mała Carmen (urocze stworzenie ^^) :


Uczy sie



Mała Carmen jako dziecko:

Gra w papier kamień i nożyce:


Szczera rozmowa(Carmen taka sama strojnisia jak jej mamuśka:p):


Z Kotkiem:

Do szkoły pora:


Tutaj Carmen jako dorosła. Wyrósł z niej Łobuz xP :

Mame Bije:

Ciach Mach!

A Tutaj z koleżkami wybrała się na impreze, tylko jest pewien problem - jak odpalić samochód?


A Tutaj niedługo idzie na studia więc trzeba się troche mamie podlizac :wacko:



No i kochana Carmen na studiach poza domem (rodzice mają spokoj ):


Jest na 2 roku i studiuje Aktorstwo

Ostatnio edytowane przez Fảlivrin : 09.07.2007 - 18:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2008, 13:24   #7
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Opowiadamy jak sobie gramy

Mam nową simkę.
Zamieściłem ją na drugim przedmieściu mojego miasta. Nazwałem to przedmieście "Tropikalne Wyspy", to przedmieście ma dostęp do morza. Chciałem, żeby simowie mogli mieszkać na wyspie wakacyjnej. Nie dało się, więc ja stworzyłem takie przedmieście. A tutaj simka:

A tutaj jej dom:

Lucy, gdy oglądała pomieszczenia w domu, znalazła taką mini-dyskotekę.

Później przybyli goście, by przywitać simkę. Lucy zaczęła od razu podrywać pierwszego faceta jaki wpadnie jej w oko.

Jeden stał się najlepszym przyjacielem Lucy.

I na tej ulicy, gdzie mieszka simka przechodziła Hilary Duff, wykonana przez maxisa.

Ale Lucy nie lubiła akurat Hillary, po prostu patrzała się na nią.
Później zaczęło się schodzić więcej gości do simki. Przyszła nawet Skylet. A losów Skylet wy nie znacie. Relacje z życia Skylet można znaleść na innym forum.

I jeszcze teraz coś o tym facecie (Carl) - Lucy i on są najlepszymi przyjaciołmi. A Carl pozwolił sobie na więcej - pocałował Lucy.
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1802/snapshot14b738db14b74camm8.jpg[IMG]
Ona go nie odpychała itp., bo przecież go podrywała, wpadł Lucy w oko. A później simka się wstydziła tego pocałunku, bo w domu byli goście. Po tym pocałunku tak o zaczęła piec pieczeń. Ale dlatego, by jakoś ugościć gości.

Później pieczeń się upiekła. Goście usiedli do stołu i zaczęli jeść tą pieczeń. A była bardzo dobra, bo z przepisu babci.
Miesiąc później, Carl i Lucy zaczęli razem chodzić. Było namiętnie.

Ale jeżeli myślicie, że para tylko się całowała - mylicie się. Również chodzili do kina i na zakupy.

A gdy wrócili z kina było już ciemno.

I było romantycznie. A co za tym idzie... Ale więcej rzeczy nie pokażę. Mam zboczone hacki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2008, 13:43   #8
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Czas na mnie...Pamiętacie rodzinę Helga? Oto jej losy.E tam nie będe owijać w bawełnę.
Tomas Helga i Ellen Helga Sampson wzięli rozwód.Tak to bywa...Po rozwodzię zaczęła nocami chodzić po parku i przez przypadek poznała mojego ulubionego sima: Ed Thompson,który jest stażystą.

Z czasem zaczęli się coraz więcej spotykać.Ed zaproponował Ell żeby z nim zamieszkała. Ale ona odmówiła.Ed wprowadził się do niej.Pewnego dnia Ellen odkryła,że jest w ciąży. Nie wiedziała co ma robić: Przyznać się Edowi,wyjechać...Ale postanowiła,żenic mu nie powie.Pewnego dnia(Znali się już rok) Ed zaprosił El na romantyczną kolację z okazji ich poznania. No i...:




Oczywiście powiedziała:TAK! i to z entuzjazmem. Niestety dłużej nie mogła ukrywać przed Edem ciąży.Brzuch rósł,a ona nic o tym nie wiedział.

El powiedziała mu...Ed był bardz,ale to bardzo zaskoczony. Zaczęła go prosić,aby od niej nie odchodził...On powiedział,że nawet czegoś takiego nie planował...Ślub wzięli kiedy Ell była w 8 miesiącu ciąży




Ślub był skromny,a wesele niehuczne.Ell po ślubie ścięła włosy...New image.
No i o 23:30 Ell wstaje i zaczyna rodzić...



Ell urodziła śliczną zdrową córeczkę-Holly.W szpitalu:


A tu malutka już w domku:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2008, 11:39   #9
AguSs__
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Historia mojej Nicolette największej imprezowiczki wszechczasów .


Na jednej z takich imprez poznała J.M. Męża oraz ojca trójki dzieci ,jednak Nicol nie należy do ludzi którzy przejmują sie uczuciami innych osób ,odrazu zaczeła flirt z mężczyzną .

Oczywiście przerodziło sie to w coś więcej , mężczyzna spędził noc u Nicolette i nie skończyło sie na jednym spotkaniu .

Kobieta jednak szybko znudziła sie J . i zaraz wdała sie w romans z kolejnym mężczyzną również mężem i ojcem dwójki dzieci .

J.M przyłapał kobiete na zdradzie i postanowił z nią definitywnie skończyć , jej drugi kochanek również postanawia zakończyć romans z nią ,oszukała go w końcu nic nie wiedział o J . M .
Nicolette nie przejmuje sie tym jednak i znów rzuca sie w wir zabaw .


Dochodzi do tego że ma kilku facetów jednocześnie .

W końcu Nicol poznaje smak goryczy , okazuje sie że zostanie mamą ! Po długich rozmyślaniach , nieprzespanych nocach i morzu wylanych łez ,Nicolette postanawia urodzić dziecko ,mimo że nie wie kto jest jego ojcem , oraz stać sie dojrzałą kobietą i znalezć mężczyzne swojego życia ,który zastąpi ojca jej maleństwa .

Rodzi córeczke i przez jakiś czas postanawia poświęcać cały swój czas tylko małej Wiktorii .

Nie widzi świata poza córeczką , zmienia sie o 180 stopni .

Postanawia znalezć sobie odpowiedniego mężczyzne i poznaje jednego godnego uwagi na forum dla samotnych .

Nicol czuje sie szczęśliwa , mężczyzna odrazu akceptuje już dwuletnią Wiktorie jest ideałem na ojca i wspaniałym partnerem .

Nicol kiedy tylko może spotyka sie z mężczyzną ,zakochała sie naprawde pierwszy raz , poznała jak pięknym uczuciem jest miłość , chciałaby reszte swojego życia spędzić właśnie z tym człowiekiem .
Oprucz niego ma jeszcze córeczke którą bardzo kocha i cieszy sie że kiedyś podjeła decyzje że urodzi malucha .

Śmiało można powiedzieć że Nicol jest szczęśliwa .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2008, 14:29   #10
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Kolejna dawka rodziny...Helga-Thompson.
Zapomniałam kliknąć fotek Holly jak była małym dzieckiem.Mam nadzieje,że zadowolą was zdjęcia jako dziecko w wieku przedszkolnym.

Od kiedy Ellen zaczęła pracować,nie ma zbyt dużo czasu dla córki. Jednak znalazła czas by powiedzieć córce,że będzie miała nianię.Tak ogólnie. Niestety Hol źle to przyjęła,ale nie dała po sobie tego poznać.Nocami płakała,że Mamusia nie ma dla niej czasu.

Hol wstała rano,szybko się ubrała i poszła pożegnać się z rodzicami.

Oczywiście rodzice nie zapomnieli też razem się pożegnać...Hehe

Nadszedł dzień ,w którym Hol miała poznać swoją niańkę. Jednak niania to kochanka e...Eda. Musieli uważać na swój romans,żeby nikt ich razem nie zobaczył.

Holly bardzo polubiła swoją nową nianię. Odprowadzała ją do szkoły,robiła zakupy,gotowała obiad,sprzątała i przychodziła po Holly do szkoły.

Niestety pewnego dnia Ellen nakryła Eda i Ashley(nianię) w łaziencę podczas zabawy w wannie. Naszczęście nie byli nadzy...Ell zwolniła Ash,a męża wygoniła.

Obecnie Ellen ponownie jest w ciąży.Bliźniaki-Dziewczynki(dwie)
Zato Holly stała się ex piękną nastolatką. Podkochują się w niej wszyscy chłopacy,ale...Ona kręci z nauczycielem od Polaka.

Reakcja Hol na zaczęcie się porodu.
-Spokjnie...Wdech wydech!!!-krzyczała Hol.
Narodziły się...
Sam

i Hellen.

Obecnie dziewczynki ukończyły 5 latek.Umieją chodzisz itepe.

Prawda,że piękne? Co do Holly nadal jest z nauczycielem...Który jest polakiem.-Kacper Firowski.Obecnie ukończyła 21 lat. Postanawia wyjść za Kacpra. Co do jej pracy,pracuje w szpitalu jako pomocnik lekarza...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023