Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.05.2009, 16:12   #41
aswic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

najgorszy był chyba krzyk mojej FrankenSimki... gdy pierwszy raz go usłyszałam, strasznie się przestraszyłam *boi się*
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.05.2009, 11:11   #42
sympathique.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Ja zawsze się boję duchów w TS, jak jakaś głupia XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2009, 18:29   #43
xXx-Karcia-xXx
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Ja nie zmyślam ... Raz mi się zdarzyło (chyba wtedy grałam tymi co mają cmentarz) że mój sim pił sobie kawę , duch go wystraszył , sim postawił kubek i kazałam mu iść spać to poszedł a ten duch najnormalniej wziął ten kubek i zaczął pić tą kawę O.O :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2009, 20:27   #44
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Jak grałem TS to nei miałem ducha tylko mój sim grał z mrocznym o życie kota i przegrał I wyskoczył mi komunikat że mroczny ma dzisiaj ma dobry dzień i zrobił z mojego kota zielonego zombi. Ale duchy w TS3 to jest coś douch wnika w ajkiś pzredmiot i on zaczyna wariować i an cmentarzu normalnei kawke sobie pije ksiazke czyta mozesz z nim pogadać zaprzyjaźniź sie i nawet mieć z nim dziecko No i te melodyjki na szczęście zmienie bo tak jak ktoś napisał tez sie bałem grać w nocy po moim pierwszym złodziejem
Ale najlepiej dać alarm dać do karzdego pokoju wtedy policjancte łątwiej jest go znaleść w domu I jest ok
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2009, 10:00   #45
Marus6
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: Duchy

Do mnie przyszedł raz duch. Piszecie że trzeba wykasować jakiś grób. Gdzie mam go znaleźć? Ten duch nie jest z mojej rodziny.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2009, 22:01   #46
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Marus6 Zobacz post
Do mnie duch przyszedł. Piszecie coś o jakimś grobie ale ja nie wiem o co chodzi. Jak mam go wykasować i gdzie on jest? Ten duch to nie jest moja rodzina jak coś.
Skoro duch łazi sobie swobodnie po Twojej parceli, to NA PEWNO gdzieś tam musi być jego nagrobek. Poszukaj dokładnie - jest na sto procent. Jak już go znajdziesz, przechodzisz do trybu kupowania i bezpowrotnie kasujesz. Wraz ze skasowaniem nagrobka, pozbywasz się też nieprzyjemnego i uprzykrzającego życie "lokatora" .
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2009, 17:44   #47
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Duchy

W porządku, przyznam się. Gdy po raz pierwszy miałam do czynienia z duchami, słyszałam tylko muzyczkę nie wiadomo skąd, a duchy nie przychodziły. Bałam się trochę tej muzyczki, zwłaszcza, że zostałam sama w domu (w realu) i było ciemno za oknem. Miałam tak co noc, aż któregoś simowego dnia po muzyczce zjawił się duch dziewczynki w różowej sukience! Potem codziennie miałam jej ducha, po jakimś czasie zjawiły się też dwa inne duchy: dziewczynki i chłopca.
Wkrótce mój Sim zdradził żonę i wziął ślub powtórnie. Nowa pani domu nie miała pojęcia o duchach, którejś nocy usiadła przy lampce i grała sobie na pianinie.
Przyszedł duch-chłopiec i zaczął wyć, najpierw Simka się zdziwiła, przerwała grę i rozglądnęła się na boki, po czym znowu zaczęła grać. Duch znowu zawył, a pani wstała z krzesełka przy pianinie i znowu zaczęła się rozglądać. Biedna Zora!!

Ale przyznaję, trochę się bałam tych duchów, teraz jak już je znam, to mi nie przeszkadzają. Natomiast mam dreszcze po telefonie szefa: zostałeś zwolniony! To wtedy jest taka przerażająca muzyka. Nie lubię jej słuchać, gdy jestem sama w domu!

PS. A w jakim dodatku to ognisko z którego się wywołuje duchy? W wakacjach?

Ostatnio edytowane przez Dingo02 : 06.11.2009 - 17:51
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 13:16   #48
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Tak sobie patrzę na ten temat od pewnego czasu... Nieee, nie mogę go zostawić bez żadnego śladu ode mnie.
Po pierwsze - do łez rozbawiły mnie posty większości osób, w których pisali, że boją się duchów w simsach, tej 'strasznej' melodyjki kiedy się pojawiają, Kostuchy, złodzieja... No ja przepraszam bardzo, ale co w tym jest takiego przerażającego? xd Miałem 9/10 lat i żadna z powyższych rzeczy nie wywołała u mnie przerażenia... Swoją drogą i złodziej i Kostucha wyglądają całkiem przyjaźnie, nie wiem, czego wy od nich chcecie. A jak wam muzyka przeszkadza, to nikt wam nie każe grać przy włączonych głośnikach/słuchawkach...
Teraz na temat - duchy w jedynce potraktowałem trochę jako taką ciekawostkę w grze. Oprócz łażenia po parceli i okazjonalnie postraszenia domowników, to nic za specjalnie się z nimi nie dzieje. A szkoda, bo liczyłem na trochę większe rozwinięcie tematu (np. w Abrakadabrze - zaklęcie umożliwiające kontakt z duchami, jakieś seanse spirytystyczne, czy dodatkowe umiejętności duchów (lewitacja lub choćby wystraszenie na śmierć sima). Co innego jest w dwójce, w której pojawiły się różne kolory duchów, ciekawe cechy charakterystyczne związane z tym, jak dany sim umarł... oraz Wskrzeszeniomat, którym uwielbiam się bawić. ;]
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2010, 17:08   #49
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Martek Zobacz post
Co mamy w takiej sytuacji robić? Z tego co mi wiadomo trzeba iść spać.
-)
W małych cmentarzach efektywniejszy sposób to wspominanie zmarłych(Co do jednego).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2010, 21:03   #50
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

ja miałem kiedyś taką rodzinkę i zawsze o pólnocy grała muzyczka (ta od duchów) a do drzwi dzwonił gościu mistowy (simowie z centrum) jak się z nim witałem rozmawiał ze mną i o trzeciej w nocy wracał do siebie trochę był dziwny
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023