Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2005, 10:01   #11
Wardi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam wszystkie części Tomb Raider (TOMB RAIDER ULTIMATE EDITION) oczywiście oryginały i mnie zachwyca tylko 4,5,6... 3 też nie jest zła, ale 1 i 2 to katastrofa... Czekam na siódemkę Legend... Widzieliście screeny? Ta Lara wygląda jak prawdziwa! Teraz gram w szóstkę

EDIT: Lester, przyznaj się... Po prostu NIE CHCE CI SIĘ tego przechodzic, bo za trudne... Właśnie im trudniej tym lepiej! Ta gra wciąga jak nie wiem! Przynajmniej się trochę pomęczysz

Ostatnio edytowane przez Wardi : 16.08.2005 - 10:03
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.09.2005, 19:30   #12
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No aż mnie kusi, żeby opierdzielić TR : >
Miałam do czynienia z pierwszą częścią, czy drugą, już nie pamiętam i powiem, że to kit i syf... Zapoznałam się dogłebniej (nawet bardzo) z trzecią częścią, którą uważam za pomyłkę pod względem grafiki. Nie, nie porównuję TR 3 do gier ztego roku, bo własnie z3 miałam do czynienia jakoś po jej ujawnieniu się. I wtedy stwierdziłam ostatecznie, że TR, to jak dla mnie syfek rynku gier. No ale, postanowiłam pokusić sie o choć niewielką rozgrywkę w szóstą część. Cena owego egzemplarza powaliła mnnie te parę miesięcy temu (ponad 120 zeta). No właściwie, liczyłam na dobrą grę, innowacje i wręcz fenomen (wniosek wysunięty po screenach i jakiś tam zapowiedziach). A co otrzymałam? No..syf. Owszem, grafika znacznie lepsza niż w 3, ale rozgrywka... Co tu dużo pisać, jak już wcześniej wspomniałam: syf. Zresztą, wystarczy przeczytać jeden z najlepszych ( a może i właściwie jedyny najlepszy) magazyn Cd-Action, w którym to pojechano po TR Angel of the darkness jak leci.

Wiem, że ma być 7 część. Mnie osobiście te sześć poprzednich napawa w stosunku do 7, dużym dystansem. Jeśli zagram w siódmą część, to przez przypadek, bo znajomi mieć będą, albo z totalnych nudów i.. może pewnego obowiązku, bo "jak wszyscy, to wszyscy".
Aczkolwiek spodziewam się, że dalsza kontunuacja serii Tomb Raider, to przegięcie. W końcu ile można biegać cycatą anorektyczką, po mniej lub bardziej doskonałych terenach i lokacjach? Ja myślę, że nawey jeśli siódma odsłona odniesie sukcesm to powinni na niej zakończyć.
Takie moje zdanie, myślta o nim co chceta : P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2005, 19:46   #13
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja bardzo lubie Tomb ridery szczególnie IV i VI ( ostatnio grałem poraz drógi w 6 i udało mi sie ją skończyć ) Też czekam na 7 bo sądząc po filmikach które oglądałem gra zapowaida sie bardzo bardzo fajnie , TR strasznie wciągają czasem są za trudne i nie wiem co zrobić ale są naszczęscie solucje na www.traider.pl
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 10:20   #14
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

uuu taa =D Grałam kiedyś na Playstation i PC też... Na Playstation mam: 2, 3 i 4 =D Nie umiem przejść tej ostatniej ;]. A w domku z dziadkiem? lolo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2005, 08:49   #15
Mr.Simson
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Ja sie musze pochwalić jak na razie przeszedłem wszystkie 6 części ale żadnych kodów nie znam.Teraz jak spojrzę w gazetę to płakać mi się chce!Tomb raider ocena 2/10! To okropne sterowanie sprawia tyle kłopotów nie znam nikogo oprócz siebie i mojej cioci który pochwalał by tomb raider ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2005, 19:38   #16
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tomb Raider...:> Świetna gra. Nie moge sie doczekac siodmej czesci. Chociaz przyznam, ze 6 byla klapą, to mysle, ze 7-mka przebije wszystkie części. Bo zapowiada sie wspaniale
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2005, 10:00   #17
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taaa... to swietna gra.... i nie mogę się doczekać.. az ktos uzyje wyszukiwarki i zobaczy ze takie tematy juz były :

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=297

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15509

---------------------------------------

Ps. wracajac do Tomb Raider... to jest swietna gra.... lubię Larę Croft
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2005, 16:36   #18
MaRiShKa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ohhhhh....tr....uwielbiam larcię obecnie mam trójke i taod ale taod jest troszke za mroczny....3 raz przeszlam....dziwny klimacik ma ta gierka....5 tez mam zaliczoną....powierdzam, tak to najłtwiejsza czesca szczegolnie fajna jest irladnia gdzie lazimy larcią w młodoscirosja jest taka....zimna....a rzym??hmm....tajemniczyten wojowink pod koniec jest strasznie duzy i przerazajcy!!a co do tr 3 to osobiscie lubie pobiegac od czasu do czxasu po domciu Larcii strzelac pisotolecikami w jej zluzacego ktory ciagle sie za nia wlecze i puszcza bąki...ahhh...urok tombika
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2005, 12:40   #19
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaRiShKa
taod ale taod jest troszke za mroczny
Jak dla mnie, to klimacik ma OK, tylko wykonanie im nie wyszło. U mnie od czasu do czasu Lara nie ma jednej nogi, jak stanie w złym miejscu o___O". Ale naszczęście komputerek krzepki, więc przynajmniej w miare płynnie chodzi xD. A jak dla mnie najlepszą częścią tej gry są levele z 'Hall of Seasons' ^^. Tak mi cóś TR 4 przypominał xD.

Cytat:
Napisał MaRiShKa
5 tez mam zaliczoną....powierdzam, tak to najłtwiejsza czesca szczegolnie fajna jest irladnia gdzie lazimy larcią w młodoscirosja jest taka....zimna....a rzym??hmm....tajemniczyten wojowink pod koniec jest strasznie duzy i przerazajcy!!
Irlandia jest fajna. Ale nie ze względu na Lare, tylko... ten wygląd tej wyspy ;D. Wisielec i biegające, zmutowane świnki rlz xD! A rzym całkiem fajny, ale tylko pierwszy level : P. A ten wojownik to łatwy był, mnie tam nie ruszył. Za ta na tych trzech smoczych gadzinach dużo się nadenerwowałam ;D. Bo ciągle trzeba było skakać... arrrgh...

Cytat:
Napisał MaRiShKa
co do tr 3 to osobiscie lubie pobiegac od czasu do czxasu po domciu Larcii strzelac pisotolecikami w jej zluzacego ktory ciagle sie za nia wlecze i puszcza bąki...ahhh...urok tombika
Nie wiem, czy to w 3 czy 2, ale ja nie preferuje zamykanie służącego w chłodni ...
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 11:52   #20
ALEXANDER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja sługe lary w 3 zamykałem w lodówce
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023