Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2006, 22:35   #1
VioletSoul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie kod na szybkie zdobycie rang

jesli ktos nie ma ochoty meczyc sie ze powolnym zdobywaniem rang polecam przetestowany i dzialajacy cheat: boolProp testingCheatsEnabled true/false (ten cheat byl juz omawiany ale w biznesie ma dodatkowe funkcje) po kliknieciu na sima trzymajac shift'a szukamy napisu spawn a potem badge juicer po kliknieciu pojawia sie mala lodka (uwaga jest naprawde mala i mozna ja przeoczyc) klikajac na lodke pojawiaja sie nazwy rang, po kliknieciu na nazwe pojawiaja sie trzy stopnie rang wybieramy ta na ktora mamy ochote i mamy pieknie wyuczonego sima milej zabawy
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.03.2006, 10:05   #2
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Och, dzięki w78r za pomoc

Kod z pewnością się przyda żeby mnie szlag nie trafił
 
stare 04.03.2006, 10:29   #3
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm, no ja nie skorzystam.
Przecież zdobywanie rangi własną pracą to taka przjemność *_* Nie wiem, czemu chcecie sobie ją odbierać X>
 
stare 04.03.2006, 13:13   #4
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja narazie nie skorzystam, dopóki nie będe robić zakładu rfyzjerskiego. Chociaż zdobycie brązowej (chociaż) rangi np. w fryzjerstwie wydaje mi się straszne Ale wolę sama się pobawić.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline  
stare 04.03.2006, 21:52   #5
diza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z jednej strony ren kod był by fajny a z drugiej NIE...
Ale jak tylko znajde info o takim lub podobnych kodach
to odrazu editne i wpisze te kody ))
 
stare 06.03.2006, 10:23   #6
VioletSoul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja nikogo nie zmuszam do uzywania kodu sama zdobylam swoje rangi ciezka praca ale wiem ze jest przydatny np gdy musialam przeinstalowac simsy nie dosc ze musialam wybudowac wszystkie budynki od nowa to jeszcze zdobyc rangi to bylo meczace i denerwujace ;( wiec gdy znowu musialam budowac wszystko od nowu (kochany windows sie wywalal nie wiem po co wydaje na orginal skoro to szmelc ale coz ) chociaz do rang uzylam kodu
 
stare 06.03.2006, 21:32   #7
Artil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mnie nie chodzi wpisuje dobrze potem klikam na sima z wcisnietym shiftem i D**a Prosze o pomoc
 
stare 06.03.2006, 21:55   #8
VioletSoul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artil
A mnie nie chodzi wpisuje dobrze potem klikam na sima z wcisnietym shiftem i D**a Prosze o pomoc
mam nadzieje ze nie wpisywales calego kodu boolProp testingCheatsEnabled true/false bo potrzebny jest tylko kawalek boolProp testingCheatsEnabled true wlacza kod a boolProp testingCheatsEnabled false wylacza a shift trzymasz po wpisaniu kodu gdy klikasz na sima pozniej juz nie jest ci potrzebny sprobuj jeszcze raz moze sie uda
mam jeszcze cheat na punkty nagrodowe i inne w biznesie jesli jestescie zainteresowani to prosze o znak bo nie chce zasmiecec forum
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023