Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.02.2015, 18:51   #1
Valium
 
Zarejestrowany: 10.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 10
Domyślnie Jak zgrać własny dom do pliku?

Witam.

Nie miałem pomysłu w jakim dziale umieścić ten temat, więc mam nadzieję, że ten dział pasuje najbardziej.

Mam wgrane pewne mody oraz rozszerzenia do The Sims3. Pozgrywałem wszystkie mody, savy, jednak w jedynym z nich jest dom, zrobiony przeze mnie. Dom ten jest dostępny normalnie jako mod, jednak bardzo go przerobiłem w grze i w sumie nie wiem czy zgranie samych wszystkich modów i save'a wystarczy. Boję się, że jak wgram save od nowa wraz ze wszystkimi dodatkami to mojego domu nie będzie na parceli.

Wiecie jak zgrać dom?
Niestety muszę zrobić re-install systemu co wiążę się z instalacją wszystkiego od nowa. Zgrywam teraz pliki, zgrałem wszystkie mody, savy, jednak tak jak mówię. Dom, który przerobiłem w normalnej wersji jest do pobrania, natomiast ja chciałbym zgrać sobie mój własny dom.
Valium jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2015, 10:14   #2
kanada
 
Zarejestrowany: 20.01.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zgrać własny dom do pliku?

ja też przeinstalowałęm całego kompa i grę i nie miałem takich problemów, wgrałem całe foldery i działa
kanada jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2015, 12:51   #3
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jak zgrać własny dom do pliku?

Ten dom jest postawiony na parceli i zawarty w zapisie, tak? W takim razie nie będzie żadnego problemu, ewentualnie jeśli nie zainstalujesz CC, które były w nim zawarte, to gra podmieni te obiekty na maxisowskie,
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2015, 13:06   #4
Valium
 
Zarejestrowany: 10.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zgrać własny dom do pliku?

Ok, dziękuje bardzo. Tak, wszystkie mody oraz cały swój save mam zgrany.
Na tym savie był dom, który normalnie jest jako mod, jednak zmodyfikowałem go dość konkretnie.
Zastanawiałem się czy samo zgranie plików, będących modami i zgranie całego folderu z save'ami wystarczy. Niemniej jednak dom jest na parceli.

Mam jeszcze jedno pytanie - w Twinbrook ( bo tam mam dom, itd. ) przerobiłem również siłownię. Co prawda jej nie skończyłem jeszcze, ale też chciałbym się dowiedzieć czy da się to jakoś zgrać, np. poprzez wrzucenie do schowka tego budynku i potem wyciągnięcie tego z jakiegoś folderu.
Tutaj sprawa wygląda inaczej i w sumie źle to ująłem. Całą poprzednią siłownię zburzyłem i postawiłem całkowicie nowy budynek, cały oszklony z garażem, trzy piętra w górę i dwa piętra w dół. Siłownia też jest na parceli, tam gdzie była poprzednia siłownia.
Valium jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023