Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.08.2015, 15:15   #1
zielony_ogorek
 
Zarejestrowany: 07.08.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z postępem historii.

Witam serdecznie
Jestem nowym użytkownikiem forum i mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź na dręczące mnie pytania. Zauważylam, że w mojej grze mimo włączonego "postępu historii", taki postęp w ogóle nie występuje. Simowie spoza mojej rodziny nie biorą ślubów, nie rodzą się im dzieci, gdyby nie ciągłe próby podreperowania miasta poprzez tworzenie nowych rodzin, miasto wyludnilo by się całkowicie. Czy ktoś zna przyczynę takiej sytuacji? Posiadam dodatki takie jak : Zwierzaki, Kariera, Pokolenia, Nie z tego świata, Po Zmroku i 4 pory roku. Gdy posiadałam tylko podstawową wersje gry taki problem nie występował, życie toczyło się własnym torem bez mojej ingerencji Oprócz wyżej wymienionego problemu, posiadam jeszcze jeden. Mój Sim mężczyzna jako osobnik wręcz kochający kobiety posiada dzieci z paroma w mieście. Wszystko było by pięknie i ładnie, gdyby nie to że rodzą się same dziewczynki, które na domiar złego umierają bardzo szybko (mimo zapewnienia w domach akcesorii dla dziecka). Zastanawiam się teraz czy dwa te problemy nie łączą się ze sobą w jakiś sposób, z 10 dzieci przeżyły tylko 4.
Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam jeśli ten temat już kiedyś sie pojawił, a mi nie udało się go odnaleźć (wówczas proszę o link)
Pozdrawiam Wszystkich Simsomaniaków
zielony_ogorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.08.2015, 16:17   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problem z postępem historii.

TS3 ma to do siebie, że "postęp historii" właściwie w nim nie występuje, mimo że powinien. Jeśli masz jakieś dodatki, to zajmują dodatkowe miejsce, przez co jest jeszcze gorzej. Ale istnieje mod, który przyspiesza postęp historii: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62417
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 07.08.2015 - 16:20
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023