Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.03.2012, 21:12   #161
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

@Remus_Lupin:
Spotkałam się z tym problemem (wersja gry 0.0.0.0), kiedy z roztargnienia zapomniałam wywalić folder Mods na czas wgrywania aktualizacji... Niestety w tym wypadku pomaga tylko przeinstalowanie całej gry.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.04.2012, 11:50   #162
olusiak
 
Avatar olusiak
 
Zarejestrowany: 07.08.2006
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Niestety zmiana aktywnej rodziny nie pomogła. Problem jest tylko z akcjami dotyczącymi wykonywania kariery piosenkarki przez co nie mogę w ogóle awansować :/ czy ktoś wie o co może chodzić?
olusiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 12:40   #163
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał ultraviolence Zobacz post
@Remus_Lupin:
Spotkałam się z tym problemem (wersja gry 0.0.0.0), kiedy z roztargnienia zapomniałam wywalić folder Mods na czas wgrywania aktualizacji... Niestety w tym wypadku pomaga tylko przeinstalowanie całej gry.
Dobrze pamiętam podczas akualizacji wywalić folder Mods.

Ale akualizacji gry czy Orgina?
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 13:00   #164
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Remus Lupin Zobacz post
Dobrze pamiętam podczas akualizacji wywalić folder Mods.

Ale akualizacji gry czy Orgina?
Gry. Skoro to nie przez folder Mods, możliwe, że w Twoim przypadku przyczyna leży gdzie indziej, niemniej jednak na ten błąd nie ma innej rady - trzeba ponowne zainstalować grę, bo samo się nie naprawi.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 13:28   #165
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Mam małe problemy z napędem i to może być od tego, ze zainstalowałem na pendrive'a i przerzuciłem tam gdzie jest podstawa.

Gra już dawno jest aktualizowana tylko nie zainstalowana jeszcze spróbuję
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 12:51   #166
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

A co na to dzienni zdarzeń? Równie dobrze przez te kombinowania możesz mieć błędne wpisy w rejestrze i wtedy równiez gra się nie odpali. Prawdopodobnie czeka cię reinstalka ale zanim ją wykonasz wyczyść również rejestr z błędnych wpisów bo cos mi mówi że to główna przyczyna tego syfu a jesli nie to czysty rejestr zawsze się przyda.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 15:56   #167
olusiak
 
Avatar olusiak
 
Zarejestrowany: 07.08.2006
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Zmieniłam prace mojej simce i okazuje się, że nie tylko w przypadku kariery piosenkarki nie chce wykonywać akcji, przy innej pracy też akcje się kasują:/ nawet do pracy nie jeździ bo wyskakuje akcja ale po chwili się kasuje. U innych simów w tej rodzinie nic takiego się nie dzieje. O co w tym chodzi?
olusiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 18:54   #168
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Mam taki mały problem techniczny i chciałabym się dowiedzieć, czy jestem odosobniona w tym względzie. Od jakiegoś czasu nie grałam Simkami nastolatkami, a dzisiaj jedna z moich Simek dzieciaków, stała się nastolatką. No i mam taki problem, że gdy ona idzie pod prysznic, to znika jej ciało, jest po prostu pusta przestrzeń, pomiędzy jej głową, a stopami... Niby nic wielkiego, jest po prostu mniej materialna , ale jednak to jest denerwujące, też tak macie? Ona nie jest w ciąży, testowałam grę bez modów na świeżym zapisie z Sunset Valley, więc to nie jest wina modów... Prędzej źle zainstalowałam Simsy, łatki do Simsów, lub jedno i drugie.

Oto screen, tak dla ciekawskich
http://i.imgur.com/zfrdx.jpg?1
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 20:05   #169
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

tak się dzieje,gdy masz mod na ciąże nastolatek i nie masz odpowiednich ciuchów,skasuj pliki cashe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 22:10   #170
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Proste pytania i odpowiedzi

Problem już naprawiłam... Kiedyś na którymś forum Simowym, może nawet na tym, nie mam pojęcia, znalazłam link do paczki ubrań dla ciężarnych nastolatek. To były takie ubrania, których normalnie nie dało się wybrać w CAS, gra miała je dać nastolatkom w momencie, gdy są w ciąży i nastolatce zaczyna rosnąć brzuch. Nigdy potem żadna nastolatka nie zaszła w ciążę (nawet nie wiem, jak te ubrania miały wyglądać), bo nie widziałam takiej potrzeby, ale odzież została. Coś się po prostu grze pomieszało i wszystkie nastolatki zaczęły tak wyglądać nago, a żadna nie jest w ciąży. Pozbyłam się tamtej odzieży, a następnie zmieniłam nastolatki w dzieci i znowu w nastolatki, i się naprawiło. Zostawiłam tylko takie ubrania ciążowe dla nastolatek, które zawsze można wybrać, ze sprawdzonego źródła.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023