Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.04.2011, 15:40   #601
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja się ostatnimi czasy zajęłam Marzycielami. Szczepan poszedł na studia, a Darek... Darek powtórnie się ożenił. Wczoraj pod wieczór wyprawiłam jemu i jego wybrance wesele, które miało ocenę Balanga, czyli - wyszło świetnie, choć gość był tylko jeden - Kasandra Ćwir.
Trochę namieszałam, że tak powiem... Ciekawe, czy zgadniecie, kto jest tą wybranką Dariusza

@down - Balbina Biedak. Marysia Przyjemniaczek niestety nie żyje, a Kasia Langerak wprowadziła się do Daniela. Lilianie się to chyba nie spodobało - zaraz po tym uciekła z domu.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 11.04.2011 - 15:04
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.04.2011, 12:56   #602
Kulusia81
Guest
 
Postów: n/a
Wink Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Niech zgadnę KathySelden czy to:Balbina Biedak,Kasia Langerak,jego zmarła żona Marlena czy Marysia Przyjemniaczek?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2011, 12:49   #603
rose99
 
Avatar rose99
 
Zarejestrowany: 03.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

w miłowie :
Kasandra zerwała zaręczyny z Donem w dniu ślubu (odkryła ża on ją zdradza) i chyba tego samego dnia w nocy poślubiła tego Marzyciela (nie pamiętam jak się nazywał) i przeniosła się do Niego.
Mortimer wkrótce weźmie ślub z Bellą (z Dziwnowa) i zaopiekują się porzuconym przez przyjaciółke belli małym kosmitą.
Don wziął ślub z Kasią Langernak jednak sielanka trwała krótko, bo Don traktował kasię jak sprzątaczke.Gdy kasia dowiedziała sie że don ją zdradza nie wytrzymała i zaczeła romansować z tym od Przyjemniaków(jego imienia też nie pamiętam). Kiedy skapneła się zę jest w ciąży z kochankiem potajemnie wyprowadziła się od Dona do przyczepy kempingowej (ruchome domki przy ul.głowniej czy jakoś tak) a Don zaczął flirtować z Balbiną Biedak.

Dziwnowo:
Technik zdradził żone z moją simką, która urodziła mu synka ( Technika #10) i wyniosła sie do Miłowa gdzie zostawiła dziecko Belli.
W Weronie nie grałam.
rose99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 11:18   #604
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowoariusz Marzyciel ożenił się z Kasandrą ale potem z nią zerwał i wskrzesił swoją byłą żonę i ponownie się z nią ożenił.Miał z Kasandrą (adoptowane)o imieniu Weronika.Zrobiłam tak żeby się nigdy nie starzeli a Weronikę zamieniłam na dorosłą.Potem ona wzięła ślub z Marcinem Kwaterką.Nina jest z Donem,Daniel Przyjemniak ciągle zdradza Marysię z pokojówką,Don dostał w ryj od Kaśki Langerak a Mortimer Ćwir jest z Bellą nr.2 i to tyle o Miłowie.

Werona:Romeo nie Jest już z Julią tylko znalazł sobie inną dziewczynę (Mianowicie Melisę Sim).Julia jest taka zazdrosna że przychodzi się z nim lać.
Wskrzesiłam rodziców Romea i Julii.Albin Kapulet jest pedałem,Grażyna nic nie wie a reszta dzieciaków jest na Studiach.Kent Kapulet jest z Bianką Montek.Rodzinę Montek (Benedykt,Antonio i Beatrycze) zabiłam od razu bo nie umiałam jeszcze grać w Simsy.

O Dziwnowie nie piszę bo nie lubię Dziwnowa...
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 18:48   #605
Joopka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja opowiem o rodzinie "Biedak", z Miłowa.

Syna Balbiny, Damiana (ten nastolatek) wysłałam na studia. Błażej zrobił się już młodym nastolatkiem, że tak powiem. Jeszcze zanim Balbina urodziła nowe dziecko, zdarzyło się coś okropnego. Mianowicie użyłam kodu "unlockCareerRewards", który odblokowywał nagrody zawodowe. Spodobał mi się krowo-kwiat (dostępny wraz z dodatkiem "The Sims 2 - Na studiach"), więc postawiłam go przed domem. Karmiłam tą bestię, karmiłam... aż w końcu zapomniałam o niej!
Zauważyłam, że "krowa" miała na zębie jakieś ciastko. A że nie byłam jeszcze wtedy doświadczona w sprawie tej bestii, to kliknęłam, by Balbina wyjęła ciastko. Już wiedziałam, co się święci, gdy krowo-kwiat zaczął obwąchiwać simkę. HAPS! Upss... zeżarł ją. Błażej był wtedy w szkole, nie wiedział jeszcze O NICZYM. O_o
Przerażona, chciałam, by Balbinę wskrzeszono. Dzieci mogą wskrzeszać, więc szybko wystawiłam obok krowo-kwiata "wskrzeszeniomat", czyli telefon do śmierci.
Błażej wrócił ze szkoły, po czym szybko złapał za słuchawkę. Niestety, środki tej rodziny były dość kruche, a nie pomyślałam oczywiście o tym, by użyć kodu "motherlode" bądź "katching"... W tej samej chwili przyjechała OPIEKA SPOŁECZNA. Dałam... znaczy się, Błażej dał śmierci ok. 2.000... to nie wystarczyło. Balbina stała się ZOMBIE. Na dodatek, kobiecie odebrano wtedy dziecko...
Nie chciałam, by simka tak cierpiała, więc utopiłam ją w basenie.

KONIEC

PS Co się działo z Damianem? Jeszcze nic, nie ulokowałam go w żadnych akademiku. :3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2011, 16:31   #606
Sims987654321
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Znowu zagrałem od nowa tym razem:

ĆWIR: Aleksander był najlepszym uczniem w mieście i na studiach też. Miał wiele talentów jak dorosnął zamieszkał w domu Biedaków(gdzie oni już tam tam nie mieszkają) tam spoczywała Bablina Biedak. On miał wspaniałą karierę jako gracz ale umarł ze strachu bo ta głupia Bablina go 6 razy wystraszyła. Kurde takiego super sima straciłem. Kasandra ma z Dariuszem dziecko(z Donem nie chciała być w związku) o imieniu Terra. Mieszkają z Szczepanem w domu Ćwirów są ekstra bogaci. Mortimer ożenił się z Diną ale z nią zerwał.
BIEDAK: Jak już mówiłem Bablina zmarła konkretniej z głodu. Damian jest w związku z Andżeliką Przyjemniak która jest w ciąży spodziewają się dziecka mieszkają w trójke razem z Błażejem który jest Dzieckiem.
LOTRIO: Ożenił się z Niną ale Dina go przyłapała na zdradzie. Z Niną zerwał bo miał tego wszystkiego dosć.
PRZYJEMNIACZEK: Daniel zerwał z Marysią bo przyłapała go na zdradzie z Kasią z którą jest w związku. Siostry nienawidzą się na maxa.
HAK: No Don buja się w Emeresandzie więc zdradza Jana. Lucyna przyjaźni się z Błażejem.
PODRÓZNIK: Oooo tu tak samo(DOSŁOWNIE!!!) Don buja się w Teresie a ta ich córka przyjaźni się z Błażejem.
Macierzanka: Tu nic żyją se i tyle.
Próchno: Prrr.... Też....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2011, 14:47   #607
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Chciałabym przedstawić życie rodziny Zielonka, rodziny z Kwitnących Wzgórz.

Mama i jej wychodowana Dzieciorośl to "rośliny"... Przynajmniej tak widać. Każdy Sim, nawet "roślina" mają swoje hobby, a hobby mamy małej Stokrotki to pływanie... W basenie obok domu



Ale bycie rośliną, nie zawsze przynosi radość... Tak przynjmniej myśli Róża. Gdy miała okazję, kupiła 3 sztuki Plantofliny-C i wypiła to w samotności, chcąc powrócić do grona normalnych Simów.



Mała Stokrotka nadal bez zmian.




C.D.N.

Ostatnio edytowane przez Arisane : 21.06.2011 - 14:55
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2011, 10:05   #608
Brigit
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Bella Ćwir wróciła do Miłowa. Niestety, nie dożyła ślubu swojej córki - zginęła tragicznie, przygnieciona przez satelitę. Mortmier porzucił Dinę i związał się z sympatyczną, dużo młodszą panią strażak. Adoptowali dwójkę dzieci. Kasandra, dowiedziawszy się o licznych romansach narzeczonego, uciekła sprzed ołtarza i poślubiła Dariusza Marzyciela. Dona niewiele to obeszło. Aleksander wyjechał na studia. Poznał Sarę Samuraj, która była pierwszą (i jak na razie jedyną) miłością jego życia. Mają trójkę dzieci i żyją sobie w pięknej rezydencji nad morzem.
Kasandra, Dariusz, Mortmier, pani strażak i i ich dzieci (wyrośnięte) zamieszkali w Rodowej Rezydencji Ćwirów. Pewnego dnia Kasandra postanowiła przyrządzić homary. Zapomniała o nich i wybuchł pożarł, który strawił pół rezydencji. Zginęła ona, pani strażak i adoptowane dzieci Mortmiera.
Mortmier długo nie mógł się pozbierać. Jednak pamięć simów jest krótka; po jakimś czasie poznał piękną, choć nieco leciwą Dagmarę Żakiet. Teraz mieszkają razem z rodziną Dagmary.
Don Lotario nie próżnował. Nawiązał potajemny romans z siostrami Kaliente. Pech chciał (a właściwie - ja chciałam), że sprawa wyszła na jaw, gdy obie zaszły w ciążę. Nina wykopała Dona z domu. Siostry pokłóciły się na wieki i od tego czasu żyją na dwóch różnych krańcach Miłowa. Nie są wrogami, ale nie utrzymują kontaktu. Nina urodziła córkę - Roksanę. Wychowała ją samotnie, a gdy dziewczyna wyjechała na studia, związała się Albertem Różyczką. I tak sobie żyją spokojnie, uprawiając grządki i oczekując starości. Dina została matką bliźniaków - Kamila i Natalii. Nieszczególnie przejmuje się ich wychowaniem, więc dzieci porastają brudem i przymierają głodem. Oczekuję rychłej interwencji opieki społecznej.
Don spłodził jeszcze dwie pary bliźniąt - Łucję i Nataniela (z Joanną Brzózką), Dominika i Dianę (z Gabrielą Lotką, moją simką), oraz syna Aleksandra (z Balbiną Biedak). Z Balbiną był nawet zaręczony. Don odniósł sukces zawodowy - został światowej sławy kucharzem. Jego celem życiowym stało się spotkanie z ufo. Udało mu się po wielu ciężkich, nieprzespanych nocach. Zielone dziecko powinno przyjść na świat za jakieś dwa dni. Niestety, jego romans z Barbarą Miłek wyszedł na jaw i Balbina kazała mu się wynosić. Puściła go w samym skarpetkach... Biedny Don przez długi czas nie miał się gdzie podziać.
Dariusz Marzyciel prawie zwariował po śmierci żony. Zamknął się w domu i nie wychodził, malując obraz za obrazem. Wrócił do siebie dopiero, gdy poznał najstarszą córkę Dona Lotario - Roksanę. Razem objechali pół simowego świata, otworzyli dwa przedsiębiorstwa i wkrótce potem wzięli cichy, skromny ślub. Mają dwoje dzieci - Emilkę i Adriana, oraz małego kosmitę - Joachima.
Tymczasem Aleksander, wspinający się na szczyt kariery Poszukiwacza Przygód, postanowił pobawić się wskrzeszeniomatem. Przywrócił do życia swoją zmarłą siostrę Kasandrę. Wielkim szokiem dla wszystkich (i dla mnie - bo o tym zupełnie zapomniałam) była wiadomość, że Kasandra jest w ciąży. Postanowiła wychować dziecko samotnie, bo z Dariuszem niewiele ją już łączyło. Mały, ciemnoskóry Lucjusz przyszedł na świat w rezydencji Aleksandra. Kasandra przeprowadziła się do małego domku nad brzegiem morza i przygarnęła bezdomnego Dona Lotario. Aktualnie są tylko przyjaciółmi... Ale to się pewnie zmieni ;D
Romans Daniela Przyjemniaczka wyszedł na jaw. Ponieważ ani Marysia, ani jego córki nie chciały go znać, uciekł do pokojówki Kasi. Nie mieli pieniędzy i dość szybko umarł na nieleczoną tajemniczą chorobę. Nie zdążył dowiedzieć się, że będzie miał córkę. Kasia urodziła małą Danielę. Udało jej się nieźle dorobić na pisaniu kiepskich romansideł. Daniela niebawem wyjedzie na studia. Przyjaźni się z Kamilem - synem Dona Lotario i Diny. Marysia zginęła, wpadając do basenu. Andżelika i Liliana pogodziły się w obliczu tragedii; w chwili obecnej zgodnie i wytrwale trwonią rodzinny majątek. Żyją bez większych konfliktów, chociaż od czasu do czasu podkradają sobie chłopaków.
Totalna telenowela. Można nakręcić serial.
Jeśli chodzi o inne miasta... Romeo i Julia wyjechali na studia, Julia spodziewa się dziecka. Kapuleci i Monteki dalej podkładają sobie świnie. W rodzinie Dziwaków przyszła na świat mała kosmitka - Hypatia. No, i przygarnęli psa. Syn technika dorósł i poślubił Ofelię. Oliwia (chyba nie zmieniłam imion?) umarła ze starości. Wskrzesił ją syn Nerwus, który - nawiasem mówiąc - ciągle jest męczony przez swoich sadystycznych, przybranych rodziców.
Chyba tyle. Witam wszystkich, właśnie wyprodukowałam swój pierwszy post ;D

Ostatnio edytowane przez Brigit : 30.06.2011 - 10:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2011, 13:54   #609
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir

Mortimier zmarł i Dina też - obojga w pożarze.
Kasandra jest emerytką i ma Dona, ale planuje żeby wróciła do Marzyciela. Mieszka w domu Lotario i ma cztery dzieci: Ankę, Ewelinę, Michała i Justynę (Ewelina jest nastolatkiem)
Aleksander jest dorosłym (tylko 2 dni do emeryta) i jest bez kobiety, choć chce żeby ożenił się z Balbiną.

Kaliente

Dina zmarła
Nina romansuje z Danielem Przyjemniaczkiem. Obojga są emerytami


Kapulet

Ożywiłem Kordelię i ma męża - Oberona Jutrzenkę
Konstanty od wieków nie żyje
Julia ma męża Romeo
Hermia ma Puka
A Tybalt nie żyje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2011, 21:19   #610
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir Mortimier ożenił się z Diną, ale zmarł. Kasandra wyszła za Dona i jest teraz szalonym naukowcem i emerytką. Ma córkę Persephonę, która jest już nastolatką i dziewczyną mojego Sima, Chucka Hydrzyka. Chuck nie jest lubiany w rodzinie, ponieważ oni sądzą, że sprowadza Pers na złą drogę Aleksander jest samotnikiem, pracuje w Nauce. Ożeni się z córką Haków, Mary-Ann.

Hak
Jan zajmuje się ogrodem i bardzo to lubi. Jest już emerytem i pracuje w Gastronomi, ale nie powodzi mu się, często był wyrzucany z pracy. Jennifer (nie pamiętam jak ma w pl wersji) jest już też emertką i osiągnęła szczyt kariery Biznes i osiągnęła cel życiowy. Jako mój pierwszy Sim ;> Lucyna jest dorosła i wyszła za Błażeja Biedaka. Zaadoptowali dwie córki. Jan i Jennifer zaadoptowali wcześniej jeszcze Brooke - Murzynkę i urodziła im się Mary-Ann. Obie są nastolatkami.

Przyjemniak
Daniel nadal zdradza żonę z Niną, Kasią i miastową Simką. Raz się dowiedziała i zmieniła pokojówkę, ale to nie powstrzymało męża. Oboje są już emerytami, ale Marysia pracuje. Andżelika wyszła za Damiana i mieszkają z jej rodzicami. Mają syna Ignasia w wieku szkolnym. Liliana wyszła za Szczepana i prowadzą hulaszczy tryb życia w jednym z małych, białych domków. Nie mają dzieci.

Marzyciel
Dariusz zaręczył się z jedną miastową, ale umarł śmiercią naturalną przed ślubem. Szczepan żyje z Lilianą.

Biedak
Balbina po urodzeniu syna o imieniu Brain wyszła na prostą, zaczęła pracować jako kucharka. Pewnego dnia wygrała sumę 50 tysięcy simolenów! Wyprowadziła się od razu do większego domku z nastoletnim Brainem. Żyli tam sobie szczęśliwie i Brain dorósł. Gdy był w pracy, Balbina paliła liście w ogrodzie. Coś poszło źle i weszła w płomień i zaczęła się palić! Nie miał jej kto pomóc i zmarła, tuż po wygraniu takiej fortuny. Teraz korzysta z niej Brain, który ma kilka kochanek i osiągnął prawie szczyt kariery Sportowca. Już niedługo będzie emerytem, więc zamierza się ustatkować i ożenić się z miastową.
Damian jest kryminalistą i ma syna i żonę Andzielikę.
Błażej ma dwie córki, nie powodzi mu się w pracy i ma żonę Lucynę.

Macierzanka
Para dorosłych ciągle tańczy i pływa w basenie. Spełniają jednak swoje marzenia, czyli szczyty karier. Mają syna nastolatka, Arudu. Żyją w domu w stylu afrykańskim.

Kaliente
Nina spełnia swój cel życiowy - 20 bara bara z różnymi Simami. Ma już około 15 na koncie. Kariera to Gracz. Dina mieszka u Ćwirów i co jakiś czas romasuje z Donem. Trochę świruje, np pewnego dnia przebrała się za Bellę i wkurzała Kasandrę Z Kasandrą się nienawidzą. Ma córkę, Ritę. Rita nie ma szczęśliwego nastoletniego życia, Dina wymaga od niej nauki i pracy. Nie ma czasu na romanse i przyjaźnie. Poza tym jest wrogiem Persefony. Powód jest taki, że Dina i Rita chcą przejąć dom, chociaż należy on do rodziny Ćwirów.

Lotario
Don jest już emerytem, lekarzem. Mieszka u Ćwirów, ma kochankę Kasię, Dinę, Ninę. Żonę Kasandrę i córkę Persefonę. Żyje się mu bardzo dobrze.

Próchno
Oni leżą już w ogródku Przyjemniaków. U schyłku swych dni mieszkali w miłym domku, gdy zmarł dziadek, Karolina wprowadziła się do córki. Tam zmarła.

Poza rodzinami tymi stworzyłam tylko jedną moją, Hydrzyków. Chyba o nikim nie zapomniałam.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023