Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się mój serial?
Jest Super 55 57.89%
Jest fajny 16 16.84%
Zapowiada się ciekawie 14 14.74%
Nie za bardzo mi się podoba : | 5 5.26%
Beznadziejny 5 5.26%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.08.2007, 20:49   #21
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Przepraszam wszystkich za opóźnienia, ale mój brat wrócił z wakacji i mam teraz mniej czasu na kompie! Mam gotową I część odcinka 7-ego. Jest bardzo krótka i bardzo niedopracowana, ale nie miałem czasu... Następnym razem postaram się lepiej wykonać robotę, ale potrwa to też dłużej. :con: Zaraz wstawię na YouTube.

Edit: Dobra, gotowe!

Odcinek 7, cz. I / Obejrzyj na YouTube

Freeza i Ilona wracają ze Świątyni Naevarry do domu Ilony. Wiedźma uczy dziewczynę, jak posługiwać się innymi mocami. Czeka, aż jej moc się rozwinie i wtedy planuje ją odebrać Ilonie. Freeza musi zlikwidować Amber, bo mogłaby ona mieć wpływ na Ilonę i obrócić ją przeciwko niej. Zamierza zdobyć cenny ziemski artefakt, a później cofnąć się w czasie. Jednak to wszystko w następnych odcinkach!

Ostatnio edytowane przez mario : 19.08.2007 - 11:33
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.08.2007, 21:38   #22
zastepca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Ojejku! taki piękny domek i musiała go spalić... no i szkoda Amber... Ciekawe co będzie dalej!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 23:31   #23
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Wszystko oczywiście spoko tylko zauważyłem chyba za domem Ilony nagrobek

2 część! 2 część! :smirk:
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 17:45   #24
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Porządnie wziąłem się do pracy i zrobiłem II cz. 7 odc. Zapraszam do oglądania!

Odcinek 7, cz. II / Obejrzyj na YouTube

Ilona i Freeza przenoszą się do Muzeum, w którym znajduje się tzw. Głowa Powiernika, która ma w sobie potężną moc, o jakiej dyrektorzy muzeum nie wiedzą. Freeza przedostaje się do pomieszczenia z głową i zabiera ją. Ilona nieoczekiwanie zmienia zamiary Freezy. :shifty: Oglądaj Przypadkowe szczęście! Już od września w STV!

Pozdrawiam, Désignér

Cytat:
Napisał Byku
fajny filmik ile bedzie odcinkow?
10 w pierwszej serii. W II też 10. Pewnie będę miał już wtedy Bon Voyage, więc wymyślę coś ciekawszego.

Ostatnio edytowane przez mario : 22.08.2007 - 21:06
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 20:07   #25
Byczu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

fajny filmikile bedzie odcinkow?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 18:24   #26
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Ostatnio dostałem 'weny' twórczej, wymyśliłem, co będzie w 8 odcinku i nakręciłem. Oto kolejny odcinek, proszę:

Odcinek 8 / Obejrzyj na YouTube

Ilona ucieka przed Freezą do swojego domu. Zauważa, że prawie nic się nie spaliło. Ma przy sobie Głowę Powiernika. Jednak nie na długo, bo Freeza ją zdobywa i cofa się w czasie o rok. Ilona idzie za nią...

PS. Przepraszam za kiepską jakość dźwięku, ale tak to już wyszło. :con: Kolejny odcinek może jutro, a może za 3 dni. Wszystko zależy od mojego brata, który zamierza zrobić format... Skopiowałem folder EA Games do bezpiecznego miejsca, ale boję się, że jak zainstaluję na świeżym kompie i podmienię ten folder, to nie będzie działać. Wtedy to będzie trzeba czekać jeszcze dłużej.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 19:21   #27
TrapMuzik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Twój serial spadł mi jak z nieba ,bo miałam ochotę obejrzeć dobry film .Jestem pod wrażeniem jak w takim szybkim tempie robisz tyle odcinków ?Podziwiam
Co do odcinka to jest ok .Wszystkie oczywiście są świetne .Czekam na kolejny
11/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 21:01   #28
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

No to wstawiam przedostatni odcinek serialu. Może Was trochę on rozczarować.

Odcinek 9 / Obejrzyj na YouTube

Ilona opowiada swojemu drugiemu 'ja', jak to się stało, że znalazła się u niej. Postanawia zmienić trochę swój wygląd. Sądzi, że wszystko można jeszcze uratować, a to za sprawą Głowy Powiernika, która nadal może istnieć w tej przeszłości...
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 10:21   #29
Dovelly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Super.... Nigdy nie zrobiłabym nawet w połowie tak dobrego serialu jak twój
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 19:10   #30
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Bardzo lubię Twój serial wystawię Ci teraz, a raczej Twojemu serialowi recenzję :
Kiedy usłyszysz:Ilona Dembek przychodzi Ci coś do głowy? Nie! To obejrz koniecznie wspaniały i zaskakujący serial fantastyczny pt. Przypadkowe szczęście. Gwarantuję, że od teraz Ilona Dembek będzie dla Ciebie kimś wyjątkowy, a Freeza odrażającym. Ilona Dembek była biedną, ale szczęśliwą kobietą. Wszystko się zmieniło po tym jak z jakiegoś konkursu wygrała 50000$. Od tej pory w jej życiu zagościł ogień, który sporo namieszał. Szybkie zwroty akcji, tajemnica i wspaniałe efekty specjalne dlatego warto obejrzeć sagę o Ilonie Dembek. Gorąco polecam Ariedale
Może być, wyraziłam to co czuję do tego serialu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023