Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.10.2004, 14:00   #11
ShellY
Guest
 
Postów: n/a
Mad królik

moze to nic dziwnego, ale zawsze jak moja simka ma zly nastroj to nagle niewiadomo skad pojawia sie taki rozowy królik i nie da sie go z domu wypiep****, musze go kasowac bo sam nie chce za chiny wyjsc, czekam i czekam, a on dalej za moja lazi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.10.2004, 14:20   #12
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi ten królik nie przeszkadza. Przychodzi, gdy ma się wielką potrzebę towarzystwa a odchodzi, gdy zostanie ona zaspokojona. Nie wiem, czy przychodzi, gdy rodzinka liczy kilka osób. Jak na razie gram samotnym simem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 13:36   #13
Wilko'nis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Piramida

chciałem zrobić sobie piwnice no ale jakoś mi nie wyszło.teraz na samym dole pod ziemią mam ogród z basenem(w domu)trochę wyżej piwnice tam jest cały dom mój i dałem dach i to wygląda juak piramida i jeszcze musiałem sciany płytkami podłogowymi malować bo farbą się nie dało i jak sim wchodzi do domu i jak jest włączony dach to on przez niego przenika i w ogóle nie mam nawet parteru tylko wszystko jest pod ziemią i się jeszcze moim simem ożeniłem z facetem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 18:48   #14
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie CO ZA OPIEKUNKA!? o_O

Ja w sprawie dziwnego wydarzenia.

A wiec to było tak... Jola pojechała do pracy i w domq został Marek i mały Bartek. Marek miał pojechać do pracy ale wyskoczyło mi okienko, że" nie może zostawić maleństwa w domu" - -" Myślałem, że spadnę z krzesła... No to dzwonię szybko po babcię opiekunkę i dałem, żeby przyszła, ale się spuźniła bo się okazało że zawsze za pierwszym razem się spużnia! Wnerwiła mnie... No ale dobra, zostałem w domu i zająłem się Bartkiem. Następnego dnia Jolcia znowu do pracy i ja też, ale babki dalej niema. Już dostałem herszlaku!!! Dzwonię jeszcze raz, odmawiam ją i zamawiam ponownie... - -" Kolejny dzień w pracy opuszczony... ;( No to następnego dnia zadzwoniłem, żeby przyszła tylko na teraz i przylazło babsko jedne! Wreszcie.. Ale po tym dniu znowyu dałem żeby przychodziła dostosowując się do rozkłądu mojej pracy a babki znowu niema!!! No ale za 5 razem się udało, wreszcie! Humor mi się poprawił, jak mój sim wychodził z domu i mijał się z tą opiekunką to mu się w chmurce myśli pokazała opiekunka przekreślona (nie lubi jej!).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 20:59   #15
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten królik jest chory! Błee, nienawidzę go!
Kiedyś jak do mnie przyszedł, to ciągle pierdział na moich Simów. Myślałam, że się zabiję.
Ale jak mieli potrzeby rozmowy na full, to i tak przychodził ^_-"

Albo lepiej - przyleciało UFO i chiało mi zabrać Simkę. Jak to przy porywaniu, łapie się teleskopu i stara się żeby jej nei porwali. Tyle, że to było ciągle, ciągle trzymała się teleskopu, w dzień i w nocy. I UFO nad nią było ^_-"

Jeszcze jedno - po wprowadzce, zrobiła się historyjka, przytulili się.
Skończyła się cut-scenka, ja patrzę a tu idzie kostucha. Patrzę na chodnik, a tu mój chłopak nie żyje ^_-"

Chore.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 13:06   #16
cornelia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

A mnei wnerwia ta opiekunka! PRzyszła opiekować sie dzieciem i była imprezka(było zaproszonych 3 dyrektorów) no i dyrektorzy zasiedli w jakuzzi i ta opiekunka zaraz do jakuzi i se z nimi gada, dziecko ryczy! poczym wyszła sobie i wzieła kase i poszła/na 2 dzień ją zwolniłam! Wez
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 19:58   #17
nika1990
Guest
 
Postów: n/a
Blush Dziwne zdarzenie

mam cosik dziwnego co chyba się nadaje do tego tematu,a mianowicie to,że mój sim się pienił!:/ no właśnie....brał kąpiel z bąbelkami.Ja to skreśliłam,bo musiał iść do szkoły.Potem z tyłka leciała mu piana!!!dopiero gry weszłam na okolicę i znowu na moją rodzinkę wszystko było ok.Bałam się straasznie,że pozostanie mu miano ,,pieniacza'' hehe...beka ogólnie była z tego...szczególnie jak poszedł spać.Spał a unosiły się bąbelki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 20:00   #18
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sisley
mam cosik dziwnego co chyba się nadaje do tego tematu,a mianowicie to,że mój sim się pienił!:/ no właśnie....brał kąpiel z bąbelkami.Ja to skreśliłam,bo musiał iść do szkoły.Potem z tyłka leciała mu piana!!!dopiero gry weszłam na okolicę i znowu na moją rodzinkę wszystko było ok.Bałam się straasznie,że pozostanie mu miano ,,pieniacza'' hehe...beka ogólnie była z tego...szczególnie jak poszedł spać.Spał a unosiły się bąbelki
typowy błąd w grze
może to nie jest dziwne wydarzenie, ale mnie zdziwiło kiedy dwójka moich Simów się pobrała i zakończylo się wesele, para zaczęła biec do właśnie nadjeżdżającej limuzyny. I byli poza domem aż paski wszystkich wskaźników nie były zaspokojone na maxa na zielono
Inne dziwne zdarzenie - zauważyliście jak dzieci bawią się swoimi misiami? Skąd w nich tyle agresji....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 21:49   #19
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adziczka
A u mnie na tych cymbałkach to w ogóle nie chcą grać
o! i to jest dziwne zdarzenie
jak to nie chcą?

aaaa... i miałam jedno ciekawe zdarzenie. Otóż grałam rodziną z trzema osobami na Dziwnowie. W pewnym momencie adoptowałam dziecko, które dostało na imię Kajetan (a nazwisko rodziny brzmiało Kwiatek ). W każdym bądź razie, po pewnym czasie przestałam zajmować się tą rodziną i zaczęłam się bawić w Veronie. Tam była rodzina również składająca się z trzech simów, z czego jeden był nastolatkiem z silną potrzebą dostania się do szkoły prywatnej. Tak więc zadzwoniłam po dyrektora, a gdy ten przyszedł okazało się, że nazywa się właśnie Kajetan Kwiatek (szybko dorastają, nie ma co, zwłaszcza że dyrektorzy są zawsze tymi najstarszymi Simami )

Ostatnio edytowane przez rainne : 10.10.2004 - 23:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2004, 21:15   #20
kuba_10
Guest
 
Postów: n/a
Grin

A ja kazałem 2-óm simom wejść do jacuzzi. Weszli. Przytulili się. Wybrałem opcję "Gorące pocałunki". I - Sima nagle "przerzuciło" na drugą część wanny, naprzeciw baby i trzymał się takimi jakby "pociętymi" rękoma kurczowo trzymał babę. I zachowywali się, jakby się obaj całowali gorąco z powietrzem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 9 (0 użytkownik(ów) i 9 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023