Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.01.2008, 14:44   #1
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Chciałbym przedstawić moją najnowszą produkcję. Różni się nieco od Przypadkowego szczęścia i myślę, że będzie lepsza niż serial o Ilonie. Zapraszam do oglądania.

Zwiastuny:
Zwiastun 1-ego odcinka / Obejrzyj na YouTube

Odcinki:
Odcinek 1:
Koszmar / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 2:
Tak powstaje Trójka / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 3:
Komu wierzyć? / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 4:
Strach przed wątpliwością / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 5:
Nie do wiary, cz. I / Obejrzyj na YouTube
Nie do wiary, cz. II / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 6:
Wielkie zmiany / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 7:
Śmiertelna rzeczywistość / Obejrzyj na YouTube
Odcinek 8 (OSTATNI):
Słodka zemsta / Obejrzyj na YouTube


Ostatnio edytowane przez mario : 04.08.2008 - 13:29
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2008, 16:23   #2
Mikolay
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Bardzo mi się podoba, i ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Bardzo fajna czołówka (muzyka z Requiem For A Dream, którą z resztą miałem wykorzystać do mojego serialu), te miasto i te efekty. Naprawdę bardzo fajnie.
I ogólnie podoba mi się jak na początku jest jakieś smutne wydarzenie, serial, książka itp. są od razu lepsze
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 14:40   #3
Maadzialenaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Zapowiada sie na prawdę ciekawie. Myśle że z tym serialem odniesiesz sukces )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 18:37   #4
Krimii
 
Avatar Krimii
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Skąd: Kraków
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 74
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

1. Super! 10/10
2. Mam nadzieję, że odcinek wystawisz 17 lutego na moje 10 urodziny xP
Krimii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 18:40   #5
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Ciekawe A Co Z Przypadkowym Szczęściem?Wiem Co Używasz Do Kręcenia Filmów Używasz Tab?
Pozdr.

Ostatnio edytowane przez Origáme : 02.01.2008 - 18:45
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 20:57   #6
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Myślę, że będą z Ciebie ludzie.
Oglądałam „ Przypadkowe Szczęście „ ale nie komentowałam, bo nie chciałam Cię stresować. Z lekka troszkę przynudzasz w tym serialu. Lepiej go zakończ już szybko i idź do przodu.

Cieszę się, że zrobiłeś drugi film. Masz chęci i ochotę, to mi imponuje.
Coś nowego, to jest to czego Ci potrzeba.
Ładniejsze masz simy, świeży pomysł, i bogatszy jesteś o jakieś tam doświadczenia.

Przy zwiastunie podnieciłam się i dostałam orgazmu, ale zawsze tak reaguję na ten utwór. Chyba swojego czasu ludzi na naszym czacie nim dręczyłam. Oj niejedną osobą nim dręczyłam <wzdycham zanurzona we wspomnieniach>

Odcinek pierwszy – Zaciekawił mnie. Dużo robi estetyka wykonania.
Do kosiarza zrób sobie niewidzialne włosy, w warsztacie weź łysą męska lub damską fryzurę i pomaluj w programie wszystkie tamte pliki na czarno.
Czasami w dialogach za dużo gadasz, powtarzasz się i wyjaśniasz tak, że mam wrażenie iż myślisz, że imbecyle ten film będą oglądać. Czasami lepsze są niedopowiedzenia.
Tym razem postaraj się nie przynudzać. Lepiej zrobić pięć minut czegoś co zapadnie w pamięć niż wlepiać na siłę jakieś smętny.
Zrób sobie schemat i plan całego projektu, póki jeszcze trzeźwo myślisz.
No cóż „niech Cię świńskie gówno prowadzi” – tak się mówi na szczęście.
A Ty nie dziękuj, bo zapeszysz.

Ktoś tutaj ma konkurencję he he he <mruczę sobie pod nosem, do pana X>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2008, 15:01   #7
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Cytat:
Myślę, że będą z Ciebie ludzie.
Oglądałam „ Przypadkowe Szczęście „ ale nie komentowałam, bo nie chciałam Cię stresować. Z lekka troszkę przynudzasz w tym serialu. Lepiej go zakończ już szybko i idź do przodu.
Proszę, powiedz w jaki sposób przynudzam, bo kręcę niedługo ostatni odcinek II serii i chciałbym, żeby wypadło jak najlepiej. A propos, tak szybko go nie skończę, bo szykuję III serię. Ale to dopiero po skończeniu Obrońców Śmierci.

Cytat:
Do kosiarza zrób sobie niewidzialne włosy, w warsztacie weź łysą męska lub damską fryzurę i pomaluj w programie wszystkie tamte pliki na czarno.
Próbowałem coś zrobić, ale jak wezmę łysą pałę, to wystaje jej dość sporo. A jak mam pomalować na czarno?

Cytat:
Czasami w dialogach za dużo gadasz, powtarzasz się i wyjaśniasz tak, że mam wrażenie iż myślisz, że imbecyle ten film będą oglądać. Czasami lepsze są niedopowiedzenia.
Mam straszną skłonność do jak najlepszego wyjaśnienia danej sprawy i tak rzeczywiście (sam to czasami widzę) niestety wychodzi. Ale dobrze, postaram się to zmienić.

Dziękuję za twój dość obszerny komentarz, jakie zwykle sobie cenię.

Żeby serial nie był jakiś nudny i straszny, nie zabraknie również wątków humorystycznych.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2008, 16:06   #8
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Cytat:
Napisał Désignér
Proszę, powiedz w jaki sposób przynudzam, bo kręcę niedługo ostatni odcinek II serii i chciałbym, żeby wypadło jak najlepiej.
Nie chciałam Cię urazić.
Po prostu męczy mnie jak oglądam, kiedy sim sobie robi jedzenie, kiedy są sceny w których nic się nie dzieje.
Na przykładzie " Przypadkowe szczęście II odc. 4: Sprawa dla IFI " - Dajesz całe utwory muzyczne, dużo długich dialogów, oglądam w sumie ciągle rozmawiające simki, nic w tym odcinku mnie nie zaskakuje, taka zwykła obyczajówka to jest, takie flaki z olejem. Każda rzecz która się dzieje jest jakby oczywista, może to przez tą jednostajną muzykę, może przez to, że w dialogach dobitnie wszystko wyjaśniłeś. Nawet pożar, bez muzyki grozy, nawet zamiany w dzieci, na mnie wrażenia nie robią - to wszystko zlewa się z tymi rozmawiającymi simkami. Takie są moje odczucia. Patrzę na licznik czasu, kiedy odcinek się skończy. Ja tak zareagowałam. Nie komentowałam Ci tego serialu, chociaż obejrzałam parę odcinków. Po prostu nie przekonałeś mnie do niego.
Uważam, że filmy robisz dla siebie, grasz dla siebie i nie zamierzam CI się wtrącać.

Cytat:
Napisał Désignér
Próbowałem coś zrobić, ale jak wezmę łysą pałę, to wystaje jej dość sporo. A jak mam pomalować na czarno?
Dzieje CI sie tak dlatego, że nie masz niewidzialnej skóry dla sima.
Skóra Ci się ściągnie z tych stron
http://thesims2.ea.com/exchange/sear...=new&x=12&y=10
http://thesims2.ea.com/exchange/sear...ew=new&x=8&y=7

Jednak posłuchaj mnie. Tam jest syf z mogiłą i zanim trafisz na tą niewidzialną skórę, to zdążyłbyś sobie zafajdać cały downloads, tak że do ładu nie dojdziesz. Już nie raz z tego powodu cierpiałam. ;(

WAŻNE. Rozpakuj pliki przez Clean Installer.
Lub jak wolisz, wytnij sobie swój dobry downloads, schowaj w bezpieczne miejsce, pościągaj sobie kosiarzy, wejdź do warsztatu, zbuduj swojego kosiarza z niewidzialną skórą, oczami, itp. zapisz go na pulpicie, wywal syf z downloads, wklej ponownie, ten wycięty swój dobry folder downloads, i zainstaluj sobie tego idealnego kosiarza, którego zrobiłeś. Na koniec wpakuj go do oznaczonego folderu.

Pytasz mnie
A jak mam pomalować na czarno?
Można to zrobić w programie graficznym.

Jak masz jakieś pytania lub problemy, to załóż sobie temat na forum i proś o pomoc.
JA tylko chciałam CI pomóc, bo zobaczyłam filmik, z którego może coś fajnego wyjść. Jednak nie mam czasu, prowadzić Cię za rączkę po tajnikach gry sim.
Więc proszę nie pytaj mnie już o nic.

Nowy filmik, zapowiada się nieźle.
Pokaż to co robisz komuś, komu wierzysz i kto Ci nie będzie mydlił oczów, tylko obiektywnie oceni twój trud.
Buzi :* i powodzenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2008, 16:53   #9
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Dla mnie jesteś małym artystą, jak na te 13lat to jest rew-elka!
Bardzo ciekawa fabuła, świetne ujęcia kamerą!
Tworzysz coś co przykuwa uwagę ludzi, którzy chcą więcej i więcej.
Innym użytkownika sporo do Ciebie brakuje, jesteś bezkonkurencyjny !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2008, 19:55   #10
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Obrońcy Śmierci - serial fantastyczny

Wiem Co Używasz Do Kręcenia Filmów Używasz Tab?
Pozdr.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023