Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2011, 13:18   #151
Maszka
 
Avatar Maszka
 
Zarejestrowany: 08.05.2011
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 359
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja robiłam dom bez okien, oświetlenia. Tylko drzwi, ogromna bryła na cała parcelę [ dalej nie umiem za bardzo robić troche domu, troche ogródku] i łózko, lodówka i toaleta. Oczywiście bez dachu .
__________________
Maszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.10.2011, 17:41   #152
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Kiedyś zastawiłam łóżko Simowi i nie mógł z niego wyjść Darł, że musi iść do łazienki a ja nie wiedziałam o co mu chodzi. Dopiero później się skapowałam, że nie może wyjść, ale jak już wyszedł to mi zmarł bo wszystkie potrzeby mu w tym łóżku spadły do zera

Innym razem zagłodziłam Simke, bo zamiast ją nakarmić kazałam jej iść do pracy, bo bałam się, że ją wyrzucą.
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2011, 15:00   #153
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

To akurat sytuacja z 1. To był mój pierwszy domek. Zrobiłam rozinę i wprowadziłam ich na parcelę. Zbudowałam bryłę na całą parcelę, zrobiłam wielkie pomieszczenia, dałam drzwi i już na nic innego prawie nie miałam kasy. Moi simowie byli brudni,a mnie nie było stać na prysznic, więc zrobiłam im basen na jedną kratkę i drabinkę, żeby mogli się wykąpać. Oczywiście o im nic nie dało i mi poumierali, bo oczywiście nie umiałam burzyć ścian, więc nie miałam skąd wziąć forsy.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2011, 17:53   #154
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 208
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Mi w dwójce z reguły nie zdarzały się takie rzeczy, bo kiedy się na nią przestawiłam, miałam już TS1 w małym palcu. Za to kiedy zaczynałam przygodę z Simami miałam straszne problemy z... wstawianiem drzwi. Jako szalone dziecko (choć, jakby tak patrzeć, zbytnio się nie zmieniłam od tamtego czasu) nie przerażały mnie te wszystkie szatańskie melodyjki, ale drzwi były moim koszmarem Po prostu budując dom zostawiałam wolną kratkę na drzwi, a tu się nie da wstawić i dupa! Przy okazji dach się nie pojawiał, co mnie strasznie denerwowało, choć widać to tylko w widoku otoczenia.
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2011, 18:27   #155
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Pamiętam jak pierwszy raz zagrałam w The Sims 2. Wybierałam domek dla 2-osobowej rodziny w Miłowie. Każdy wydawał mi się za mały i cały czas wprowadzałam i wyprowadzałam simów, aż w końcu trafiłam na ten duży, biały dom w Miłowie (za dodem Przyjemniaków). Pomyśłałam sobie - tak, on jest idealny. Aż w końcu i ten wydał mi się za duży, ale nie miałam siły wyprowadzać moich simów, więc już zostali w tym domku. Najzabawniejsze było to, że najtańszy prysznic stał w korytarzyku, tuż przy wejściu do domu, miałam tylko lodówkę, jeden blat i kuchenkę oraz łóżka na zewnątrz
__________________
No, your love's not what I need
So don't give it to me
Muse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2011, 13:19   #156
Violette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Moje początki z simsami też były nieciekawe ;d Moja pierwsza rodzina składała się z rodziców i dwójki dzieci- nastolatków, których stworzyłam w Dziwnowie. Niestety kupiłam im najdroższy dom na jaki ich było stać i (jakżeby inaczej) kupiłam im drogie meble. W wyniku tego mieli w domu tylko łóżko dwuosobowe, do którego miała dostęp tylko jedna osoba bo było dostawione do ściany (myślałam że mogę przejść górą jak normalni ludzie ) i lodówkę, którą niefartownie postawiłam przodem do ściany i nie mogli z niej korzystać xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2011, 14:21   #157
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ile razy w 2 robilo sie domy smierci, eh. Pokoj z kominkiem(pozary), pokoj bez drzwii(zaglodzenie), i basen bez drabinek. Robilam po 8 simow, kodem je kopiowalam az bylo ok. 20 (a tacy brzydcy!) i wsadzalam do 'poczekalni'- takiego pokoju z najlepsza lodowka, lozkiem, kanapami itp. Teraz czuje sie jak sadystka,haha. A jak wszyscy umarli- wprowadzalam nowych! :d
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 06:19   #158
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Wiem, że może już to tu napisałam, ale przypomniało mi się jeszcze coś. Strasznie bałam się złodziei, kosmitów, zapomniałam dokupić telefon bądź klozet

To co pamiętam ogólnie.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 13:26   #159
firebolt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

To było gdy po raz pierwszy grałam w The Sims 2. Chciałam aby moja simka miała chłopaka, więc zadzwoniłam do jakiegoś mężczyzny. Niestety odmówił przyjścia i pojawił sie komunikat - "wolę zagrać w MISZUNO ze stadkiem lam". Nagle olśniło mnie - przecież taka gra jest do kupienia! Jakież było moje zdziwienie, gdy pomimo zakupu sim nie przyszedł...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2011, 16:10   #160
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Jak kiedyś jak grałam w simsy 2 to stworzyłam 3 simów i nie zbudowałam ścian tylko wstawiłam meble :p
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gafy, omyłki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023