Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2010, 21:53   #41
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja również dalej gram w TS2 i też głównie dlatego, że piszę FS. Pamiętam, że to była dla mnie wielka chwila, kiedy otworzyłam pudełko z Simsami. Byłam zachwycona tymi zdjęciami, które pojawiają się po lewej w tej grze przy instalacji. Pierwsze co zrobiłam to weszłam do Werony i zapoznałam się z historią rodziny Kapuletów. Oczywiście Julia i Romeo byli razem wbrew swoim rodzinom ;D A potem wszystkich pogodziłam, Romeo ożenił się z Julią i mieli wyjątkowo brzydkie dziecko :/ Później stworzyłam swoją pierwszą rodzinę i ona też zamieszkała w Weronie. Jakoś tak wyszło, że dość długo nimi grałam i ostatnim otoczeniem, w które weszłam było Miłowo Wcześniej zaciekawiła mnie ta historia z obcymi w Dziwnowie i wiem, że kosmitkę, córkę Paskala Dziwaka, zeswatałam z synem Jaśka i Ofelii. Później jak dostałam TS2 Na studiach postanowiłam wskrzesić rodziców Julii i historia zaczęła się od początku.
Wiem w każdym razie, że na początku wszystkie meble, domy, simowie, ich ubrania i fryzury wydawały mi się takie super wspaniałe i w ogóle. Ech... stare dzieje ^^
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2010, 12:51   #42
Coco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Oh, ah. Pamiętam jak dziś. Kiedyś, kiedy dopiero co wyszła dwójka jakoś tak niespecjalnie przejęłam się tą grą. Kuzynka próbowała mi pokazywać domy, rośliny, baseny. Mówiła o pożarach, ale nie interesowało mnie to. Po Simsy 2 sięgnęłam dopiero w maju 2009 i.. zakochałam się bez pamięci. Instalacja i telefon do przyjaciółki (bo Simsy mam pożyczone od niej): Karolina, ten kod mi nie działa! Z czasem wiadomo - szkoliłam swoje umiejętności związane z tworzeniem postaci, domów i tak dalej. I wiesz co, muszę Ci powiedzieć, że pomimo tego, że wyszła trójka wydaje mi się, że i tak najczęściej ludzie sięgają po staruszkę dwójkę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2010, 16:46   #43
Reserved
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja się bardzo zdziwiłam jak przyszła śmierć po Mortimera. Myślałam, że ona idzie do pracy !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2010, 16:50   #44
Dastina
 
Avatar Dastina
 
Zarejestrowany: 30.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 640
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Jak tylko 2 pojawiła się w sklepach namawiałam rodziców,aż w końcu moje litanie zostały wysłuchane i dostałam grę.Jak pierwszy raz ją uchomomiłam weszłam do Werony,i do rodzinki Romea , potem jakoś tak poznałam rodzinę Julii.Natsępnie w Weronie załozyłam własne familie.Wkrótce jednak przeniosłam się do Miłowa i tam też zostałam.
Wiadomo z każdym dodatkiem było coraz lepiej...
Ach..niezapomniane chwile. : ))
Dastina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 19:52   #45
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

ja nadal gram w the sims 2 pamietam jak, w 2005 roku pożyczyłam ją od brata a potem pożyczyłam nocne życie . Bardzo fajne wspomnienia związane z moja pierwsza rodzinka i pierwszymi domami zbudowanymi w the sims 2. . zgadza się, Coco ja np częściej gram w the sims 2 ponieważ w the sims 3 już, nie ma tego fajnego klimatu który był w the sims 2.

Ostatnio edytowane przez Simka18 : 23.06.2010 - 19:55
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2010, 16:52   #46
Frida20
 
Zarejestrowany: 11.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

ja w trójkę nie będe grać wole dwójkę.Przywiązałam się i myśle że nic tego nei zastąpi wiem że jest lepsza ale za bardzo lubie dwóję żeby mieć 3.to moje życie.Chyba trzy lata no może troszke mniej mojego życia.
Frida20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2010, 16:59   #47
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 291
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja po pierwszym uruchomieniu dwójki wszedłem do Ćwirów, ymmmmm jakie to było fajne
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2010, 17:30   #48
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Boziuuu... <przypomina sobie tamte czasy> Kiedy dostałem grę to od razu były problemy z instalacją i musiałem czekać cały dzień... Wówczas miałem zainstalowaną grę około 21:00 grałem tylko godzinę, bo następnego dnia szkoła... :/ Od razu podekscytowany i nieświadomy kliknąłem Miłowo, a tam jakoś bez zastanowienia w rodzinę Biedak i tak to się zaczęło... <hahaha> Pamiętam jak usilnie klikaniem, chciałem otworzyć blat, żeby z niego coś wyciągnąć dla dziecka Balbiny... Późniejsze wielkie miłowskie rody... Ech... Trójka to inna bajka, nie tak piękna i wspaniała...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 10:00   #49
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

No więc listopad 2004, odpalam The Sims 2, od jakiegos czasu juz jestem uzalezniona od The Sims ( 1), nie moge się doczekac jak to bedzie teraz i bach! Gra sie uruchamia i..... strzała prosto w serce! Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia w The Sims 2.
Od razu wprowadzilam pierwsza rodzinkę ze schowka. Byli to państwo Burb w wersji orginalnej ( Johnny, Jennifer i mala Lucy...Johnny był bratem pani Pleasent( Przyjemniak?)). Ile blędów narobiłam! Ale do dzis pamietam ten zachwyt nad ilością ciuchów przy tworzeniu simow i nad reakcją sima ktorego tworzylam, jak to sie cieszył z każdej nowej propozycji! Eh, to byly czasy!
Gram do tej pory i jest to dla mnie TA gra!
Trójke tez mam i nawet pierwszy dodatek; przez rok sie męczylam żeby dac tej grze szanse i w końcu zrezygnowalam. Wg mnie trójka jest sztuczna ( wyraźnie chodzi EA o zarabianie duuuużej kasy!) a simy sa po prostu ochydne, obłe, obślizgłe.( 3 x o!)
Zupelnie nie porównywalne do moich ślicznych dwójkowych simów!
A poza tym dwójka ma jeszcze tyle nie sprawdzonych opcji i ciagle jeszcze mnie zaskakuje!
Zatem simsujmy dalej!
Pozdrawiam.
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 19:37   #50
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

O tak pierwsze meblowanie domku było ekstra, ale zachwytu jakiego doznałem wchodząc do trybu tworzenia rodzin nie zapomnę chyba wcale i te okolice i ta grafika... to było coś.
Tak jak osoba wcześniej uważam że sims 3 są okropne - takie pulpety...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023