Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2012, 16:02   #1
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!


Zespół The Sims zapowiedział dzisiaj nowe akcesoria, które już niebawem zagoszczą w naszych grach. Zawartość może niektórych zszokować, tak jak cena...

Zacznijmy od początku. Opis produktu przedstawiamy wam tutaj. (co prawda był on już dostępny w innym temacie ale jest to tłumaczenie oficjalne od zespołu The Sims).

-Daj swoim Simom słodki i energiczny styl Katy Perry. Pakiet The Sims™ 3 Słodkie niespodzianki Katy Perry zawiera szeroki wybór obiektów dekoracyjnych, mebli oraz, oczywiście, fantastycznych strojów i fryzur! Te wesołe elementy wyposażenia, dekoracje i ubiory, zainspirowane ubraniami i rekwizytami używanymi przez rzeczywistą Katy, dodadzą szczyptę słodkiego stylu życia Twoich Simów. Znajdziesz tu więcej obiektów niż kiedykolwiek wcześniej, a Twoi Simowie będą się cieszyli także trzema, całkowicie nowymi, spektakularnymi lokalami, włącznie z popularnym miejscem spotkań, parkiem miejskim oraz basenem publicznym – wszystko to wyposażone w smakowitym stylu Katy Perry!
-Osłódź Simom życie inspirowanymi Katy Perry obiektami, od gitary w kształcie babeczki, przez słodkie sprzęty placu zabaw, do smakowitych drzew z watą cukrową i nie tylko.
-Zmień domy i otoczenie swoich Simów w słodką Candyfornię, używając wymyślnych i kolorowych elementów wystroju i dekoracji.
-Ubieraj swoich Simów w wiele nowych strojów i fryzur, w których będą wyglądać naprawdę smakowicie.
-Przemień otoczenie za pomocą trzech, gotowych lokali, które wspaniale dodadzą szczyptę stylu Katy Perry miastu Twoich Simów.
-Ciesz się piątkiem ze swoimi Simami – otrzymaj ekskluzywną wersję przeboju Katy Perry, śpiewanego w simlish!
-To więcej niż pakiet akcesoriów! Tylu słodkich obiektów i strojów nie było jeszcze w jednym pudełku. A do tego masz trzy nowe miejsca do odwiedzenia!


Cena tych akcesoriów wynosi 59 zł!! Jest to aż 20zł drożej, niż byśmy kupowali poprzednie dodatki. Zamówienie przedpremierowe można składać już na polskim oddziale Origin, a premiera Słodkich Niespodzianek jest 8 czerwca! Jesteście zadowoleni z takiego dodatku, czy uważacie, że był to dobry wybór?

źródło : simy.pl

Taki kicz 20 złoty drożej od poprzednich, wiele lepszych akcesorii ??
Chyba coś im nie wyszło. Płacimy za dodatek, czy image słynnej, utalentowanej () piosenkarki ?? To już Szybka Jazda od tego jest lepsze, wiele lepsze.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2012, 17:09   #2
sebi27
 
Avatar sebi27
 
Zarejestrowany: 08.06.2010
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 211
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

rzygam tęczą denna zapowiedz dennych akcesorii katy mogła się ograniczyć tylko do jednego dodatku i te akcesoria mi się nie podobają oby to był koniec katy w simsach
__________________
https://www.thesims3.com/mypage/sebek27 - Mój profil na stronie the sims 3
PS.SŁUCHAJCIE BLACK EYED PEAS !!!
sebi27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2012, 18:11   #3
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Proszę powiedzcie, że to Prima Aprilis jakiś opóźniony. kto to w ogóle jest Kate Parry?
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2012, 18:28   #4
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

http://thesims.ea.com/katyperry <--Jakże słodziaszne zdjęcia akcesorii.

Powiem Wam, że to tylko nasze forum jest takie dziwne i nie ubóstwia tego dodatku. Jak czytam komentarze na fb to wszyscy się cieszą i uważają, że to jest super. -_-
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2012, 20:47   #5
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Tak, Katy Perry na facebook'u także potwierdziła całą sprawę.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2012, 22:54   #6
anulqa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

To 20 złotych więcej pewnie uteirdziło większość graczy w swoim postanowieniu NIE KUPIENIA tego badziewia. Co to ma być? Następne akcesoria to będzie dla odmiany "The Sims 3 Mroczne Tejemnice Marilyna Mansona? To chyba jakiś żart.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2012, 23:15   #7
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Nie mam nic do tej kobiety, ma ładny głos, chociaż muzę gra nie w moim stylu. Ale czy naprawdę musi włazić z brudnymi butami do Simsów!? Fani tej babki i Simsów pewnie to kupią, ja na pewno nie. Sama jednak nie wiem czy się cieszyć czy smucić, na Simsy wydałam już sporo kasy, więc te akcesoria zaoszczędzą mi kasę, jeśli następny dodatek będzie o magii, to znowu zaoszczędzę, jednak chyba wolałabym nie zaoszczędzać, a za to mieć dobre akcesoria i dobry dodatek...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2012, 11:41   #8
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

NOWA PORCJA ZDJĘĆ



Na oficjalnej stronie The Sims 3 pojawiły się nowe zdjęcia, promujące kolejne już akcesoria: Słodkie Niespodzianki Katy Perry! Zapraszamy do oglądania!

Zdjęcia przedstawiają wszystkie ubrania, które ukażą się w nowych akcesoriach, ale także meble oraz nowe parcele. Zapraszam do oglądania




































źródło: simy.pl
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2012, 12:00   #9
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Nie powiem, te stroje nawet fajne, bo z teledysku "California Girls" a ja chciałam do niego nakręcić teledysk w ts3 właśnie, no. I fryzurki nawet ładne też są.
To wszystko jednak za bardzo mnie przytłacza.
Kiedy widzę te zdjęcia i cenę nasuwa mi się kolejny argument, przez który nie gram już w simsy.
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2012, 12:02   #10
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Niesamowite, z tego śmietnika dodatków spodobał mi się aż jeden ciuch(!). Ta długa, czerwona suknia jest bardzo ładna. Jest po prostu stworzona by wepchnąć w nią Bellę Ćwir.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023