Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 3: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.08.2014, 13:27   #1
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Hej W końcu przekonałam się do zagrania w The Sims 3 Od lat namiętnie gram w dwójkę, mam ponad 30GB dodatków które pozwoliły mi stworzyć możliwie jak najbardziej realistycznych simów i ich otoczenie. Poradzę sobie ze znalezieniem różnych rzeczy do trójki, ale mam listę must-have bez których nie wyobrażam sobie gry i nie wiem gdzie ich szukać, bo do wczoraj w ogóle nie interesowałam się blogami i stronami z dodatkami do TS3 Ktoś pomoże?

- skiny semi-realistic, najlepiej defaulty
- nose-masks i wszelkie inne detale do dopieszczania simowych twarzy - pory na skórze, zmarszczki, pieprzyki, doliny łez itd.
- FRYZURY, szukałam włosów z teksturami Pooklet do trójki, ale widzę że prawie nikt ich nie robi Chodzi mi o takie fryzury jakie można było znaleźć na HypnotizedSims
- ubrania, ubrania, ubrania. Jakby ktoś mógł mi podać ze 2-3 blogi z dobrze zrobionymi ubrankami, dalej już sobie poradzę
- moje małe marzenie - ubrania z XIX wieku, pełno ich jest do dwójki na All About Style, ale do trójki prawie nic nie zrobili Zależy mi na ubraniach codziennych, piżamach, strojach kąpielowych itd, no wszystko, i fryzury też. Chcę mieć historyczne otoczenie, takie jak mam w dwójce

Mody ułatwiające życie:

- Insimenator do trójki! Jestem upośledzona bo nigdzie nie mogę go znaleźć

- mod na realistyczne oświetlenie z zachodami i wschodami słońca (o ile pamiętam Numenor zrobił coś takiego do dwójki, a od kilku tygodni MTS mi się nie ładuje i nie mogę tego poszukać :/). Znalazłam coś takiego: http://brntwaffles.tumblr.com/tagged/lighting-mod . Da podobny efekt?

- mod na cieplejsze światło emitowane przez większość maxisowych lamp

- może jakiś mod na jeszcze większe przyśpieszenie akcji w grze? Simy w trójce są jakieś strasznie powolne, kąpią się po 2-3 godziny, ja nie wiem

Dziękuję za wszelką pomoc!
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.

Ostatnio edytowane przez LovettBon : 27.08.2014 - 13:31
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2014, 14:01   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Co do skinów, to nie wiem do końca o jakie ci chodzi ale te są bardzo fajne. Być może te też ci się przydadzą.
Maski na nos: 1 | 2
Inne detale twarzy znajdziesz na blogu Tify.
Co do retekstur, to np. tu są włosy z teksturą Pooklet'a, ale nie wiem czy o to dokładnie ci chodziło.
Co do ubrań możesz znaleźć ich pełno no TSR, ale tu jest strona, gdzie codziennie pokazuje się nowe CC do trójki, może trochę tu poszperasz?
Co do ubrań z XIX wieku, to nie mam pojęcia gdzie takie znaleźć.
Nie wiem na czym dokładnie polega Insimenator, bo do trójki go nie ma, ale polecam mody Nraasa, szczególnie Master Controller i Overwatch.
Co do modów na oświetlenie, to nie ma ich wiele, a brnt robi je najlepsze (wg mnie). Ale znam jeszcze ten.
Co do akcji w grze raczej nic nie zrobisz, ewentualnie możesz uzbroić się w FPS limitter i 3booter, sprawiają, że gra szybciej się ładuje i mniej się tnie.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 14:22   #3
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Co do skinów, to nie wiem do końca o jakie ci chodzi ale te są bardzo fajne. Być może te też ci się przydadzą.
Maski na nos: 1 | 2
Inne detale twarzy znajdziesz na blogu Tify.
Co do retekstur, to np. tu są włosy z teksturą Pooklet'a, ale nie wiem czy o to dokładnie ci chodziło.
Co do ubrań możesz znaleźć ich pełno no TSR, ale tu jest strona, gdzie codziennie pokazuje się nowe CC do trójki, może trochę tu poszperasz?
Co do ubrań z XIX wieku, to nie mam pojęcia gdzie takie znaleźć.
Nie wiem na czym dokładnie polega Insimenator, bo do trójki go nie ma, ale polecam mody Nraasa, szczególnie Master Controller i Overwatch.
Co do modów na oświetlenie, to nie ma ich wiele, a brnt robi je najlepsze (wg mnie). Ale znam jeszcze ten.
Co do akcji w grze raczej nic nie zrobisz, ewentualnie możesz uzbroić się w FPS limitter i 3booter, sprawiają, że gra szybciej się ładuje i mniej się tnie.
Dzięki dzięki dzięki!
Znalazłam już fryzurki na blogu Anubis360, właśnie o takie mi chodzi

Zmartwił mnie brak Insimenatora A cokolwiek, jakiś przedmiot albo hack dzięki któremu mogę dowolnie simów postarzać i odmładzać, zabijać, dodawać i odejmować im miliony z budżetu itd?
Ooo, i może jeszcze coś wydłużającego życie simów! Żeby dorosły nie zmieniał mi się w emeryta po 20 dniach tylko np. po 40
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 14:52   #4
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Życie simów możesz regulować w opcjach (ale ustalasz wiek całej grupy wiekowej, a nie konkretnego sima). Nie znam się za bardzo na Master Controllerze i Overwatchu (ten pierwszy miałam bardzo krótko - przez niego wywalało mnie do pulpitu, a tego drugiego nigdy nie używałam), ale wydaje mi się, że dodają podobne opcje co Insimenator (choć bez przedmiotów). Warto zajrzeć do poradników
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 15:14   #5
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Życie simów możesz regulować w opcjach (ale ustalasz wiek całej grupy wiekowej, a nie konkretnego sima). Nie znam się za bardzo na Master Controllerze i Overwatchu (ten pierwszy miałam bardzo krótko - przez niego wywalało mnie do pulpitu, a tego drugiego nigdy nie używałam), ale wydaje mi się, że dodają podobne opcje co Insimenator (choć bez przedmiotów). Warto zajrzeć do poradników
O, o tym wieku to nie wiedziałam Będę się uczyć, strasznie ciężko jest mi się przestawić na trójkę. Nie wiedziałam, że dwójka i trójka aż tak się różnią
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 15:19   #6
monkey
 
Avatar monkey
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Kod testingcheatsenabled też ma dużo możliwości, min. możesz edytować sima w CASie podczas gry, od podstaw - wiek, płeć, wygląd, cechy.
monkey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 15:30   #7
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał monkey Zobacz post
Kod testingcheatsenabled też ma dużo możliwości, min. możesz edytować sima w CASie podczas gry, od podstaw - wiek, płeć, wygląd, cechy.
A da się nim łatwo schrzanić grę tak jak TS2 boolpropem? Wpisałam ten kod i widzę, że jest dużo mniej opcji niż w TS2 więc istnieje szansa, że żółtodziób nie zepsuje sobie gry, ale wolę się upewnić
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 15:36   #8
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Overwatch służy do "przeglądu" otoczenia - wyłącza telewizory i wierze stereo, "odkłada" samochody na swoje miejsca, resetuje "zatrzymanych" miastowych. Master Controller służy - jak nazwa mówi - do kontroli simów i otoczenia. Za jego pomocą można, np. w dowolnej chwili edytować simów w CASie (miastowych również), do resetu simów i przedmiotów w razie lagów, edycji ukrytych opcji w grze. Mogłabym tego wymieniać jeszcze mnóstwo, ale myślę, że jeśli go zainstalujesz, to sama zobaczysz wszystkie opcje.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 16:00   #9
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał LovettBon Zobacz post
A da się nim łatwo schrzanić grę tak jak TS2 boolpropem? Wpisałam ten kod i widzę, że jest dużo mniej opcji niż w TS2 więc istnieje szansa, że żółtodziób nie zepsuje sobie gry, ale wolę się upewnić
Co do tego kodu to nie radzę używać go za często (gra mi się psuła dopóki nie przestałam go używać). I lepiej uważać z tą zmianą wieku. Postarzać można za pomocą tortu, ale jeśli chodzi o odmładzanie w CASie (np. z wieku dorosłego do dziecka) to czasem mogą wyjść rozciągnięte potwory. W dodatku pokolenia dochodzi stół chemiczny, gdzie po pewnym czasie można stworzyć eliksir odmłodzenia, który sprawia, że sim, który ten eliksir wypije cofa się do początku młodego dorosłego.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2014, 16:20   #10
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Co do tego kodu to nie radzę używać go za często (gra mi się psuła dopóki nie przestałam go używać). I lepiej uważać z tą zmianą wieku. Postarzać można za pomocą tortu, ale jeśli chodzi o odmładzanie w CASie (np. z wieku dorosłego do dziecka) to czasem mogą wyjść rozciągnięte potwory. W dodatku pokolenia dochodzi stół chemiczny, gdzie po pewnym czasie można stworzyć eliksir odmłodzenia, który sprawia, że sim, który ten eliksir wypije cofa się do początku młodego dorosłego.
Czyli lepiej nie używać

Szukałam odpowiednika maxmotives do trójki i nie ma Wszystkie porady brzmiały "wpisz testing... i edytuj potrzeby ręcznie". No ale skoro kod psuje grę to co mam zrobić? A ja bez maxmotives nie potrafię żyć i grać :<
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023