Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2014, 21:01   #61
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Stephen i Reaves są do siebie trochę zbyt mocno podobni (nos, oczy, usta, brwi). No chyba, że to jakaś rodzina
U Pana S. nie podoba mi się fryzura. Włosy Pana R. nie są złe, ale tak trochę zabawnie wyglądają, szczególnie przy końcach. Są takie...puchate? Nie wiem jak to odpowiednio ująć. Z kolei Sheila jest bardzo ładna.
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2014, 16:56   #62
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Reaves jest genialny! Poproszę takiego chłopaka w realu Coraz lepiej wyglądają Twoje simy!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2015, 00:01   #63
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Jeju, temat leży i zdycha, posucha kompletna, żadnych nowych cudaków do simowego cyrku. Ach, wybaczcie mi ten zastój! Niestety miałem ku temu powody - podczas przenoszenia simsów z komputera na laptopa popsuł mi się folder z dodatkami, co zaowocowało straconymi danymi. Nic takiego złego, bo w trójkę właściwie nie gram, ale przez to potraciłem swoje ciuchy, fryzury i suwaki no i trochę się zniechęciłem do gry, bo z kolei dwójka i jedynka dobrze się przeniosły.
W każdym razie dzisiaj znowu zainstalowałem trójkę, bo coś poczułem ochotę na pogrzebanie w tym dziwnym, nieprzyjemnym CAS, w którym prawie nie ma sensownych opcji(nie to co bodyshop). Z jakiegoś powodu połowa suwaków nie chce mi działać, mimo że mam chyba dokładnie ten sam hack co kiedyś(MasterController), ale byłem dzielny i uznałem, że w takim razie spróbuję podziałać w tym ograniczonym edytorze. W związku z tym uznałem, że może pokażę, nad kim teraz pracuję. Wybaczcie skąpą prezentację(ledwo jedna, uboga fotka!), no ale sami rozumiecie - trójka praktycznie czysta i pełna problemów.


Chciałem, żeby miała bardziej zaokrągloną twarz od poprzedniczek, zrezygnowałem też z próby przerobienia trójkowych simów na dwójkowe. Ponadto trochę poszerzyłem nos, bo Xillei chyba zawsze na to narzeka(mam nadzieję, że powyższy okaz nosa cię zadowoli).
Doprawdy nie wiem, jaka kreacja mogłaby jej pasować. Z jednej strony wydaje się taka ułożona i niewinna - koronki i takie sprawy. Z drugiej coś czuję, że kilka zmian i mogłaby wyjść z niej niezła jędza, a takie znacznie bardziej lubię.
Jakiś tam szczątkowy makijaż jest, chociaż przyznam, że w przypadku TS3 lubię minimalistyczne tapety.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 18.01.2015 - 00:08
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2015, 13:24   #64
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Może być pobrał jakieś soczewki? Np. na tublrze brntwaffels możesz znaleźć dwójkowe soczewki przerzucone do TS3.

Simka jakoś mnie nie powala. Jest nijaka. Moim zdaniem nadal ma nieco kwadratową szczękę, może przesuniesz suwak "kształt szczęki" bardziej w prawo? Oczy są w porządku, ale też mnie nie zachwycają. Nosek i ustą są ładne, nie mam zastrzeżeń.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2015, 20:56   #65
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Całkiem ładna, ma taką sympatyczną twarz, choć też mam wrażenie, że nieco nijaką. Mimo to mi się podoba, jej usta bardzo fajnie wyglądają. Z pewnością jednak poszukałabym dla niej innej fryzury, nie jestem pewna, czy ta tak do końca pasuje.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023