Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.09.2012, 19:56   #11
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Cytat:
Napisał easey Zobacz post
sim wydaje mi się za chudy oczy mi się nie podobają, włosy i ich kolor, oraz zarost tak to w porządku.
Popieram w 100%, miałem () napisać to samo, więc zacytuję Alutkę. Ale widzę poprawę, oby tak dalej!

I nie masz za co przepraszać, spodziewałem się, że będę mylony
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.09.2012, 14:03   #12
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Ty masz chyba problem z proporcjami, ale naprawimy to

Oczy są nienaturalnie duże, oraz są nisko osadzone.
Jego nos ma za dużą masę.
Usta napuchnięte jadem kiełbasianym.
Facet jest za chudy. Ma anoreksję?
Jego styl...
Ta duża głowa wygląda śmiesznie w zestawieniu z kruchutkim ciałkiem

Jakość zdjęć - jest lepiej

No cóż, facet nie powala urodą, ale widać znaczną poprawę.
Nie jest tragicznie, ale dobrze też nie
Na zachętę dam Ci 5,5/10
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2012, 15:15   #13
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Mileny

To jeden z najbardziej antymęskich simów jakich widziałam.
Jest na tyle zniewieściały, że wygląda jak kobieta przebrana za faceta z doklejonym zarostem. Jest zdecydowanie za chudy i za drobny. Nie podoba mi się całkoształt. Jestem na nie.
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 18:13   #14
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Czy Ty zbyt poważnie podchodzisz do gry? Sims to domek dla lalek i się nim bawisz jak Kenem od barbie to są lalki i tak mogą wyglądać, męski to może być tylko prawdziwy mężczyzna a nie lalki z Sims. Wiem, że niektórzy starają się nadać jak największej realności ( skiny ) ale to i tak są lalki. Słodkie i urocze.
Za to je kochamy. Postaram się wstawić sima bardziej realnego.
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 18:17   #15
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Mile, dla jednej osoby Simsy to zabawa w domek dla lalek, a dla innej w prawdziwe życie - jednemu podobają się sztuczne i plastikowe postacie, drugiemu te realne. My oceniamy Twoich Simów z naszego punktu widzenia i ani Ty nie możesz nam narzucić swojego, ani na odwrót.

Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś

Czekam na kolejną porcję - mam nadzieję, że będą dużo lepsze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 18:24   #16
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Mileno, dlaczego się burzysz? My wystawiliśmy opinię. ZNÓW nam narzucasz swoje zdanie. Powinnaś napisać, że miałaś na celu stworzenie go takiego plastikowego
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 18:52   #17
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Cytat:
Napisał Kestrel Zobacz post
To jeden z najbardziej antymęskich simów jakich widziałam.
Jest na tyle zniewieściały, że wygląda jak kobieta przebrana za faceta z doklejonym zarostem. Jest zdecydowanie za chudy i za drobny. Nie podoba mi się całkoształt. Jestem na nie.
Zgadzam się. Nie wiem po co się burzysz. Skoro dodajesz tutaj swoich simów to musisz być przygotowana na wszelki rodzaj krytyki. Piszemy tu to co dostrzegamy, a ty za pomocą naszych rad próbujesz się poprawić.
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 08:25   #18
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Czy Ty zbyt poważnie podchodzisz do gry?
Oczywiście, że nie. Simsy to TYLKO gra i chyba wszyscy o tym wiedzą (choć wydaję mi się, że póki co to ty podchodzisz do nich zbyt poważnie), co nie znaczy, że nie można przez to robić realnie i ŁADNIE wyglądających simów ^^
Jeżeli spodziewasz się, że dostaniesz tutaj same pochlebne opinie wynikające z samego faktu, że raczyłaś łaskawie podzielić się z nami swoim tworem, to może lepiej od razu daruj sobie zamieszczanie simów, bo robiąc to MUSISZ być przygotowana na krytykę; nie ma możliwości podpasowania każdemu. Zamiast burzyć się jak obrażalskie dziecko, poprostu ją przyjmij i pogódź się z tym, że komuś może nie podobać się twój sim.

Ostatnio edytowane przez Kestrel : 12.09.2012 - 08:37
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2012, 18:00   #19
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Nie spodziewam się, że dostanę tutaj same pochlebne opinie wynikające z samego faktu, że raczyłam łaskawie podzielić się z Wami swoim tworem, dlatego, że nie robię tego łaskawie tylko chcę i zależy mi na Waszej opinii i jestem przygotowana na krytykę; wiem, że nie ma możliwości podpasowania się każdemu. Nie burzę się jak obrażalskie dziecko, po prostu ją przyjmuję i pogodziłam się z tym, że komuś może nie podobać się mój sim.
Jestem osobą bardzo ugodową i chcę z każdym żyć w przyjaźni, chodziło mi o to, że sima nie można nazwać męskim nigdy nie będzie go można nazwać męskim bo to jest lalka - ładny, śliczny a nawet przystojny ale i tak pozostanie laką, być może ja mam inne pojęcie czegoś męskiego - to jest coś bardziej sexi i żaden nawet Robert Moore stworzony przez Myrtek tego nie może zapewnić - tak ja uważam.
Przepraszam Krestel jeżeli poczułaś się poruszona i może nawet obrażona, tylko wyraziłam swoje zdanie, być może użyłam złych słów, naprawdę nie chciałam.
Zaczęłam grać w Sims trochę z nudów i trochę z ciekawości symulacji życia, nie spodziewałam się, że istnieje aż tak aktywne tutaj forum i istny świat żyjący wokół tego.
Czytając wszystkie opowieści uświadomiłam sobie ile siły i energii ludzie poświęcają tej grze.
Na prawdę podziwiam wszystkich którzy tworzą świetne simki i simów a już tych co tworzą niezależne ciuchy i obiekty to mistrzostwo świata w porównaniu z twórcami EA.
Nie chcę przedłużać i Wstawiam tylko twarz simki i sima żeby się dowiedzieć od Was w jakim iść kierunku, bo chcę coś z nią i z nim zrobić ale nie wiem jak twarz jest jakaś kwadratowa takie mam wrażenie. Proszę o odpowiedź.


Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2012, 18:18   #20
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy Mileny

Simka jest ładna, gratuluję, idziesz w dobrym kierunku Jedyne, co mi się nie podoba, to usta (mogłyby być bardziej rozciągnięte, szersze), oczy (są wielkie ;O) i makijaż (w pierwszej Simce był przesadzony, ale tutaj jest go za mało). Mogę postawić ocenę 5-6/10, pracuj dalej.

Sim jest jeszcze gorszy niż poprzedni, aż zbyt lalkowaty, jak to mówisz. Wygląda, jakby interesowali go wyłącznie mężczyźni. I jeszcze te kolczyki? Masakra... O damskich włosach nie wspomnę. Ogólnie wygląda jak kobieta. Ponadto nie podobają mi się brwi. Jemu mogę postawić -1/10, wybacz

Myślę, że mogłabyś zająć się tworzeniem Simek - faceci Ci nie wychodzą.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023