Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.11.2013, 13:20   #11
astoria
 
Avatar astoria
 
Zarejestrowany: 15.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Archaical

pierwsza - ladny ksztalt twarzy i ust, tragiczne wlosy, oczy i brwi, ogolnie brzydka, nie podoba mi sie, wyglada sztucznie. tylko ubranie na plus, pasuje jej
druga - o niebo lepsza, ale usta sa za male i sa zbyt wysoko polozone, przez co podbrodek jest za wysoki. ladne wlosy, nie podoba mi sie tym razem ksztalt twarzy, kanciasty jakis, no i ubranie pozostawie bez komentarza
sim - jedno, wielkie, czerowne NIE, wszystko jest nie tak, od podbrodka, przez nos, az do wlosow. po prostu Ci nie wyszedl, ale nie martw sie - sama mam z tym problem, hahah
poprawiona wersja Miriam jest ladna! dalabym tylko inna szminke, ciemniejsze wlosy i obnizyla brwi, nadal sa za wysoko. no i tak sukienka...... nie, bleh.

ogolnie nie jest jakos tragicznie, ani wspaniale, idealnie przecietni simowie. mysle, ze przydalyby sie jakies prezentacje, ladniejsze zdjecia - lepiej by sie ocenialo, moze i oceny bylyby lepsze~
astoria jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.11.2013, 21:53   #12
angeeeelika
 
Zarejestrowany: 22.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Archaical

Mi się podobają wszystkie simki ;3(może dlatego że lepszych nie zrobię ;p)
Życzę powodzenia w dalszej pracy bo coraz lepiej <3
angeeeelika jest offline  
stare 30.11.2013, 23:06   #13
Archaical
 
Avatar Archaical
 
Zarejestrowany: 21.04.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By Archaical

Dziękuje za szczere opinie ,chciałabym teraz dla odmiany dodać Louise:
[IMG]http://i39.************/2uyg6qc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.************/2wc2nmc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.************/2mrh1l4.jpg[/IMG]
Bardzo przepraszam za zdjęcia oraz ich jakość,jestem jak na razie zielona w tych sprawach więc można mi chyba wybaczyć

Ostatnio edytowane przez Archaical : 30.11.2013 - 23:11
Archaical jest offline  
stare 01.12.2013, 11:54   #14
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: By Archaical

W końcu podobają mi się brwi, ale mogłyby być położone nieco niżej. Oczy też są OK. Ładny nos, ma ciekawy kształt, mógłby być trochę szerszy, ale to tylko taka luźna sugestia. Osobiście popracowałabym nad ustami i owalem twarzy. Te pierwsze, mimo że nie są najgorsze, to mają pospolity kształt (na TS3 oczywiście) i lepiej byłoby gdyby były położone nieco niżej, a szczęka mogłaby być położona wyżej, wtedy jej buzia byłaby bardziej proporcjonalna (wybaczcie mi powtarzanie słowa "proporcjonalność" w co drugim poście dot. simów, ale to już takie małe zboczenie umysłu ścisłego ).
Ciuchy średnio mi się podobają, tj. fryzura - myślę, że nie do końca do niej pasują.

Jak ja dawno nie widziałam sima (simki tym bardziej), który ma krąglejszą sylwetkę, że tak się wyrażę. Za to mały plusik, bo to coś innego niż simki, które w realnym świecie miały 175 cm wzrostu i 40 kg wagi.
__________________
Hebe jest offline  
stare 17.12.2013, 18:13   #15
Archaical
 
Avatar Archaical
 
Zarejestrowany: 21.04.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By Archaical

Dziękuje za ocenę,co do brwi to były chyba obniżone do maximum.Wydaje mi się że nos i tak już jest za szeroki XD.Rzeczywiście usta może i są "pospolite" ale jednak boję się że czasami mogę z czymś przesadzić i będą wyglądać okropnie.Wiem że fryzura nie za bardzo do niej pasuje,ale to chyba jest jedyna która najbardziej do niej pasowała ze wszystkich które miałam w grze,mam nadzieję że zaczynam robić postępy w tworzeniu simów .Teraz chciałabym pokazać kolejną simkę,bardzo długo zwlekałam czy ją tutaj wstawić czy nie.Mam nadzieję że podjęłam słuszną decyzję
Samantha:



Może ktoś się pokusi o ocenę <: ?

Ostatnio edytowane przez Archaical : 17.12.2013 - 19:22
Archaical jest offline  
stare 18.12.2013, 02:38   #16
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Archaical

Cytat:
Napisał Archaical Zobacz post
[...] co do brwi to były chyba obniżone do maximum.
Nie istnieje coś takiego jak "maksimum". Istnieją tylko slider hacki.
Nie bój się przesadzić. Jeśli nie przesadzisz, nigdy nie nauczysz się tworzyć unikalnych, dopracowanych do perfekcji simów. To nie konkurs z tylko jedną szansą, zawsze możesz poprawić, nieprawdaż? Nawet tysiąc razy, jeśli chcesz.

Co do Samanthy... w sumie nie wiem, co o niej powiedzieć. Nos jej prawie wchodzi na górną wargę (to samo zresztą dotyczy Louise), warto byłoby go odrobinę podnieść, bo zakładam, że to nie był zamierzony efekt. Poza tym ciężko cokolwiek na pewno o jej twarzy powiedzieć, biorąc pod uwagę dobór zdjęć. Rażących uchybień w każdym razie nie widzę.

[subiektywna uwaga osobista] Matowe retekstury to zło. [koniec subiektywnej uwagi osobistej]
Xillei jest offline  
stare 31.12.2013, 12:52   #17
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Archaical

Miriam - nie jest zła, ale ma chyba za małe oczy, co sprawia, że wygląda na znużoną, śpiącą.

Lucia - prześliczna! Ciut bym jej zmniejszyła podbródek i byłaby idealna

Joshua - niezły jest. Mimo, że to nie mój typ, to mi się podoba

Poprawiona Miriam - metamorfoza wyszła jej na dobre - jest ładniejsza.

Louise - całkiem niezła simka plus size Ma taki grecki typ urody. Brwi do wymiany, moim zdaniem i ciuszki.

Samantha - hm... nie jest zła. Z urodą jest na pograniczu Amy Winehouse i Peggy Bundy (na ostatnim zdjęciu to cały styl ubierania Peggy ).
__________________
Searle jest offline  
stare 23.01.2014, 21:48   #18
Archaical
 
Avatar Archaical
 
Zarejestrowany: 21.04.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By Archaical

Dziękuję za oceny! .Dawno już nic nie wstawiałam,więc chcę pokazać wam nową simkę,miał wyjść elf ale nie wiem czy mi się udało.Jest bezimienna ponieważ nie miałam pomysłu na imię .Zapraszam do oceny
[IMG]http://i39.************/2dtof9x.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.************/vpkw8i.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.************/14v1p9y.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.************/jhtzip.jpg[/IMG]
Archaical jest offline  
stare 24.01.2014, 08:58   #19
Kafelove
 
Avatar Kafelove
 
Zarejestrowany: 19.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: By Archaical

Mnie się bardzo podoba Louise. Taka... Słodziutka kluska :3
Co do bezimiennej, ładna, ale trochę mi się sukienka nie podoba (subiektywne odczucie, nie lubię asymetrycznych kiecek xD). Jest takim... Słodkim niewiniątkiem i może też nadaj jej takie imię? Na przykład Maggie, albo coś takiego...
__________________
Mój blog <KLIK>


PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA NA SIMÓW!!!
Kafelove jest offline  
stare 24.01.2014, 12:04   #20
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Archaical

Fajnaaaa Strasznie podoba mi sie jej stroj i buty! Lubie takie polaczenie
Ma fajny makijaz, i fryzura jest boska! no i duzy + za kolor wlosow Ogolnie prezentacja ladna i estetyczna, naprawde mi sie podoba I fajne pozy, zapraszam do siebie
yrvie jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023