Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.02.2013, 20:22   #1021
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Nie mówiąc o tym, że nie wszyscy chcą
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2013, 16:23   #1022
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Nie mniej jednak większość osób siedzi tutaj z ,,sentymentu" warto by nad tym pomyśleć,
w końcu chodzi o jakże szczególny adres www thesims.pl
 
stare 24.02.2013, 20:35   #1023
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Taak, wiem, jestem szybka i wiem, że to wersja beta, ale zazwyczaj wersje beta są właśnie po to, by można było znaleźć błędy, więc tadaaa:
http://i.imgur.com/8QKe3eW.png
Nowe zmiany nie są dostosowane do wszystkich rozdzielczości, nie dałoby się zrobić tych obrazków po prostu z przezroczystym tłem? Wtedy by na siebie nie nachodziły. Taka drobna rada
__________________

Meryam jest offline  
stare 29.03.2013, 23:12   #1024
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Cały ten temat, to jakiś żart O.o Hotlink, za hotlinkiem. Za czasów Liv za łamanie regulaminu chociażby w offtopie dostawało sie warna (czasem nawet z punktami). A teraz? użytkownicy se pozwalają. jak nie chce im sie wrzucać na swojego imgura/tumbrla/what ever to niech dają linki. może sie za to zabierzcie. Nie, żeby dawać od razu po 10 punktów, ale warn bez punktów byłby jak najbardziej na miejscu, albo chociaż PRIV do tych użytkowników. Choć są i tacy, którzy notorycznie łamią tam regulamin robiąc hotlinki. Tu już z nicków wymianiał nie będę, ale w moderce macie napisane co i ja. Może jak napisze tu, to weźmiecie sie do roboty.
Pozdrawiam, Kenny
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 03.04.2013, 14:43   #1025
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Ok, to już jest śmieszne. Awaria za awarią, każda dłuższa od poprzedniej. W końcu będziemy musieli czekać miesiące na kolejne uruchomienie forum. Mówiłam wcześniej o przeniesieniu forum na inny serwer bądź założeniu nowego forum, to nie, źle. Ja osobiście jednak wolałabym, żeby było przynajmniej "forum awaryjne", na takie przypadki.
__________________

Meryam jest offline  
stare 03.04.2013, 15:34   #1026
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Widzę, że nareszcie jest zabezpieczenie przed botami. Grzebiac w panelu użytkownika zauważyłam pytanie "ile jest 1+1". Nie spodziewałam się, że uda się wprowadzić jakąś blokadę przeciw botom

@Kenny bardzo ładnie widać, jak moderatorzy DBAJĄ o offtop. Jeśli nic z tym nie zrobiono, to rozumiem, że MOŻNA hotlinkowac? Wcześniej nie zwracalam uwagi na to, ale już zamieniam na linki obrazki w swoich postach
__________________
Laselight jest offline  
stare 03.04.2013, 16:32   #1027
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Cytat:
Za czasów Liv
xD
"Za czasów Liv" warny leciały niemal - w porównaniu z tym, co jest obecnie - za każde złamanie regulaminu.
Trudno wymagać od administracji, żeby nagle stali się mną (bo rozumiem, że "czasy Liv" nie były wcale takie najgorsze jeśli chodzi o trzymanie porządku na forum), ale z drugiej strony - regulamin jest od zawsze ten sam. Zmienia się tylko sposób jego przestrzegania.

Nie zaglądam do tego działu, ale cała sprawa dziwi mnie tym bardziej, że offtop ma swojego własnego moderatora, poza tym jeden z adminów też tam przesiaduje.
No i na innych forach wręcz tępi się hotlinkowanie...
Liv jest offline  
stare 03.04.2013, 17:34   #1028
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

I dodam jeszcze, że wspomniana przez Liv osoba na początku swojej "kadencji" zaciekle walczyła z hotlinkami, aż się ludzie oburzali za warny
Co się zaś tyczy tych awarii, to także uważam, że to przestało być fajne :/
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 03.04.2013, 17:53   #1029
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Wlasnie chcialam powiedziec o tych awariach...co one tak czesto wystepuja po kilka dni nawet? Nie da rady przeniesc forum na inny serwer albo po prostu zalozyc nowe? Nie ma az tyle z tym roboty, wiec nie widze w tym problemu...;/
eyvee jest offline  
stare 03.04.2013, 18:22   #1030
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Uwagi dot. działania forum

Może nie ja powinnam pisać tu taki post ale napiszę.

Dla niektórych to wszystko takie proste, pstryknąć palcami i przenieść forum na inny serwer.
Ludzie ogarnijcie trochę, już raz była na ten temat dyskusja i wynikło z niej tyle, co można napisać w dwóch podpunktach:
A: Nie możemy sobie przenieść, wszystkich tematów na inne forum, chyba, że swoje, zostaną tutaj poradniki/tematy napisane przez ludzi, którzy dawno nie mają już tutaj kont, a tego przenieść nie możemy, pomyślał ktoś z was co wtedy? Zakładanie nowego forum? Ciekawe...
B: Dopóki właściciel nic nie zrobi, to my tym bardziej nie możemy. Temat był już raz poruszany i nie rozumiem dlaczego ciągle macie pretensje do modów/adminów, skoro my mamy związane ręce bo FORUM NIE JEST NASZE.
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
 

Tagi
drobne, uwagi


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023