Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.08.2013, 19:36   #281
corb12
 
Zarejestrowany: 11.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Gra nie chce sie załączyć

Otóż wczoraj sobie grałem , gdy zainstalowałem dodatek The sims 3 Studenckie życie nie mogłem uruchomić gry. Odinstalowałem wszystkie dodatki wraz z podstawą. Lecz teraz mam problem , że gdy uruchomię gre wyskakuje mi komunikat "Nie znaleziono płyty z grą ! Włóż płytę z grą The sims 3 cztery pory roku, aby kontynuować" I tak za każdym razem.
Czasami mi jeszcze wyskakuje "Nie udało się uruchomić gry. nieudana inicjalizacja usługi 0x0175dcbb "
Od samego rana instaluje od nowa dodatki z podstawą i nic. A wczoraj jeszcze normalnie chodziło - tylko gdy zainstalowałem Studenckie życie.
Nie wiecie jak rozwiązać ten problem ??
corb12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.11.2013, 00:41   #282
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 315
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Wczoraj po wyłączeniu gry wyskoczyło jakieś okienko w stylu "cośtam zostało zamknięte". Jako że gra się zapisała i wyłączyła i w ogóle nic nadzwyczajnego się nie działo, to mało sobie z tego zrobiłam, ba, nawet nie raczyłam przeczytać o co w ogóle chodzi. No i dzisiaj pojawia się problem, bo po kliknięciu w ikonę na pulpicie na dosłownie ułamek sekundy pojawia się kółeczko ładowania i nic. Nawet launcher się nie uruchamia
Gra jest oryginalna (aktualnie uruchamiam przez Rajską Wyspę). Na noc nie wyjęłam płyty ze stacji, ale wątpię, że to przez to, bo mi się czasem tak zdarza (). Wywaliłam moda na długość stóp, którego dzisiaj pobrałam, dodatkowo wszystkie inne pierdoły, też ściągane dzisiaj, jakieś samochody z mts i koń z tsr. Nadal nic.

http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=178 - o takiej końcówce nic nie ma, a co do drugiego punktu to usunęłam, ale nadal nic.
Any ideas?
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2013, 17:13   #283
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Może to przez to, że nie wyczyściłaś casche gry po wyrzuceniu moda?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2013, 18:24   #284
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 315
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Chodzi o cache? Nie czyściłam, już to zrobiłam, działa, dziękuję
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2013, 16:09   #285
RaspberryXD
 
Avatar RaspberryXD
 
Zarejestrowany: 29.11.2012
Skąd: Z mieszkania nr. 5
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Na gwiazdkę dostałam The sims 3 zostań gwiazdą. I od tego momentu zaczął się problem. Włączyłam, pograłam wyłączyłam, i wieczorem klikam dwa razy na ikonkę gry a tu BUM! Program startu się nie otwiera. Próbowałam włączyć godzinę, nic. W czym może być problem?
__________________
Jestem jaka jestem, i tego nie zmienisz.
Zmieniaj co chcesz, tylko nie zmieniaj mnie.
Jestem wredna dla osób, których nie lubię.
RaspberryXD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2014, 11:11   #286
Thepraxis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam dokładnie ten sam problem!
Czy komuś udało się to rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc!
Może robię coś źle, ale dokładnie odtwarzam krok po kroku wszystkie czynności.
Pozdrawiam !

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 02.04.2014 - 11:34
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 13.04.2014, 22:44   #287
Namida
 
Zarejestrowany: 06.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Kochani, mam spory problem z elektroniczną wersją gry.
Do tej pory używałam swoich pudełkowych wersji i było wszystko w porządku, lecz ostatnio siedząc u rodziców w domu zapragnęłam sobie zagrać i ściągnęłam na laptopa wszystkie moje simsy z konta origin. Wszystkie ładnie się instalowały i działały, aż do ostatniego dodatku jaki mam, czyli Studenckiego życia. Ten dodatek się zainstalował ale po kliknięciu na "Graj" w launcherze wyświetla się okienko z prośbą o wprowadzenie kodu rejestracyjnego, origin sam go importuje i wpisuje, jednak gra go nie rozpoznaje. Zupełnie tak jakby kod był błędny, a to przecież niemożliwe. Współlokatorka przesłała mi kod z mojego pudełka i próbowałam go wpisywać, ale on też nie działa.
Nie pomogła reinstalacja wszystkich dodatków i wyczyszczenie rejestru windowsa. Pomoc Origin do której napisałam milczy jak zaklęta, więc bardzo proszę Was o pomoc.
Namida jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2014, 12:14   #288
koral1325
 
Zarejestrowany: 15.04.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Moim problemem jest to, iż nie mogę normalnie uruchomić gry z dodatkami. Bez dodatków gra włącza mi się normalnie, natomiast gdy jakikolwiek jest zainstalowany, to muszę włożyć główną płytę do napędu, odpalić okno instalacyjne z płyty, kliknąć przycisk instaluj i wtedy uruchamia mi się launcher, w którym muszę zmienić płytę na 4 pory roku. Próbowałam wielu sposobów i tylko ten u mnie działa. Drugi problem polega na tym, że gdy zainstalowałam dodatek rajska wyspa (ten kupiłam jako pierwszy wiec instalowałam go na grze bez i z dodatkami) to simsy strasznie mi się zacinały na ok 5 sekund i działo się to co chwila. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym mogę zrobić? Z góry dziękuję.
koral1325 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2014, 17:13   #289
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał RaspberryXD Zobacz post
Na gwiazdkę dostałam The sims 3 zostań gwiazdą. I od tego momentu zaczął się problem. Włączyłam, pograłam wyłączyłam, i wieczorem klikam dwa razy na ikonkę gry a tu BUM! Program startu się nie otwiera. Próbowałam włączyć godzinę, nic. W czym może być problem?
Jesteś pewna, że nie masz uruchomionego lauchera w ukrytych ikonach? Jak nie masz, to spróbuj zainstalować 3bootera i FPS Limittera i przez nie odpalić grę.

Cytat:
Napisał koral1325 Zobacz post
Moim problemem jest to, iż nie mogę normalnie uruchomić gry z dodatkami. Bez dodatków gra włącza mi się normalnie, natomiast gdy jakikolwiek jest zainstalowany, to muszę włożyć główną płytę do napędu, odpalić okno instalacyjne z płyty, kliknąć przycisk instaluj i wtedy uruchamia mi się launcher, w którym muszę zmienić płytę na 4 pory roku. Próbowałam wielu sposobów i tylko ten u mnie działa. Drugi problem polega na tym, że gdy zainstalowałam dodatek rajska wyspa (ten kupiłam jako pierwszy wiec instalowałam go na grze bez i z dodatkami) to simsy strasznie mi się zacinały na ok 5 sekund i działo się to co chwila. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym mogę zrobić? Z góry dziękuję.
A jesteś pewna, że twój komputer spełnia wymagania systemowe?
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 10:21   #290
koral1325
 
Zarejestrowany: 15.04.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

hp pavilion g6 z win 8, 64-bit,
procesor 2,3GHz,
ramu 8 gb,
karta graf AMD Radeon HD 7640G z najnowszymi sterownikami.
Jestem pewna, że spełnia wymagania.

Ostatnio edytowane przez koral1325 : 17.04.2014 - 10:33
koral1325 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023