Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.03.2016, 14:28   #451
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Miasteczko

Nareszcie odcinek
Ach, widzę, że Jonatan daje popalić Dla Olci to musi być niezwykle ciężka szkoła przetrwania. Ależ jakie on słodkie minki robi podczas kąpieli! Nie mogę się napatrzyć! W sumie to Ola jest biedna :< Opieka nad dzieckiem i w dodatku kosztem samej siebie to zdecydowanie nie jej bajka i widać to z daleka. I każdy w jej otoczeniu oczekuje właśnie tego, że totalnie się zmieni. W dodatku Józek... Jak bardzo go lubię, to akurat wówczas zachował się totalnie nieodpowiedzialnie. Jasne, chciał skończyć studia i dobrze się do nich przyłożyć (wszak lekarz to odpowiedzialna fucha), spotkać się z kumplami, ale wygląda na to, że zupełnie pominął fakt, iż Ola też chciała takiego "swobodnego" życia jak on. Kurczę, oni byli taką uroczą parą Aż żal widzieć jak to się wszystko rozpada.
Tak szczerze, to myślałam, że Ola do końca studiów będzie z Józkiem i Natankiem A tu taka przykra niespodzianka Józek chyba ogarnął, że to także po części jego wina.
Ale dobrze, że Kuba i Iwetta pomogli Józkowi. Z pewnością było mu to potrzebne Natan! Kochany jest <3 A z tatusiem to już w ogóle stanowi uroczy duet No i bardzo podoba mi się jego pokoik

Ach, no i ta długo wyczekiwana premiera Izy i Adasia Fajnie tak sobie przypomnieć cytaty dotyczące tej parki :> Z Izki wyrosła ślicznotka, ale już kiedyś przecież się nią zachwycałam Wanda Wujek to chyba powszechnie lubiana simka, nie? Wszak wystąpiła już w tylu wątkach jako koleżanka któregoś z bohaterów Oho, Michasia zaczyna mi przypominać Milenę Że się tak wyrażę: nie pamięta wół, jak cielęciem był No i to droczenie się Izaaka z córką. Nooo, on jest takim fajnym tatusiem. I potrafi na spokojnie porozmawiać z Izą No i jest zgoda z Michasią Aczkolwiek czuję, że to będzie jedynie cisza przed burzą.
Adaś! Pamiętam jak był takim małym szkrabem, a tu już prawie dorosły sim Uroczo wyszedł z Alinką W ogóle Roklin ma w sobie dużo uroku osobistego. To po rodzicach xd Trochę mierzwi mnie zachowanie Michaliny w stosunku do Adama. I znów nasuwa mi się wątek z Mileną, gdy to Michasia chciała spotykać się z Izaakiem, a jej mama miała o to pretensje. Rozumiem, że nie chce aby Iza cierpiała tak jak ona, ale zabraniając jej wszystkiego może się prędzej spodziewać, że jej działania przyniosą odwrotny efekt :/
Ale z Adasia bajerant A to ich zejście było mega Tyyyyyle słodkości w jednej chwili

Macierzyństwo dodało Lilce skrzydeł! Wygląda na taką szczęśliwą, trzymając Lidkę w ramionach A Nastce dobrze z fuchą babci No i wrócił mąż/zięć/ojciec marnotrawny. Mega intryguje mnie to, czym on się zajmuje. Długo będziesz nas tak trzymać w niepewności? Luckowi coraz szybciej idzie udobruchanie żony. Albo to raczej zasługa Lidki Rodzice nie mogą chodzić zbyt długo pochmurni, gdy mają przy sobie taki skarb <3 Szkoda, że mało kto wierzy w jego umiejętności rodzicielskie (wszyscy tzn. Nastka i Lilka). A on przecież tak dobrze sobie radzi z Małą!
Ach te obietnice... Ciekawe jak długo będzie jeszcze obiecywał
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.03.2016, 15:25   #452
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Miasteczko

Czy Ola chodzi w ręczniku, czy to jakaś nowa moda? Żeby dziecko same zostawić? A co by było, gdyby Józek nie wrócił? Te twoje simy, to same śliczności
Iza wygląda trochę jak chłopak z zespołu metalowego. Adaś zafarbował włosy? Adaś jakiś dziwny się zrobił. Też czuję, że znajomość Izy z Adasiem źle się skończy...
Zmiany Lucka na lepsze? Jestem na tak!
Czekam na kontynuacje
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2016, 09:57   #453
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Miasteczko

Trochę żeśmy się naczekali na nowy odcinek

Ola jak mogłaś. Rozumiem zmęczenie, zmęczeniem, ale gdyby każda matka z powodu zmęczenia miała porzucać swoje dziecko, na świecie byłyby same sieroty. W jej przypadku to raczej nie zmęczenie fizyczne, a psychiczne, no i jeszcze Józek też jej nie pomagał. W sumie zachował się jak ostatni cham. Całe szczęście, że dziadkowie pomogli przy małym, bo kto wie, jak by się to skończyło. No i gdzie podziała się Ola?

Iza faktycznie ładna. Mama bardzo surowa (dobrze pamiętam - Michalina?), żeby w weekend nastolatka nie mogła wyjść spotkać się z przyjaciółmi? Iza wydaje się być rozsądna ... chociaż Adam zawrócił jej w głowie. Ubawiła mnie reakcja mamy Izy, kiedy Adam przyszedł do ich domu wieczorem Wydaje mi się, że z ich związku wyniknie coś niedobrego ...

Nie podoba mi się jak Lucek zachował się w stosunku do teściowej. W ogóle nie wiem sama jak skomentować ten dzisiejszy odcinek Lilki i Lucka ... na jej miejscu chyba bym mu łeb urwała. Niby fajnie, że pomaga i zajmuje się małą kiedy jest w domu, ale z drugiej strony ileż można znosić tych jego nieobecności.
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2016, 20:30   #454
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Miasteczko

Jee, odcinek!

Cytat:
- Oluś, ty płaczesz? - usłyszała. Twarz właściciela owego głosu wyrażała zdziwienie.
- Nie, kroję cebulę - odburknęła.
A może topi złoto?
Ola faktycznie mogła się poczuć olana przez męża. Nie podoba mi się, że porzuciła dziecko, no ale Józek lepiej by zrobił, jakby pozwolił jej trochę odpocząć od obowiązków. Choćby prosząc raz na jakiś czas kogoś z rodziny o przypilnowanie małego i zabierając żonę na randkę... albo choćby na długi spacer po parku tylko we dwoje.
Jonatan jest uroczy. Fajnie, że Józek umie się nim zająć. Ciekawi mnie, co chce teraz zrobić ze sobą Ola...? Gdzie chce wyjechać?

Zastanawiam się, czy metody wychowawcze Michasi nie są ciut za ostre... Ciut.
No, widzę, że Izaak trochę łagodzi spory córki z matką. I to na dodatek w całkiem mądry sposób, bez kwestionowania autorytetu matki.
Jaka ta Michasia surowa. Dobrze, że mąż ją trochę tonuje
Cytat:
- Co do tamtych, to chciałem się po prostu upewnić, że żadna nie jest lepsza od ciebie. To nie było na poważnie.
Oj, to nie wzbudza we mnie zaufania.
Cytat:
- Nie mogę doczekać się studiów - wyznał. - To będzie życie, Iza! Niekończąca się impreza!
Tylko nie przeginaj z tymi imprezami, bo jeszcze cię pani Michalina weźmie w obroty i będziesz płakał a ja się będę śmiać
Nie no żart, życzę mu dobrze na razie.

Po mojemu Lucjusz przegina trochę. Zwłaszcza przy rozmowie z teściową.
Cytat:
Koniec gry, stwierdził Lucjusz.
???
Cytat:
Najedzona zdawała się być bardziej wyrozumiała.
Wiadomo, jak Sim głodny, to zły
Dobra, nie wiem co ten Lucek kombinuje i nadal mam pewne obawy.

Jak zwykle ciekawie, trochę spokojniej niż to ostatnio zwykle bywało (żadna postać mnie nie wpieniła )
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2016, 09:35   #455
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Miasteczko

Cytat:
Napisał Annetti
Ależ jakie on słodkie minki robi podczas kąpieli! Nie mogę się napatrzyć!
W sumie jak wszystkie maluchy podczas kąpieli Też to uwielbiam
Cytat:
Kurczę, oni byli taką uroczą parą
"Byli"? Zarówno Józek, jak i Ola, w mojej grze żyją i mają się nieźle Jak ja to mówię: "dopóki żyjemy, nic nie jest przesądzone".
Cytat:
Ach, no i ta długo wyczekiwana premiera Izy i Adasia
"Michasia i Izy", nawiązując do "Michasi i Izaaka" I nie szkodzi, że tytułowy Michał nie pojawi się w pierwszych dwóch/trzech odcinkach U Bułhakowa tytułowa Małgorzata też pojawiła się dopiero gdzieś w połowie książki, więc czuję się usprawiedliwiona
Cytat:
Wanda Wujek to chyba powszechnie lubiana simka, nie?
To zależy...
Btw, nie wspominałam Ci o tym w naszej konwersacji, ale niedawno córka marnotrawna się zaręczyła : D
Cytat:
Aczkolwiek czuję, że to będzie jedynie cisza przed burzą.
Czujesz? Ty to WIESZ!
Cytat:
A Nastce dobrze z fuchą babci
Spoiler: pokaż



Cytat:
Długo będziesz nas tak trzymać w niepewności?
Raczej tak
Cytat:
Napisał LP23
Czy Ola chodzi w ręczniku, czy to jakaś nowa moda?
Czemu od razu moda? Nie zdążyła nic na siebie założyć po kąpieli, to była w ręczniku
Cytat:
A co by było, gdyby Józek nie wrócił?
A dlaczego miałby nie wrócić?
Cytat:
Iza wygląda trochę jak chłopak z zespołu metalowego.
Pewnie w głębi duszy jest żelazną damą
Cytat:
Adaś zafarbował włosy?
Nie?
Cytat:
Napisał tut
No i gdzie podziała się Ola?
Cytat:
Napisał MoD
Ciekawi mnie, co chce teraz zrobić ze sobą Ola...? Gdzie chce wyjechać?
Wchłonął ją Wielki Świat.
A co przez to rozumiem, dowiecie się... kiedyś.
Cytat:
Napisał tut
(dobrze pamiętam - Michalina?)
Dobrze pamiętasz
Cytat:
Koniec gry, stwierdził Lucjusz.
To metafora w najczystszej postaci, ale jak nastroje pozwolą, to też się wyjaśni.

Podziękowania za odzew
Fatalnie, że na forum się dzieje jak się dzieje, ale wiedzcie, że tak długo, jak będzie się w tym temacie pojawiać 5 komentarzy pod odcinkiem, "Miasteczko" będzie się pisać. Losy bohaterów nadal się toczą
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2016, 17:00   #456
Mefisto
 
Avatar Mefisto
 
Zarejestrowany: 20.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Miasteczko

Liv, powiem tak...

jestes niezastapiona
Mefisto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2016, 12:53   #457
Kowai-Neko
 
Avatar Kowai-Neko
 
Zarejestrowany: 22.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Miasteczko

Z góry już chciałam napisać, że czytam wszystkie perypetie twoich simsów, choć często zapominam skomentować, ale obiecuję poprawę.
Jonatan jest uroczy Aleksandra ogarnij się, a ty Józef pomóż żonie Ola Ciesz się Józek, że masz pomoc rodzinny. Iza wyrosła na śliczną pannę Z tego co zauważyłam Wanda Wujek to bardzo przyjacielska simka Adaś jest takim dobrym bratem Michalina coś myślę, że jednak nie upilnujesz córki. Jej nareszcie razem, ale czy na długo Dobrze, że Lila ma pomoc w rodzinie. Lucek weź skończ z tą robotą, przez nią cierpi twoja rodzinna Sceny z małą Lidką są rozczulające Czy teraz będzie dobrze dla Lucka, Lilki i ich maleństwa?
Kowai-Neko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2016, 22:15   #458
CademZoe
 
Avatar CademZoe
 
Zarejestrowany: 28.09.2014
Skąd: Bieszczady ;>
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Miasteczko

Jeju, od roku czytam twoje historie i ani razu się nie zawiodłam

Mam takie małe pytanie - często przyspieszasz grę? Swoje nowe miasto stworzyłam tydzień temu (po półrocznej przerwie od simsów przez wszelakie problemy), pobudowałam domki, stworzyłam rodzinki i trochę dużo przyspieszałam, bo to zajmowanie się dziećmi bywało uciążliwe i... kilka dni, a one już prawie dorosły Chciałam trochę zwolnić rozgrywkę, ale nie potrafię
CademZoe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2016, 06:31   #459
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Miasteczko

Ohoho, dawno mnie tu nie było!

Mefisto, Niki, CademZoe - dziękuję za komentarze Tą ostatnią zaś witam w świecie moich simów
Cytat:
Napisał Niki
Czy teraz będzie dobrze dla Lucka, Lilki i ich maleństwa?
Poza forum czasami wstawiam spoilery
Cytat:
Napisał CademZoe
Mam takie małe pytanie - często przyspieszasz grę?
Nie, nie przyspieszam gry - całe miasteczko starzeje się równomiernie. Oparte jest to o system rundy. No i 1 dzień w grze = 1 rok. 1 runda = obecnie to chyba 5 simowych lat, ale chyba to skrócę

Teraz wyjaśnienia, co się ze mną dzieje.
"Prywata" pierwszy raz od wieeeeeelu lat daje mi się we znaki - owszem, nadal siedzę dużo przy kompie, odwiedzam forum i inne simowe stronki, ale do gry samej w sobie mnie jakoś nie ciągnie. Materiał fotograficzny na następny odcinek co prawda mam gotowy od dawna, ale odkładam pisanie OJSG na rzecz innego tworzenia. Jak napiszę pracę licencjacką, to zrobię wszystko! - tak mniej więcej brzmi moja obecna filozofia życiowa. Pocieszające (i dla mnie, i dla Was) może być jednak to, że zapowiedziałam mojej promotorce, że dostarczę ją NAJPÓŹNIEJ w poniedziałek.
Myślę, że nim maj się skończy, dowiecie się, co było dalej z Inkami, Adasiem i Izą oraz z Seppisiami, a ja wyruszę w dłuższą podróż do Nieznanowa
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2016, 20:55   #460
Lenna
 
Avatar Lenna
 
Zarejestrowany: 14.12.2013
Skąd: SimCity
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Miasteczko

Uff, wreszcie udało mi się nadrobić wszystkie 46 stron tematu i mam nadzieję, że teraz już będę na bieżąco Przyznam, że trochę mi to czasu zajęło, ale było warto! Chociaż nie będę ukrywać, że kompletnie nie ogarniam tych wszystkich rodzin, pokrewieństw i tak dalej, dobrze że chociaż wiem, kim są główni bohaterowie, chociaż i tego wielokrotnie zapominałam podczas czytania i gubiłam się XD No, będę musiała kiedyś przysiąść i obczaić drzewa genealogiczne i tak dalej.
Co do samej relacji, to jestem pod ogromnym wrażeniem - Twoje historie są niesamowite, bardzo realistyczne, podoba mi się jak przedstawiasz charatery postaci, no i sposób, w jaki piszesz - mistrzostwo. Podziwiam też ogromne otoczenie i te wszystkie rodziny - też mam podobny styl grania, ale moje otoczenie nie jest aż tak duże (zresztą, gram w maxisowym Miłowie). Poza tym, patrząc na twoje miasteczko wręcz zapragnęłam stworzyć sobie nowe i też je rozwinąć, co zresztą realizuję. Naprawdę, potrafisz człowieka natchnąć
Bardziej szczegółowy komentarz co do relacji następnym razem, bo jak zacznę komentować wszystko co było dotychczas to zgłupieję XD
Powiem tylko, że się żem wkurzyła na Lenę, co prawda nie moja imienniczka, chyba że z nicka, ale jakoś tak skojarzyła mi się za to z moją mamą Dobrze, że się opamiętała przed śmiercią.
__________________
Lenna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023