Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 21.05.2014, 14:22   #1
Kirigato
 
Zarejestrowany: 20.05.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Powrót do The Sims 2?

Tak, wiem, że jest już temat "ts2 vs ts3".
Zakładam nowy bo:
a) tamten jest już przedawniony, większa część dyskusji była w momencie, gdy ts3 było wybrakowane
b) to nie jest porównywanie "co jest lepsze", tylko o nie pernamentnym powrocie "do starych czasów".

Swego czasu posiadałem Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami, tera mam to samo z Sims 3.
Ileż czasu minęło, odkąd ostatni raz grałem w sims 2, te ładowanie między parcelami, stojący czas, masa błędów, ahh : )

Ale jednak, brakuje mi wielu możliwości z Sims 2, na przykład:

-wynajęte mieszkanie (ts3:pz może daje wieżowce, ale to ciągle jednoosobowe mieszkanie, poprostu wsadzone w teksturkę bloku, nie ma co porównywać do tętniących życiem osiedli z ts2:oz)

-prawdziwe, wakacje z ts2:podroze. Mimo, że ts3:rajska wyspa nadrabia braki wymarzonych podróży, to jednak to ciągle nie to samo, co prawdziwe pokoje, hotelowa obsługa etc.

-WŁASNY BIZNES - w ts3 można posiadać swoje nieruchomości, bare, nawet lobard.. właśnie.. na posiadaniu się kończy. Żadnego aspektu ekonomicznego. Obojętnie czy doglądamy czy nie, stały tygodniowy dochód. Bez kontroli nad pracownikami, bez przyjemności prowadzenia własnego interesu.

-magia - mam wrażenie, że czarodzieje w sims2, mimo bycia mniej dopracowanymi, mieli o wiele ciekawsze zaklęcia. Chowaniec, zatrzymywanie czasu, teleportacja, podział "dobry / zły", magiczne przedmioty etc. Mniej dopracowane, ale więcej.

-uprawianie roślin o wiele bardziej złożone, niż w sims 3


Jak wspominałem, nie chcę wywołać dyskusji, co jest lepsze. Według mnie sims 3 biją na głowę sims 2, jednak, są strasznie uproszczone. Szczególnie rozbudowane wątki z osiedlowego życia i własnego biznesu - tego mi najbardziej brakuje.

Czy grając w Sims 3, mieliście kiedyś chęci, by wrócić, pograć w Sims 2, które mają "to coś" i w paru aspektach mają coś, czego brakuje w sims 3?

Tak sobie dumam Mając chrapkę by wrócić do simsów, czy grać enty raz w sims3, czy może zaryzykować sims 2, ale nie wiem, czy odnajdę się na nowo w grze, z możliwościami sprzed 10lat?

Zapraszam do dyskusji
Kirigato jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023