Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2011, 22:52   #1
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 0,5 Filiżanki

Tym razem chciałabym zaprezentować Wam mala kawiarenkę "0,5 Filiżanki",gdzie można napić się kawy albo czegoś mocniejszego,no i w tym momencie brakuje mi WB i NZ z TS2,czyli możliwości sprzedawania własnych wypieków,kelnera i kucharza,ale "jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma" .Parcela 20x20
Miłego oglądania i mam nadzieje,ze się Wam spodoba














































rzeczy ze Store są skompresowane,oprócz zestawu na zewnątrz, cześć pobrała mi się z domami
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2011, 23:06   #2
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

Jeżeli mam być szczery, to przyznam, że to jeden z gorszych, ale bardziej pomysłowych projektów z twojej ręki. Za dużo trochę mi na ścianach, chociaż przyznam, że te obrazy są świetnie dopasowane :3 bardzo podoba mi się ta część, gdzie się zamawia, ona wyszła ci perfekcyjnie, natomiast reszta zwyczajna, przyczepię się jeszcze tych foteli - gdzie je znalazłaś ? *.*
dżin. jest offline  
stare 06.02.2011, 23:33   #3
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

Tak w ogóle to planowałam coś w tym stylu http://nazariopilar.blogspot.com/2010/11/04-11-10.html ,a wyszło zupełnie co innego,jeżeli chodzi o fotel filiżankę,to zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia-jest stad http://pl.store.thesims3.com/product...male&startAt=0
a co do obrazów,to nie lubię pustych ścian,tym bardziej w takich miejscach,jak kawiarnie
 
stare 07.02.2011, 09:17   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

Hej, a z jakiego zestawu to fotel? Bo mi się wszystkich zestawów nie chce przeglądać, a raczej na pewno nie jest to pojedyncza rzecz. Bardzo mnie to ciekawi. Mi się bardzo kawiarnia podoba. A tak przy okazji jak już jesteśmy w "kawiarnianym" klimacie, co myślicie o własnych restauracjach z kasa, gdzie się sprzedaje posiłki? Bo myślę o założeniu własnej restauracji, wiem, że kelnerów nie będzie, ale jakoś to przeżyję... Do takich kas zatrudniani są miejscowi, czy gra kogoś generuje?
anie_1981 jest offline  
stare 07.02.2011, 09:59   #5
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

tutaj jest cały zestaw http://pl.store.thesims3.com/setsPro...tegoryId=12884
żeby sprzedawać jedzenie dajesz odpowiednia kasę,no bo przecież nie będziesz sprzedawać reliktów w kawiarni,ale w sumie ta kasa z jedzeniem nie jest potrzebna,bo przecież oprócz napoi można także kupić coś na ząb,a kasa oferuje to samo,no chyba,ze nie chce Ci się latać do spożywczaka po resztę artykułów
 
stare 07.02.2011, 11:24   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

Dzięki za linka do pakietu. Ja rzadko kupuję pojedyncze obiekty, no chyba, że inne obiekty z zestawu są beznadziejne. A w sumie to mnie ciekawi jedna rzecz. Przypuśćmy, że wykupiłam wszystkie pojedyncze obiekty z jakiegoś zestawu, ciekawe czy wtedy da się pobrać cały zestaw w jednym pliku... No mniejsza. Kawiarnia jest bardzo ładna. Udostępniasz ją, czy tylko wstawiasz zdjęcia? Bo przydałby mi się taki lokal w grze. Jeszcze spytam o jeden obiekcik, ostatnio coś mnie naszło na zbieranie rzeźb\posągów. Masz fajny posąg w ogrodzie tej kawiarni, taka duża twarz. Widać na tej fotce:

http://www7.pic-upload.de/06.02.11/dcftki4pzrlx.jpg

To też coś ze Store? Albo może jest w BuyDebug?
anie_1981 jest offline  
stare 07.02.2011, 11:40   #7
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

kawiarnie znajdziesz na moim blogu,a jeżeli chodzi o pliki ze Store,to z tego co zauważyłam,ze skompresowane zachowują się jak normalne pliki sim3pack i zapisują się z parcelami,a co do zakupów w Store,to się nie znam,a rzeźbę znajdziesz tutaj http://simspilar39mx.blogspot.com/20...s-en-roca.html
i bardzo się ciesze,ze moja kawiarenka się podoba :-)
 
stare 07.02.2011, 17:30   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

Szkoda, że nie ma sposobu na wyjęcie dodatków packages z pliku sims3pack. Nie chodzi mi o skasowanie ich, ale o oddzielenie tego co dotyczy domu\Sima od tego, co jest nieoficjalne. Bardzo by mi się takie coś przydało. A ten program do oczyszczania dodatków nie zawsze działa... Ja ściągnęłam Simkę z obcą skórką, taką "non-default". Po prostu miałam dodatkową kropkę z kolorem skóry. Denerwowało mnie to strasznie. Jak tak przeglądam zawartość pliku z kawiarenką, to ma tam fajne obiekty. Zastanawiam się, czy one mi się zainstalują, czy też gra będzie krzyczeć, że nie ma połowy dodatków, bo z tym jest bardzo różnie.
anie_1981 jest offline  
stare 07.02.2011, 21:50   #9
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

jeżeli widać te pliki w tym programie do sim3pack,to niechciane możesz odhaczyć,a następnie zapisać ponownie-klikasz na save,nie save as...bo to ponoć powoduje błędy,wszystkie pliki,które pokażą się w oknie są załączone albo z domem albo z simem,wiec powinny się w grze pokazać
 
stare 08.02.2011, 16:19   #10
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 0,5 Filiżanki

ladnie, jednak to nie moj styl a te fotele filizanki mnie powalaja XD
10/10 : D
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023