Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 06.04.2005, 15:42   #1
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 2: Nocne Życie - wszystko na temat dodatku

The Sims 2 : Nocne Życie ma ukazać się na jesień. Już teraz autorzy zdradzili trochę informacji na ten temat. Spróbuję je poniżej przedstawić. Wy również róbcie to w tym temacie jeśli się czegoś dowiecie. W grze pojawi się nowa aspiracja i 125 zupełnie nowych obiektów. Część możecie zobaczyć na poniższych obrazkach. The Sims 2 : Nightlife może się kojarzyć z TS : Randka. Ale czy na pewno? Będzie wiele istotnych zmian. Na razie podaję część.



Nowa aspiracja.
Nową aspiracją w dodatku "Nightlife" ( Nocne Życie ) będzie "Poszukający Przyjemności." Poszukający Przyjemności myśli o "zabawie istnienia". Jego potrzebą jest spędzanie mnóstwa czasu razem z przyjaciółmi, granie w pokera, przesiadywanie w klubach i unikanie nudy.
Nasze Simy chodzą na randki!? Tak jak w TS : Randka?
Kiedy Sim wychodzi, aby spotkać się ze swoją ukochaną zdobywa punkty, które określają jak dobrze spędził czas na randce. Jak mu idzie Jeżeli randka nie wyszła traci punkty doświadczenia.
Nowe interreakcje?
Np. granie w pokera, czy w kręgle. Więcej autorzy na razie nie zdradzają.
Autorzy pracują nad nowymi lokacjami.
Bedą nocne kluby, restauracje ...
Nowe kariery?
Właściwie to narazie nic nie wiadomo. Podobno nie. Napisane jest tylko o karierze DJ'a w klubie.

Wiem, że na razie zamieściłem mało. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie i będziecie umieszczać tu najnowsze informacje. Proszę!

No tak ... Zapomniałem powiedzieć skąd to wiem ... Ze strony http://pc.gamespy.com/pc/sims-2-nightlife/601668p1.html. Tam był wywiad i trochę przetłumaczyłem ( nie do końca dobrze) I wcale nie zmyślam xP

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 11:57
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023