Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.11.2004, 14:19   #1
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Question Problem- Zombie

W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.11.2004, 14:59   #2
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke
 
stare 13.11.2004, 15:01   #3
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż,mój zombie nigdy nie był groźny i nie miał podartego ciuchu.Musisz się przekonać na własnej skórze czy jest groźny.
 
stare 13.11.2004, 15:02   #4
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boa
W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???
U mnie taki sim zachowywał się jak wszystkie inne. Nawet rozmansował z jednym z moich simów. Poza kolorem niczym się nie różnił
 
stare 13.11.2004, 17:36   #5
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał koslawy
ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke
O NIE! Nie kasujemy zombie!! NIe możemy! Bo nigdy go już nie spotkamy!
Najlepiej pojechać (jeżeli masz zwierzaki) na starówkę i poprosić wróżkę
(taka na żółto ubrana, nie wiem jak się zwie w grze...) aby ożywiła zombie.
Zombie nie jest groźny. No i nie zginie A tak poza tym to jest to zwykły sim !
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline  
stare 13.11.2004, 17:46   #6
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, on zawsze bedzie zielony :/ chyba że move_objects.. bo to takie.. okropne, zielony człowiek ;/
 
stare 13.11.2004, 20:31   #7
Ira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wróżka jest na starówce, wiesz taka w kapeluszu i w kanarkowej sukience, poproś by ozywiła tego zombi(np. Ożyw Jacka), chyba że nie masz zwierzaków to pozostaje move_objects on.

Zombi jest nie grożny, może zostać w rodzinie oprócz wyglądu się niczym nie rózni.
 
stare 15.11.2004, 18:03   #8
patenka
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Też tak miałam (albo tylko podobnie) i pojecham na starówke do wrózki (miała żółtą suknie i żółty kapelusz) i poprosiłam ją o wskrzeszenie mojego sima.
 
stare 23.11.2004, 14:47   #9
Sim magiczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też tak miałem mój dzieciak zginął w pożarze i stał się zombi chodził normalnie do szkoły
Jeśli sim ci znowu umrze zanim kostucha pzyjdzie zapisz grę jeśli znowu przegrasz poprostu wyjdź i wejdź do rodziny jeśli będziesz nadal przegrywała po prostu rób to samo
 
stare 23.11.2004, 15:13   #10
zagrodzka
Guest
 
Postów: n/a
Blush A po co się w to plątac??

Zombi jest taki sam jak normalny sim. Sama się przekonałam. Nie różni się niczym więcej jak kolorem i już. Jak miałam zombie to i tak mi spalił bo nie umiał gotować. I przyszła kostucha, i jak się ożywi to znów będzie zombie, lub zamieni go z powrotem w zombie, gdy przegrasz tą gre w papier.... itd. ZOMBIE TO NORMALNY SIM!!! :wacko: :wacko:
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023