Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.04.2005, 14:41   #11
COOL
Guest
 
Postów: n/a
Question Pomocy

A jaka będzie ich cena bo właśnie kupiłem The Sims 2: Na studiach i się boje że komp a raczej stary nie wytrzyma ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.04.2005, 14:49   #12
Lord Voldemort
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał COOL
A jaka będzie ich cena bo właśnie kupiłem The Sims 2: Na studiach i się boje że komp a raczej stary nie wytrzyma ;(
chyba wytrzyma w końcu to tylko dodatek nie gra a tak wogule czy będzie chodzić z ns bo mam zamiar kupić ns a później nz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2005, 14:49   #13
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Arrow ...

Cytat:
Napisał COOL
A jaka będzie ich cena bo właśnie kupiłem The Sims 2: Na studiach i się boje że komp a raczej stary nie wytrzyma ;(
Ceny jeszcze nie ma. Przecież dopiero dodatek powstaje. Więc jak możemy znać cenę? Ale domyślam się, że będzie podobna do The Sims 2 : Na Studiach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2005, 19:05   #14
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oby ten dodatek był udany i żeby dali dużo nowych ubrań ,fryzur makijażu czyli wszsytkiego czego zabrakło w na studiach i nowe obiekty codziennego użytku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 23:14   #15
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Cytat:
Napisał _Toxic_
oby ten dodatek był udany i żeby dali dużo nowych ubrań ,fryzur makijażu czyli wszsytkiego czego zabrakło w na studiach i nowe obiekty codziennego użytku
Też mam taką nadzieję ... Ale sam nie wiem. Skoro będzie przewidzianych tak jak w TS2: NS tylko 125 nowych obiektów no i rzeczy Zobaczymy ... Poczekajmy na nowe informacje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 09:01   #16
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ten dodatek jak dla mnie jest bez sensu...imprezować to można w domu....nie ciekawie się to zapowiada...i co...pewnie znowu tak jak ns znudzi mi się na drugi dzień...eh...a miała cichą nadzieje na zwierzaki, wakacje...lub coś całkowicie świerzego....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 10:22   #17
Anabella
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bosski dodatek,tego było trzeba.Dyskoteki,randki,kręgle....poprostu super!!
Aczkolwiek bardziej bym się cieszyła gdyby wymyślili coś związanego ze zwierzętami,albo z wyjeżdżaniem na wakacje (Gdyby Simowie mogliby się kąpać w morzu-a nie w jakimś tam basenie jak w Sims 1)
Zresztą.....wszystko przed nami!! Zobaczymy co nowego Maxis wymyśli!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 14:49   #18
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zobaczymy jak wyjdzie ten dodatek . Do the sims 1 dwa pierwsze dodatki nei były zbyt udane . Ns też świetne nie było może Nz też nie będzie doskonałem a maxis "rozkręci się " przy trzecim dodatku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 15:24   #19
Sushi007
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _Toxic_
Zobaczymy jak wyjdzie ten dodatek . Do the sims 1 dwa pierwsze dodatki nei były zbyt udane . Ns też świetne nie było może Nz też nie będzie doskonałem a maxis "rozkręci się " przy trzecim dodatku
Nie powiedziałam ze nie byly udane mi się akurat bardzo podobały może masz racje że sie rozkręci ale watpie będzie mozna chodzić na imprezki tak jak w sims balandze zobaczymy może akurat beda te simsy o wiele lepsze odtamtych a zreszta to dopiero(tak gdzieś słyszałam) ze to dopiero bedzie na jeseń :1smutny: ;( :1smutny: ;( :1smutny: ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 17:32   #20
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anabella
Bosski dodatek,tego było trzeba.Dyskoteki,randki,kręgle....poprostu super!!
Aczkolwiek bardziej bym się cieszyła gdyby wymyślili coś związanego ze zwierzętami,albo z wyjeżdżaniem na wakacje (Gdyby Simowie mogliby się kąpać w morzu-a nie w jakimś tam basenie jak w Sims 1)
Zresztą.....wszystko przed nami!! Zobaczymy co nowego Maxis wymyśli!
Masz całkowitą rację. Randka jednak chyba nie była najlepszym dodatkim. Może zwierzaki albo gwiazda... Ale sama nie wiem. Mam nadzieję, że 3 będą zwierzaki. Acha. Gdzieś na stronie thesims2.pl pisało, że w the sims2 będzie dodatek zwierzaki. Naprawdę. Chyba w wywiadzie z J. K.

Ostatnio edytowane przez Aga:-) : 12.04.2005 - 17:35 Powód: mało słów
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023