Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.04.2005, 17:39   #21
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał bloodwave
ten dodatek jak dla mnie jest bez sensu...imprezować to można w domu....nie ciekawie się to zapowiada...i co...pewnie znowu tak jak ns znudzi mi się na drugi dzień...eh...a miała cichą nadzieje na zwierzaki, wakacje...lub coś całkowicie świerzego....
a chcerz więcej anspiracji i możliwości miłosnych
chcerz żeby mozna bylo chodzić na kręgle i grać w pokera

w tym dodatku będzie pelno mozliwości takie jak (np.) restauracje,kregelnie,dyskoteki,kluby nocne,puby itd.

więc najpierw przeczytaj a nie panikuj
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.04.2005, 17:49   #22
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem, dodatek zapowiada się super. Być może go kupię przy okazji kupowania ts2 (najpierw muszę sobie kompa wymienić :d). Pewnie bardzo ciekawy będzie, lubiłam w ts1 randkę (choć wolałam zwierzaki), a w NightLife będą jeszcze nowe opcje... Ciekawe ;).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 18:04   #23
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem to ciekawy dodatek bo właśnie czegoś takiego oczekuję od Maxisa . Imprezki i nocne kluby to fajny dodatek po męczących studiach.

A oto krótka informacja, którą zdobyłam :

Electronic Arts ogłosiła dzisiaj, że Sims™ 2 Nocne życie jest pod postępem w pracowni™ Maxis , twórców znacznie popularnej gry, Sims™. To jest drugi dodatek do Sims™ 2, który zdobył świat przez burzę we wrześniu 2004 przez stanie się najszybciej sprzedającą się grą na peceta.
Najnowszy dodatek do gry zawiera nową aspirację która pozwala graczom zbadać życie napełnione niezapomnianymi randkami, nie kończącymi się nocami tańca i dobrym jedzeniem. Stwórz swojemu simowi fantastyczne nocne życie z ponad 125 nowymi przedmiotami zawierające stragan, DJ , stół do pokera i wszystko, co potrzebujesz by zaprojektować nocny lokal i pokój dla V.I.P.
"Sims fani zawsze chcieli wziąć simy z ich domów" powiedział Tim LeTourneau "Teraz za pomocą The Sims 2 Nocne życie, gracz będzie mógł wziąć Sima z domu i wyjechać z nim do miasta".
EA GAMES™ planuje The Sims 2:Nocne życie na jesień 2005 roku.
Po więcej informacji o The Sims 2 i The Sims 2 Nocne życie, wejdz http://www.thesims2.com.
I oto zdjątko (chyba jeszcze niepublikowane na forum)

Prrrosze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 21:08   #24
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Cytat:
Napisał Aga:-)
Masz całkowitą rację. Randka jednak chyba nie była najlepszym dodatkim. Może zwierzaki albo gwiazda... Ale sama nie wiem. Mam nadzieję, że 3 będą zwierzaki. Acha. Gdzieś na stronie thesims2.pl pisało, że w the sims2 będzie dodatek zwierzaki. Naprawdę. Chyba w wywiadzie z J. K.
Wiecie co ... Oni w Komputer Świat Extra piszą, że najlepszym dodatkiem do TS jest Abrakafabra z czym się w 100% nie zgodzę. Nie lubię takiej magii Już lepsza Gwiazda na pewno Ale wracając do TS2 : Nightlife Nina2 >>> ThnX


Ostatnio edytowane przez Dream : 12.04.2005 - 22:05
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 13:59   #25
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam uważam że abarakadabra była najlepsza i już czekam aż będzie taka częśc do the sims 2 . A simy na zdjeciu to ta wampirzyca i facet ze słynnej reklamy??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 15:45   #26
widex2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Ceny jeszcze nie ma. Przecież dopiero dodatek powstaje. Więc jak możemy znać cenę? Ale domyślam się, że będzie podobna do The Sims 2 : Na Studiach
Cena na pewno będzie taka sama jak na studiach, a na moje wszytskie dodatki są super.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 17:54   #27
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zapowiada się super tylko może za mało nowych rzeczy.I szkoda że tylko jedna nowa kariera.No poczekamy zobaczymy.To tylko początego wiadomości o nowym dodatku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 19:01   #28
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ach ja juz się nie moge doczekać Okładka jest extra! Chciałabym żeby taka była naprawde bo ta niby z wapiro-kobietą jest brzydka :\ A te lampy dyskotekowe! ODJAZD Ale obawiam się że będe musiała tatusiowi opowiedzieć co jest w grze żeby sobie źle nie pomyślał ;d;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 20:06   #29
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

No coś ty Angel-a, te wampiry to raczej ściema. Przyjrzyj się temu ostatniemu wielkiemu na tej stronie zdjęciu i zauważysz, że to te same i ta sama Simka nie ma tych zębów. Mi się wydaje, że wtedy ktoś "dorysował". Chociaż ... wiecie. Fajne jakby w grze były też wampiry W TS2: NS są zombie. Tu wampiry, a w trzecim dodatku z wakacjami - wilkołaki xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 20:21   #30
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dream
No coś ty Angel-a, te wampiry to raczej ściema. Przyjrzyj się temu ostatniemu wielkiemu na tej stronie zdjęciu i zauważysz, że to te same i ta sama Simka nie ma tych zębów
Dream, a czy ty paradujesz z zębami na wierzchu? :P Wątpię, żeby na każdym screenie było widac te zęby ;)

A dodatek, sam w sobie niezbyt mi sie podoba :P Nocne zycie... Pff :P
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023