Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.03.2007, 00:53   #1
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie komórka :|

Mam ogromny problem otóż, moje simy nie mogą korzystać z komórki odebrac mogą ale gdy chcą zadzwonić wyskakuje kominikat objects error, próbowałam wykasowac ten rzekomy object errok ale okazało się,że to sim więc go przywróciłam przeskanowałam cleaneminstalerem grę i nie mam żadnych błędnych dodatków. Jedno mnie tylko zastanawia wydaje mi się,że ta komórka była szara i miała jakąś simsowatą nazwę a moja jest pomarańczona i nazywa sie nokia 7210 . Mam taki obiekt, była na forum gdzieś o nim mowa wygląda jak alarm tylko, że jest pomarańczowy i on ma różne opcje między innymi żeby zwierzak nauczył sie zachowań i komend,test ciążowy poprawa samopoczucia itd jak wezmę tym obiektem opcję give me call phone to dostaje właśnie taką nokię,ale jak kujuje na przedmieściu tez jest pomarańczowa. Spróbuję wykasować ten obiekt ale mam wielką prośbę. BARDZO ZALEŻY mi na obiekcie gdzie będzie test ciążowy i jakiś obiekt,którym zwierzęta będą miały wyuczone komendy i zachowania. Proszę nie komentujcie tego,że mam uczyć je tylko pomóżcie edit: Znalazłam przedmioty do nauczania komend ale nie moge znaleść nic,żeby zwierzęta zaprzyjaźniły się z ludźmi,wiecie o co chodzi,bo ten moj alarm też miał taką funkcję, a boolprop działa tylko na kontakty między simami

Ostatnio edytowane przez agnieszka130187 : 27.03.2007 - 18:45
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2007, 12:43   #2
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie :)

Rozwiąałam ten problem,okazało się, że te błędy wyskakiwały dlatego, ponieważ ta komórka była ściągnięta z modthesims2 wykasowałam ją i wszystko działa, super.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023