Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.01.2015, 23:20   #1
Anita
 
Zarejestrowany: 31.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

Elo.
Problem jest taki, każe simowi np. przed pracą żeby szybko poszedł pod prysznic - jest to nie możliwe, jak już podchodzi do tego prysznica i jakby ma się "przekręcić" i się rozebrać, po prostu stoi w ubraniu, gra/czas cały czas leci w przód, mija 2h czasu simowego i nagle się rozbiera i wchodzi pod prysznic. Tak się grać nie da bo wszystko się opóźnienia o milion lat. Tak samo jak jest sim chce iść do łózka, podchodzi, mija godzina czasu smiowego, dopiero wtedy się przebiera i idzie spać, no wtf?
Mam mody:
- skiny (z wieksza ilością szczegółów)
- więcej opcji jeśli chodzi o biust w CAs
- mod usuwający cenzure

ogólnie rzecz biorąc myślałabym ze to wina modów, ale modów na ubrania nie instalowałam (wnioskuje że wtedy by się mogły długo te 'nowe' tekstury wcztywać) ale w takim wypadku nie wiem co jest grane i co z tym zrobić?
Anita jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.01.2015, 20:28   #2
CademZoe
 
Avatar CademZoe
 
Zarejestrowany: 28.09.2014
Skąd: Bieszczady ;>
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

No tak z trójką bywa. Mi muliło najbardziej na starym laptopie. Na nowym było ok, ale jak zainstalowałam duuużo dodatków z neta, to z czasem też mi tak simy muliły, ale... przy wszystkich czynnościach. Radzę ci się pozbyć CC jak masz dużo, może to też być wina przegrzewającego się procesora, karty graficznej...
__________________
.
CademZoe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2015, 19:29   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

Mam podobny problem do opisanego wyżej. Niektóre polecenia simowie wykonują błyskawicznie, problemy bywają jednak nie tylko z braniem prysznica i spaniem, ale też z np. wsiadaniem do autobusu szkolnego czy przebieraniem się. Wydaję polecenie a oni stoją tak 30-60 simowych minut, różnie bywa.
Nie przeszkadzało mi to zbytnio, zdołałam się przyzwyczaić, poza tym im częściej grałam, tym mniej było takich zawiech (przynajmniej takie mam wrażenie). Od przedwczoraj jednak to już jest przegięcie, moja simka malowała twarz na festiwalu jesieni przez pół simowego dnia, nawet resetsim nie działał, interakcji anulować się nie dało. Jak już wyszła z namiotu to ponad dwie simowe godziny zajęło jej załapanie, że kazałam wrócić do domu, a później tak samo było z płaceniem rachunków.
Można coś z tym zrobić? Używam 3bootera i FPS limittera (a zresztą, bez nich jest tak samo), CC mam dość sporo ale nie tak bardzo, laptop lepszy niż poprzedni, na którym też grałam w TS3 i takie cuda się nie działy.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2015, 23:08   #4
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

A czy zrobienie pauzy i poczekanie aż komputer wczyta dane ubranie coś wam pomaga? Ja kiedy mam przebrać sima przed pracą, kładzeniem spać czy prysznicem to na chwilę pauzuję grę w momencie gry robi się ten przestój. Gra wtedy na pauzie wczytuje sobie ten strój i potem szybciej go ładuje, czyli sim się przebiera gdy wyłączam pauzę.
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2015, 17:08   #5
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

Cytat:
Napisał nikodem Zobacz post
A czy zrobienie pauzy i poczekanie aż komputer wczyta dane ubranie coś wam pomaga? Ja kiedy mam przebrać sima przed pracą, kładzeniem spać czy prysznicem to na chwilę pauzuję grę w momencie gry robi się ten przestój. Gra wtedy na pauzie wczytuje sobie ten strój i potem szybciej go ładuje, czyli sim się przebiera gdy wyłączam pauzę.
Nie sądzę, żeby to chodziło o wczytywane strojów - a raczej nie u mnie. Taka interakcja ze spaniem ostatnio działa u mnie lepiej, a przecież simowie się przebierają. Za to zrobienie zdjęcia w budce w parku było niemożliwe, simy stały tam z trzy simowe godziny i gdyby nie policja (to byli nastolatkowie, zostali za długo poza domem) trwałoby to nie wiem ile jeszcze.
Chociaż może coś w tym jest - mężczyźni i nastolatkowie wieszają się mniej niż młode dorosłe simki, a dla tych ostatnich mam najwięcej CC... Mimo wszystko metoda z pauzowaniem u mnie raczej nie działa. Może jak spróbuję na dłuższą chwilę to coś da, sprawdzę.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2015, 17:12   #6
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim 'zamula' przed spaniem/prysznicem

Ja zauważyłam, że za bardzo ilość CC nie ma na to wpływu. Kiedys miałam tak zawalony folder dodatkami, że masakra i.....długo simy mi myślały, nieraz kładłam je spać o 22:00, a poszły o 4 nad ranem gdy pasek energia był na 0 O.o.
Później miałam reinstalkę i czystkę...do teraz mam mało CC, ale simowie tak czy siak stoją i nieraz myslą zbyt długo podczas przebierania się do pracy, kapieli, czy kładzenia sie spać...
Taka już natura 3ki niestety
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023