Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2010, 19:13   #31
Karolusia94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)



mam pytanie, czemu moja simka tak się świeci na czerwono??
Jak bede miała czas to dodam jej zdjęcia
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.09.2010, 22:16   #32
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

[IMG]http://oi53.************/3hh88.jpg[/IMG]
btw. może ta simka nie jest mojej "produkcji" (maxisowa) ale po przemianie jest śliczna, poznajecie Amy z Twinbrook? Jej uroda jest genialna, po zmyciu tej tapety, zmianie włosów i usunięciu tatuaży nie jest już taka fe. To moja ulubiona simka jak na razie
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 19:54   #33
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

Mojaaaaa przeeekochana, najlepsza, w ogóle super, Cindy:







PLUS.
Jakieś coś lubiane przeze mnie :>

__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2010, 14:17   #34
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

Oto i moja simka:

  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 15:20   #35
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

"A to co za jakaś nowa dziewucha w naszym kochanym Twinbrook?!"
"Nie wiem,ale niech się trzyma od mojej rodziny z daleka.Wariatka jakaś"

Arabella puszczała te uwagi mimo uszu.Mieszkała w Twinbrook od dwóch dni,i zdążyła się już przyzwyczaić do głupich komentarzy wioskowych bab.



"Siedzi ciągle przy tym komputerze,zamiast zarobić na swój,to korzysta z naszego bibliotekowego mienia!Smarkula!"
"Ona jeszcze nie wie co to znaczy prawdziwe życie,praca."

Jak bardzo się mylicie...Arabella była młodą wdową.Mieszkańcy Twinbrook szybko się domyślili,czemu nosi obrączkę mimo wiecznej nieobecności męża.Jednakże śmierć jej ukochanego pozostawała tajemnicą.
Sama dziewczyna skrywała tajemnicę...którą zamierzała ukrywać przed sąsiadami jak najdłużej.



Przecież była piękna,młoda,mądra,z literacką pasją.Szybko jej książki zaczęły podbijać serca czytelników.Specjalizowała się w romansach.Swoim bohaterom tworzyła wiele przeszkód do wspólnego,szczęśliwego życia,które jednak osiągali.



Czasami tylko nie mogła powstrzymać swojej ciemniejszej natury.Pod osłoną nocy,niedostrzeżona przez nikogo,zażywała kąpieli w miejscowym basenie,oświetlona przez światło księżyca w pełni...



Ciemność była jej ostoją.Tak bardzo polubiła przebywanie na cmentarzu,że jeden z grabarzy zaproponował jej pracę.Znając jej talent pisarski,została autorką epitafiów.
Wioskowe baby nie mogły tego przełknąć - unika słońca,woli towarzystwo umarłych i nagrobków,i jeszcze pracuje w mauzoleum?!



I tylko samotne,zimne łoże,czekające na nią po pracy,bolało ją najbardziej.
Tęskniła za ciepłymi ramionami mężczyzny,w których mogła się schronić przed całym złem tego świata.Żyła romantycznym życiem swoich literackich postaci,sama będąc samotną...

  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2011, 16:37   #36
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

"Jeżeli uważasz że po śmierci ojca nadal bedziesz mogła tutaj mieszkać to sie grubo mylisz! Wystarczy mi czwórka własnych dzieci do wykarmienia.Masz się zaraz stąd wynieść!"

Te słowa niczym nóż dzgneły w serce biednej Arial Bell.Nie dośc,że kochany ojciec właśnie pożegnał się z życiem to jeszcze wredna macocha wyrzuca ją z jej własnego domu,w którym spędziła całe dzieciństwo. Mówi się jednak trudno i tak planowała odejść. Pochlipując dziewczyna spakowała swój skromny dobytek i wsiadła w pierwszy lepszy autobus.


Umenczona płaczem biedaczka zasneła.Póżnym wieczorem obudził ja kierowca gdyż dojechali do ostatniego przystanku. Arial została sama,a w okół niej jak okiem siegnął same drapacze chmur,knajpy,sklepy.Bridgeport,miasto sławy i botactwa-tak odparł jej jeden z przechodnów,którego zapytałe o nazwe miasta.
Dla Arial zaczeło sie nowe życie w wielkim mieście.Szybko znalazła prace jako gosposia u pani Polly Maloney,u której pracowała 2 lata,dorabiając sobie tez na boku jako recepcjonistka w Spa.


Gdy juz odłożyła dość wysoką sumkę,podziekowała Polly za dach nad głowa i sama wynajeła sobie małe mieszkanko w jednym z wiezowców.
Pewnego wieczoru gdy po całym dniu rozpakowywania pudeł usiadła wreszcie by obejrzeć TV,ktos zapukał do jej drzwi.
"Cześc,jestem Piper i mieszkam obok.Widze,ze jesteś nowa.Może wpadłabys do mnie na dobre francuskie wino?"

Jak tu odmówic. Arial i Piper szybko znalazły wspólny język.Sąsiadka opowiadała jej o mieście,jego mieszkańcach a Arial podzieliła sie z nią historią swojego zycia.Od ter pory dziewczyny stały sie nierozłączne i co noc szalałay w miejskich klubach.




W jednym z takich klubów Arial poznała miłość swojegożycia (tak oczywiście wtedy uważała).Niznajomy postawił jej drinka,po czym porwał do tańca. Arial otumaniona sporą ilością alkoholu nie opierała sie gdy męzczyzna zaczął ją całować a potem zaciągnął do łózka.




Arial była oczarowana Clawem(bo tak miał na imie ów nieznajomy).Mężczyzna zabierał ja do najekskluzywnieszych klubów i na zagraniczne wycieczki,dlatego dziewczyna szybko zaproponowła mu wspólne mieszkanie. Niestety nie przewidziała jednego.Otóż Claw był wiecznym flirciażem i nie odpuszczał żadnej pannie,więc gdy Arial postanowiła nocować u kolezanki z pracy ten przebalował całą noc w jednej z melinek gdzie poderwał słodką blondyneczkę przy barze.


Oczywiście w ruch poszły też drinki,na które Claw śmiało wydawał kase i drobny flirt z dziewczyną skończył sie w windzie...


...a potem w mieszkaniu Arial. Gdy rankiem Claw żegnał swoją kochankę,naszła ich Arial wracająca od kumpeli. Oczywiście wpadła w ściekłośc i odrazu rzuciła sie z pazurami na blądyne.



Claw nie miał też lekko.W mieszkaniu Arial zaczeła oskarżać go o zdrade. Wkurzony wygarnął jej,że i tak nie zamierzał się z nią wiązać,bo jej nie kocha.
Zrozpaczona wyrzuciła go z domu.


Arial długo płakała.Piper próbowała pocieszyc przyjaciółe,ale nic to nie dało.Dziewczyna przyżekła sobie,że już nigdy sie nie zakocha,ale do czego jest zdolne ludzkie serce tego nie wie nikt....C.d.n

Ostatnio edytowane przez Saheli019 : 16.01.2011 - 12:41
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2011, 22:29   #37
revive
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: Nasi piękni simowie ;)

Moja ukochana simka Kathy Brown:
[IMG]http://i51.************/33u9ais.jpg[/IMG]

Strasznie ją lubię

Dodam jeszcze jedną ulubioną simkę Sylwię.
[IMG]http://i56.************/30m8y04.jpg[/IMG]

Ostatnio edytowane przez revive : 04.02.2011 - 11:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2011, 14:33   #38
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

Julka - czyli moja simka, którą poznaję ts3
Może nie jest super piękna, ale ją lubię

__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 19:23   #39
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

[IMG]http://i53.************/2i28ks1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.************/11j6ecg.jpg[/IMG]

Abigail Smart, aktorka. moja pierwsza simka w ts3 po zmroku

[IMG]http://i55.************/zwfc5l.jpg[/IMG]
aj Ci paparazzi
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 12:48   #40
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nasi piękni simowie ;)

A no więc to moja Melania Stryder:


Sorkam, że nie jest pokazana cała, w dodatku w takim świetle, ale tylko takie znalazłam. : )
Może potem zrobię edita. ; D
Jak ktoś czytał 'Intruza', to skapie skąd imię. : )
__________________
Just you and I.

Ostatnio edytowane przez Stephenowa : 11.02.2011 - 20:52
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 32 (0 użytkownik(ów) i 32 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023