Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.09.2011, 13:18   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Średniowieczne Historie Waszych Simów + screeny

Zaczyna mnie gra wciągać. Kumpela za to żałuje, że kupiła Średniowiecze i być może je od niej odkupię...

A co do tematu, to pomyślałam, że przydałby się temat ze screenami, ale razem z jakąś historią, coś w stylu Opowiadamy jak sobie gramy, tyle że w wersji dla The Sims Średniowiecze.

Mój pierwszy post ze zdjęciami był w innym temacie, oto link:

http://forum.thesims.pl/showpost.php...0&postcount=13

Moja Królowa, Tyranda, zaszła w ciążę ze swoim mężem, takim jednym bardem. Uroczy z niego blondasek. Widać go na tym zdjęciu...

Królowa gra na skrzypcach. Zakochałam się w skrzypcach w grze! Co prawda melodyjki są krótkie i jest ich tylko z pięć, ale i tak jest fajnie.

Tyranda rodzi, a jej małżonek smacznie śpi i ma żonę gdzieś... Ten jegomość za Tyrandą, od którego bije uroczy zapaszek, to Mistrz Budowniczy. Szkoda, że po kliknięciu na niego nie ma opcji "Ty weź się facet wykąp!".

Mały Mieszko... Ma podły charakter, jako wadę, gra mu dała "okrutny".

I to co wszyscy kochają i chcieliby mieć w trójce... Karmienie piersią.

Mieszko w kołysce. Jeśli chodzi o system wychowywania dzieci, to gra funkcjonuje jak jedynka. Zgadzam się z twórcami gry, że tak jest dobrze, zaawansowane wychowywanie dzieci, w takiej grze nie jest potrzebne.

Mieszko podrósł, nie było wieku pełzającego. Dzieciak ma fajną, złowrogą minkę, czy mi się wydaje? Łobuz z niego będzie.
\

A tak na marginesie, Tyranda znowu jest w ciąży...

EDIT:

Widzę, że temat nie ma wzięcia. Cóż trudno, na razie chyba przestanę pstrykać fotki, bo drażnią mnie leżąc bezczynnie na dysku Wstawiam te kilka ostatnich. Królowa urodziła drugie dziecko, chłopca, nie pamiętam imienia. Potem... znowu zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Też nie pamiętam imienia. Na razie wyganiam męża z sypialni... Nie wiedzą co to antykoncepcja...

Strażnik. Obraził czymś Królową, więc kazałam go wysłać do padołu...

Mroczny Kosiarz w wydaniu Średniowiecza.


Królowa w zbroi, właśnie ćwiczy szermierkę, ze strażniczką...

Strażniczka... Przegrała.

Synowie Królowej już teraz walczą o prawo do tronu... I tak pewnie Mieszko zasiądzie na tronie po Tyrandzie.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 16.09.2011 - 11:24
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2011, 19:33   #2
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Średniowieczne Historie Waszych Simów + screeny

ciekawa historia ale chyba ja jestem za głupia na to wolałabym bardziej swobodną grę lub do wyboru misje czy swobodna gra
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2011, 19:52   #3
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Średniowieczne Historie Waszych Simów + screeny

No fakt, to jest trochę denerwujące, że inaczej niż misjami nie da się grać. Ja sobie lubię odwlekać główny cel misji i po prostu grać normalnie. Każda profesja ma dwa zadania dziennie do wykonania, niezwiązane z głównym celem misji. Te zadania to tzw. "obowiązki". Monarcha musi np. udzielić trzech audiencji, lub zakuć kogoś w dyby. Kowal musi naprawić czyjś miecz, zapłacić podatki, naprawić szalupę... Do tego zbiera metale i kamienie potrzebne do pracy. Ogólnie, gra mi się bardzo podoba, ale to jest zupełnie inny typ gry niż klasyczne Simsy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023