Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2010, 23:42   #41
Pciocha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Ja mam najlepsze i najgorsze, bo mam 7 kobiet i 1 facia. To kobiety pracują a facet leniuchuje i zalicza kobiety po koleji ( tylko one musza spać albo w pracy być bo mnie zobaczą i po romansie) to jak sie dzieciaki rodza to wiem ze ladne beda i zostawiam je na pastwe losu. Zabiera je opieka społeczna i jak chce adoptować to zawsze jakies ladne sie wylosuje a nie dziewczynka Olaf, albo Zbigniew z wielgachna warga. Fajny sposob polecam..XDXD
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2011, 14:31   #42
Avie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

U mnie to zazwyczaj robi się samo. Tworzę simów bez zamiaru zrobienia z nich zdrajców, ale potem tak jakoś samoo... Kiedyś miałam simkę z mężem i dzieckiem, która zmieniła swoją orientację i związała się z kobietą. Mąż je nakrył i niedługo potem zmarł (mvhaha ).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2011, 17:40   #43
mily122
 
Avatar mily122
 
Zarejestrowany: 03.03.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Nie za bardzo lubię romanse,ale jak mi się nudzi... robię tak mąż i żona mają kochanków on ma babkę blondynkę, a ona tą samą babkę.Czasami lubię się bawić Insimem i ona ma dziecko z tą blondyną,a najfajniejsza jest czasami mina męża, który widzi,że jego żona ma dziecko z jego dziewczyną.W ostateczności żona się żeni z tą babką i wtedy żyją długo i szczęśliwie,a mąż ma po tym 5 kochanki,po to żeby nie był sam.
__________________
Najprawdopodobniej simblr
mily122 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2011, 19:05   #44
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Hm... U mnie raz żona zdradzała męża a mąż zdradzał żonę, z tym że on zdradzał ją z jedną kobitką, a ona z dziewięcioma facetami Kobieta miała dziecko z kochankiem, oczywiście się rozwiedli, mąż znalazł sobie drugą żonę a ona mieszka z ojcem swojego dziecka, które właściwie nie jest już ich bo zabrała je opieka społeczna i trafiło do innej mojej Simki (uhuhu ale długie zdanie ;p). Ale zwykle Simy się kochają a potem jeden umiera, hehe. A najwięcej kochanek/kochanków to zwykle dwa czy trzy (najwięcej.).
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2012, 20:52   #45
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Ja raz zrobiłam tak, że mąż zdradzał żonę a żona męża. Mąż wziął ślub z kochanką a żona ze swoim kochankiem. A ponieważ mieli 2 dzieci to jedno dziecko mieszkało z ojcem i macochą a drugie z matką i ojczymem . No i oboje mieli w nowych małżeństwach po 1 dziecku o ile dobrze pamiętam.

Kiedyś jeszcze zrobiłam samotną simkę i ona miała narzeczonego którego zdradzała miała z narzeczonym dziecko i ze swoimi kochankami też miała dzieci. Ogólnie o ile dobrze pamiętam miała 5 albo 6 dzieci. jeszcze teraz czasami lubię tak, robić jak mi się te tradycyjne rodzinki znudzą.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 15.07.2012 - 20:56
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2013, 10:14   #46
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Przyjemniak
Kasia Langerak (pokojówka) przychodzi sprzątać. W tym czasie, Daniel odpręża się na łóżku i po skończonej pracy zaprasza pokojówkę do łóżka. Marysia zostaje albo zwolniona z pracy, albo cofnięta na poprzednie stanowisko co owocuje powrót do domu. Daniel i Kasia wymieniają się pocałunkami a w tym czasie Marysia wbiega do pokoju i przyłapuje Daniela na zdradzie. Policzkuje go . Potem wdaje się w bójkę z Kasią. Zwykle wygrywa pokojówka ale ostatnio wygrała Marysia O_O.

Uwielbiam robić w ten sposób .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2013, 20:57   #47
lovepotion
 
Avatar lovepotion
 
Zarejestrowany: 24.03.2013
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Ja najbardziej lubię robić 1 simkę z aspiracją romansowania i zaliczać nią każdego możliwego Sima Kiedy zbliża się do emerytury w ostatnim momencie robię jej dziecko, żeby nie była taka stara i samotna, haha.
lovepotion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2013, 10:43   #48
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Ja zwykle robię tak, żeby Kasandra przyłapała Dona z jedną z sióstr Kaliente , a żeby Marysia Przyjemniaczek przyłapała Daniela z pokojówką, Kasią Langerak. A tak to raczej nie wdaję się w żadne romanse .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2016, 19:28   #49
Fangtasia
 
Zarejestrowany: 15.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 13
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Typy romansów jakie lubimy :))

Ja moją simkę też rozpładniam z kim popadnie. Żadna to zabawa zajmować się tylko jedną simką która chce tylko romansów , a mieszka tylko z kotem i psem ; D zapomniałam, że z papugą, rybkami i chomikiem też : D
Fangtasia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023