Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.03.2011, 11:05   #11
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Przeczytałam na innych forach, że to, że nie można zapisać to wina tego, że nie można zapisać podczas samouczka. Gra albo pyta na początku czy go włączyć, albo trzeba przejść pierwszą misję to wtedy sam się wyłączy Muszę sprawdzić, a ta informacja na zaś tych z podobnym problemem
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.03.2011, 17:45   #12
V3dro
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

odinstalujcie wszystkie Mody jakie macie zainstalowane i spatchujcie gre do najnowszej wersji może pomoże
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 20:44   #13
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Cytat:
Napisał V3dro Zobacz post
odinstalujcie wszystkie Mody jakie macie zainstalowane i spatchujcie gre do najnowszej wersji może pomoże
Mody w grze The Sims Średniowiecze?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2011, 13:22   #14
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Witam wszystkich! U mnie natomiast pojawił się taki problem, a mianowicie - nie mogę zmieniać koloru oczu Simów w trybie tworzenia. Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Póki co wymyśliłem, że będę zmieniał Simów losowo, aż padnie na kolor oczu jaki chciałem i wtedy dopiero zmienię twarz, ale na dłuższą metę jest to denerwujące. Pozostaje jeszcze pytanie. Do uruchomienia gry potrzebna jest płyta, lecz gdy ją wkładam do napędu pojawia się okienko instalacji i komunikat odinstaluj swoją grę, aby ponownie ją zainstalować. Wówczas klikam anuluj i dopiero uruchamiam grę... Jest jakiś sposób żeby instalator TS Średniowiecze się nie włączał? I żeby wtedy włączył się program startu gry. Z góry dziękuję za odpowiedź. Może to nie są zabójcze problemy, jednakże wolałbym ich nie mieć. ;-)
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2011, 20:38   #15
rafknaf
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problemy z instalacją

Witam wszystkich. Dzisiaj zakupiłem The Sims Średniowiecze. Niestety mam problem z instalacją na win 7 64 bit. Instalacja dochodzi do pewnego momentu i później nic się nie dzieje. Próbowałem też na laptopie i tam zainstalowało się na Win XP bez problemów.
Co może być nie tak ? CZy nie ma szans na pogranie na moim kompie ?

BARDZO PROSZĘ O POMOC !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2011, 12:34   #16
Nivea007
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Cytat:
Napisał Słodka_mandarynka Zobacz post
Ja mam tak samo z koszarami -,-. Gra w kółko się minimalizuje ,aż na koniec wyskakuje blue screen...Nie wiem co robić,szczególnie gdy nie zapisuję gry. To jest strasznie denerwujące ;/
Blue screen jest błędem w systemie windows. Ja tez tak miałam, jak zainstalowałam jakąś grę i mąż musiał od nowa instalować windowsa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2011, 12:59   #17
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Cytat:
Napisał Nivea007 Zobacz post
Blue screen jest błędem w systemie windows. Ja tez tak miałam, jak zainstalowałam jakąś grę i mąż musiał od nowa instalować windowsa.
Nie zawsze. Blue Screen może być równie dobrze spowodowany przez wadliwie działającą aplikację (tutaj simsy), najczęściej pomaga reinstalka, bądź też przez błędy sprzętu. Nie spotkałam się nigdy, by bluescreen był spowodowany samym systemem.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2011, 17:01   #18
Taida
 
Avatar Taida
 
Zarejestrowany: 09.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Question Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Grając Ambicję Nowe Początki zbudowałam już 13 budynków i powinny się odblokować kolejne Ambicje: Imperialna Dominacja i Tylko dla zuchwałych, ale tak się nie stało. Nawet założyłam przymierze z każdym dostępnym sąsiadem i w każdym budynku mam bohatera. Co źle zrobiłam, a może mam zrobić coś jeszcze? Czemu nie odblokowały mi się te Ambicje?
Taida jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2011, 17:03   #19
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Slythia chyba napisała,że trzeba wykorzystać wszystkie punkty zasobów (koło obrazu postaci,wydajesz je,kiedy bierzesz misje).także spróbuj jeszcze porobić parę misji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2011, 08:16   #20
Kacper03
 
Avatar Kacper03
 
Zarejestrowany: 21.02.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Robiąc porządki w rejestrze komputera, przez przypadek usunąłem wszystkie wpisy średniowiecza (nie pytajcie jak...). Zrobiłem nowe wpisy na podstawie simsów 3 i gra prawie działa ale wciąż nie mogę grać. Płytę pożyczyłem i nie mam jak zrobić reinstalkę. Czy ktoś może umieścić zdjęcia wpisów rejestru? Bardzo proszę o pomoc.
EDIT: Już nieważne poradziłem sobie.

Ostatnio edytowane przez Kacper03 : 12.04.2011 - 11:45
Kacper03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023